Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

"Británie zakázala dvě reklamy za stereotypní pohled na muže a ženy".......Proč es v Amglii nezajímají o diskriminaci mužů v počtech reklam směřovaných na ženy ??? Podle mého odhadu je na ženy směrováno 90% reklam a na muže jen 10%, což je diskriminace mužů !!!

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

Takže v náborovém letáku armády se asi objeví po zuby ozbrojená bojovnice, a v reklamě na oční stíny muž. Přejme to těm britským debílkům, vyměklým čubkám, než to tam převeznou muslimáci.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 08:08)

Británi nejsou žádné vymekle čubky,ale národ tvrdých, válkáma protřelých válečníků napříč světovými válkami a po nich také.A stejně jako je Brit korektní a slušný, stejně dokáže být neskutečně výkonný i na bitevním poli,o Británii se já nebojím,ti se nedají.Poslechni si jejich hymnu,!! To je národ, který se nedá..

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

Británie svoji válku už prohrála, už je tam všude možně plno muslimáků, a začínají Britům poroučet - starosta Londýnu je muslim. Ani davy negrů Británii nepomohou, leda do hrobu. Už bys měl pochopit, že muslimáci nastolují svoji vládu v Evropě ne válkou, ale demokraticky, tak jako Gottwald a Hitler. Takže rádoby bojem zocelení válečníci jsou Británii na .ovno.

luci (Čt, 15. 8. 2019 - 10:08)

Jenže Británie už není tou Británií z prví poloviny dvacátého století , zrovna tak jako Německo už také není tím Německem . Čas je mění a je otázkou jestli k dobrému . Tolerance je sice krásná věc , ale prachy si za ni nekoupíš , naopak o ně přicházíš. A navíc podporuje likvidaci národních států.

Shabbatot-Jahod (St, 18. 3. 2020 - 17:03)

Stejně jak okupant a agresor v ruské zemi nedojde dál jak k břehům Volhy,tak i jiné národy si budou bránit své geny a Británi se teda nedají a s nima celý nejen anglosaský a germánský svět, dříve než začneš něco krafat o Britském národu,si udělej obraz o jejich mentalitě..a co se týče mě,jahody.... pořád mám blíže k Británii.....tam je obrana svobody a demokracie. V Germanii ne,to.oni se mohou pořád tvářit jako chtěli,ale jejich geny k tomu mluví své.....jsou to válečníci a mají to v době,na místě machometu bych si dal pozor...a jestli si Turek jako myslí že mu t vše patří, protože vláda drzí hubu,tak na to bych na jeho místě bteda moc nesázel
.

Rakato (St, 18. 3. 2020 - 17:03)

Jsi s Němci úplně mimo. Němci vyměkli, dnes to jsou úplně jiní lidé, než ti váleční štváči z třicátých let, co bubnovali na bubínky a pískali na píšťalky. Dnes jsou Němci na opačné straně ideologického spektra - dřívě jim byla dobrá jen germánská rasa, dnes šlapou po vlastní kultuře a visí na rtech kudrnáčům a muslimáckých kreténům, zda nechtějí v Německu něco změnit, např. postavit další mešity, zahalovat ženy a zavést všude halal potraviny. ------------------------------
Copak nevidíš, kolik jim tam nalezlo už dříve Turků a teď Asiatů a Afričanů? A i když Němci říkali, že ty ekonomické imigranty pošlou zpět, slyšel jsi, že by některého vykopli?

ShabbaTot-Jahoda (St, 18. 3. 2020 - 18:03)

.Proč si jako myslíš,že je právě tohle je jinačí u Němců o kterých se zde zmiňuješ?Nedějes si iluze,Rakato...jeden jediný vůdce a uvidíš jak za ním všichni na Befel vypochodují na lepší časy.Potom ale,pokud se tak stane,bude mě bližší Brit a to z jednoho důvodu....jako obránce lidských práv,člověka,svobody a demokracie,měl vždy navrch a právo a pravda byla na jeho straně....A jestli Germán vypochoduje na vůdcem a ikonou na kterou nedá dopustit,.machomet bude z Evropy s hrůzou utíkat.Potom to ale bude pouze Brit,který bude zachraňovat evropské hodnoty a ty teda Germánie v jakémkoli pochodu nereprezentuje

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 18:03)

Kdepak, Britové teď s Evropou nebudou chtít mít nic společného. Těm je teď Evropa ukradená. A možná dělají dobře. Budou si teď řešit jen to, co se jich týká a nebudou se zabývat nějakýma pitomostma, jako vliv kravských větrů na globální oteplování a jinýma kravinama

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 18:03)

Brit, že zbude zachraňovat Evropské hodnoty? Copak nevíš, co udělal Brit v roce 1938? Vys.al se na nás, nechtěl si pálit prsty. Kdepak, Britové byli a jsou vždy falešní. Nedělej si iluze o lízačích královniného zadku.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 20:03)

Takhle od stolu se tenhle obor dělat nědá.A to ať už se mi říká internetové kibicování, novinařina nebo komentátorství, moderování či plácání se na diskusi.
Už od dob všech kvalitních novinářů, musel vždy cestovat za centrem dění. Nemohl se spokojit s tím, co o tom píší druzí. Z toho se dá udělat maximálně rešerše, ale ne článek.
Potíž s tímhle systémem je, že např. dnes je to zcela v háji. Nejenže nemůžeme vycestovat, ale s tou debilní rouškou se nedostaneme skoro nikam, lidé ji nasazují hned jak vystupují z auta. Až tohle skončí tak se můžem bavit, dívat se v tv jak se baví lidi v rouškách v přímém přenosu je také na hlavu.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Podívejte se Paní Luci na "arabské jaro"

jak se tam pořád již 8 let válci a začalo to v sev Africe,pak se jejich válka presunula do Sýrie a je tam doposavad, prostě je jich mnoho a nedokáží se o sebe postarat,nic jiného jak přírodní zákony rovnováhy energií a to není žádný rasizmus,ale holá pravda, třeba dinosauři na to dojeli a po nich mamuti a po mamutech každý,jedno kdo.Je spočítáno, že jeden průměrný člověk západní kultury , který váží v průměru 100 kg má spotřebu energií jak slon, který váží 5 t..... více netřeba komentovat, buďto lidstvo zabere a dokáže se uživit,anebo po dojetí levných energií a podobě fosilních paliv dojde.v strašnému armagedonu, vyhlazovací válce a strašným hladomorům, příroda a její zákony jsou nemilosrdné a to se třeba již nyní projevuje v globálním oteplováním a všemu co to bude doprovázet, já si myslím, že dnešní doba dlouhého míru díky U$A je tou nejlepší periodou do které jsme se narodili,není to ale samozřejmost

jahodo (Čt, 15. 8. 2019 - 15:08)

jsi opravdu vůl. Mír díky USA?

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Ale oni jsou plnokrevní bojovníci a mají to v genech stejně jako Rusové a ruský národ žádného agresora dále jak k břehům Volhy nepustí...
Žádná islamizace UK a Evropy nebude.... nevím proč,ale napadá mě kacířská myšlenka,jestli to vše není záměr jak vyvolat válku jako na Balkáně, protože jestli islamizace Evropy bude pokračovat nynějším tempem,potom k ní musí dojít a taky dojde, Islám totiž přelidněnou Evropu neuživí a to jsem zde již nejednou psal,oni na to prostě nemají a jak začnou vládnout,dojde v Evropě k hladomoru,jednak neuznávají vepřové a to jsou obrovské zdroje potravin pro přelidněnou Evropu a pak na to nemají ani inteligenci jako israelsti , žádná NC za vědu z jejich kultury-ani jedna!...Jak dojde ropa,nebudou jen tak ani žádné peníze a pak se doopravdy ukáže jak jsou schopni,moc šancí jim nedávám
....v Evropě prostě ta válka bude a islamizace je prostředek jak ji dosáhnout....snad se toho nedožiji a po mě klidně potopa

jahodo (Čt, 15. 8. 2019 - 15:08)

připrav se na to, že už o poutích troubit nebudeš, klobása taky nebude, ani ta tvoje bírka

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Česká dechovka je nesmrtelná,to za jedno a hrát se bude,dovavad bude existovat a k dechovce patří pivo a buřt a chlebíčkem a hořčicí,to si zapamatuj,...i kdyby mě bolševik zavřel pro mě proamerické názory,hrát se bude na poutích a ty to nezměnis, takže nemel....no ale. ! I kdyby mě bolševik zavřel jako politického vězně, pořád bych na tom byl lépe já , Norové, kteří nyní musí čichat ruský radioaktivní spád po to atomovce co bouchala rusakum neplánovaně na vojenské základně,to je totiž smrad, který se nerozdejcha.....a opět jako po Černobilu porostou v lese houby,bude blaznit dozimetr a budou se řídit dětičky s osmý rukama a deseti nohama,ty rudá máčo

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Zadrž svoje hudrovadlo! Kušuj! Nikoho to tu nezajímá!

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

A budou se rodit dětičky s osmy rukama a dvaceti nohama....jako ti pavouci!

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Taktéž na usáckou protitankovou municí, obsahující obohacený uran 238 - kterou zasáhli i vlastní vojáky

15.8. (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Z fleku můžeš dělat mažoretku.

Reklama

Přidat komentář