Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Prostě báseň popisuje situaci, že Cikáně křičelo a kolem pak šla polednice, no.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Ty jsi jak feministka, když zmíníš gay, nebo feminismus či žid či národ, tak nejsi ani xenofobní nacionalista, rasista, antisemita, machistický mizogyn tedy tzv. man machistic pig.

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Muži jsou psychicky křehká stvoření, no řekněme rovnou - jsou prchliví. A hloupé ženy si to neuvědomují. Takže čím více feminismu a podobného tajtrlíkování žena doma předvádí, tím více je ohrožena. Z toho plyne, že feminismus jen přináší více domácího násilí. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosím? Chcete vědecký background? Je to prostě věc testosteronu. A když k němu necitlivá žena vybudí u muže adrenalin, pak musí okamžitě přejít do submisivní polohy, jinak je facka ve vzduchu. Tento vzorec chování je přirozený, a normálním mužům vrozený. A ženy to podvědomě cítí také. Hlavně ty, které si vzaly bačkoru, který ženě otročí - takové žena je zákonitě takovým mužem občas znechucena, a frekvence znechucení se stupňuje, až vyvrcholí nevěrou nebo rozvodem. Jinak řečeno - žena se stane pravdivou ženou jen s pravdivým mužem, ne ubožákem, zblblým do debilna genderovým převychováním. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bože odpusť těmto feminoidním ženám, neb nevědí, co činí.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Jste někdo rasisti, já za návštěvníka, že mně to nezajímá.

aladin (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

"NÚKIB: Za kyberútokem na ministerstvo zahraničí je cizí stát".....Jste stejní a možná i ti samí co za komunistů křičeli CIA a dnes, co jsme vylezli z Ruského zadku a vlezli do Amerického zase křičíte CIA, ó pardón, KGB, respektive GRU !!! A vůbec vám nevadí že u nás operuje CIA a nikomu se nezpovídá !!! Kdyby o vás psal I. Asimov, povídka by se jmenovala : Roboti na klíček !!!

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Moc a peníze, to je o co jde v politice, ať to tvrdí, že to dělá jako hnutí bez platu nebo ne.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Já bych ho nepodezíral, jo, kolik třešní tolik vyšní, asi hrál Kingdom of deliverance a zalíbilo se mu i v reálu.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 15:08)

To je vedro, že by jeden šel vyzvednout v zásilkovně balíček kondomů 60ks za 326 Kč a odjel někam na Slapy a tam vymetal disko.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Ve srovnání s benchmarkem, etalonem západního světa, český občan značně pokulhává, z hlediska investičního manažera, je však etalonový a benchmarkový přístup čirý alibismus a každého občana třeba hodnotit, tak aby byl stále průměrně v plusu.

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Skutečně víš, cos chtěl říct? Aspoň že někdo.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 15:08)

Ježiš k nám sem přišel nějaký Joch nebo Mach ze svobodných, rozumíte mu někdo?!

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Není vaší vinou, že jste se dostali až na doktorku a potřebujete pomoci.
Profesor Fukuyama za prezidentování B. Clintona
hrdě ohlásil završení dějin, neboť dle jeho tezí
je tržní kapitalismus společně s parlamentní
demokracií univerzálním řádem, ke kterému
postupně dospěje celé lidstvo. Již před více
než čtyřiceti lety však Frank Herbert dokázal
jasnozřivě pojmenovat a identifikovat problémy
dnešního světa.Jde o informovaný souhlas
obyvatelstva, jestliže
není poučeno o vnitřních
pochodech měnového systému,
ale ve své nevědomosti je pak
zataženo do ekonomických
experimentů? Každá
společnost v konsenzu dnes
uznává, že neposkytnutí
úplných údajů pro takový
souhlas představuje zločin.
Frank Herbert

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Dobrý postřeh. Ale já jsem tady jako psychiatr. Proč jsi tady ty přesně nevím, ale asi ti pomoci nemohu, to jen sexuolog. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Frank Herbert napsal sérii Duna, takže ho mám v úctě, méně pak pro jeho výroky, kterým se věnoval s vášní hodnou lepší věci. Ale občas s ním lze souhlasit: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Přišel jsi. Samozřejmě, žes přišel. Vůl zná svého pána a osel pánovu chatrč.“ — Frank Herbert
------------------------ „If a leader cannot admit mistakes, these mistakes will be hidden. Who says our leaders must be perfect? Where do they learn this?“ ----------------------- „It is the systems themselves that I see as dangerous.“ -------------------------- Ostatní výroky jsou kraviny.

Franta (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Podíval bych se na to tak, že kolik třešní, tolik višní.
Náckové zavírali do lágrů a bojovali totální válku, komunisti-ruští bolševici je museli vyrovanat v brutalitě a aby je porazili zasypávali celé bojiště raketami-katušemi. Nacisté zavírali lidi do lágrů-kde je likvidovali v krematoriích a bolševici je pak do r.1954 zavírali do gulagů, což byl pro ně fešácký kriminál, proti tomu co sami vytviřili za války pro sovětské zajatce (57procent tam umřelo, bez jídla, bez vody atd. mladí silní lidé, ale nedali jim najíst..., oproti death rate 3,7 % britských a usa zajatců nacistů).
Pak nainstalovali v satletitech komusmus a ten byl o něco lehčí, aby nahradil a byl změna proti nacistům, ale dost tvrdý, aby ho nikdo nepoložil a neodinstalovatal.
No a dnes komunisti skončili a nastoupili ODSáci a ANTIKOMUNISTI(osmašedesátníci, chartisti, strana angažovaných nestraníků) a zas maj za cíl ty komunisty a udělat to jinak,ale aby nebyli příjímání společností.
Jen aby to nepřehnali a po těch ODSÁCÍCH nepřišli zas NÁCKOVÉ(ten už na ně má zaděláno ten Babiš a jeho holohlavý Faltýnek a ostatní manažeři jeho korporátu s kuřaty...a masko-kombnináty).Zatím Babiš umí vypálit akorát Radovi celou úrodu pesticidy...Zatím
Pro mně nevolit, jedině ČSSD, ta ho již v koalici dohlídne.

13.8. (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Asi jako Proč dostal Babišův toustový chléb dotaci.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Proč? No proč? To je mi otázka ? Asi aby ji dostal ?!

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Já nemám rád tydle politické žvatlali, člověk aby dostal ke každému politickému jedinci výkladový slovní frází a symbolů a zjišťoval pravý význam jeho slov...

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Kubera : památník terezín "Řekl totiž, že totalita a nesnášenlivost k jiné rase má dnes zcela jinou podobu. „Třeba zahalenou do slov ekologie, životní prostředí, rovnost pohlaví, politická korektnost a multikulturalismus.“ "

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Fuj, to jsem rád, že nejsem v Izraeli, nebo nějakém jiném satelitu USA a že jsem plnoprávný Český občan a můžu si říkat kromě nabádání k zločinům a trestným činům a podněcování nenávisti a zášti k osobám nebo skupinám osob a náboženství, dělat co chci.
Pochybuji, že v státě jako Izrael by platili nějaké zákony, tam zkrátka je těžké bezpráví, represivní složky jsou všemocné, to samé v USA.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

„Nabídli mi teď, abych ve Vegas zůstal. Mám tam auto, byt, všechno. Dostávám měsíční plat, ale Praha je Praha.“ Česko uzbecký zápasník Muradov.
Tady je vidět, jak si málo vážíme vlasti...Příliš malé sebevědomí, proti těm turistům, kteří přiletí někdo z Houstonu, periferie USA, kde stříkaj močůvku do ovzduší...

Reklama

Přidat komentář