Reklama

Močení do pošvy

MUDr. Honza (Pá, 17. 6. 2011 - 10:06)

Niekde som čítala, že keď...Máš pravdu. Tak to funguje, ovšem moc lidí to nezná a nebo to berou jako nechutnost či zvrhlost. Pokud bys chtěl mít takřka 100% jistotu "umrtvení" spermií ve tvé pochvě, tak si nech do tý svý díry po nachcání také nasrat. Ty spermie pak zajdou nejen kyselostí prostředí ale i smradem.

Suzan (Pá, 17. 6. 2011 - 08:06)

Niekde som čítala, že keď sa muž do ženy odbaví (napr. keď praskne kondom) je dobre ho nechať, nech sa do pošvy aj vymočí. Moč by mala údajne semeno zlikvidovať keďže je moč kyslá a semeno zásaditá.Je na tom niečo pravdy? To by potom močenie do pošvy bolo v rámci antikoncepcie..!? (to sa mi moc nezdá)

mirinda (Čt, 9. 6. 2011 - 16:06)

tak si říkám, kdopak to...Asi by jsi si měl trochu rozšířit obzory,pak tohle nenapíšeš. Není na světě jen angličtina

Ondra (Út, 19. 4. 2011 - 20:04)

Najde se dívka co by to rádá zkusila?

david (Pá, 15. 4. 2011 - 12:04)

Močení do pochvy...Ač nejsme puritánští a má partnerka je submisivní tak celkem dlouho trvalo nežli jsme z vodních hrátek přešli až k "naplnění". vrchol důvěry a intimity

Honza (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

To je fakt, jak péro stojí, tak to jde blbě.Moje žena mi ho občas podrží při čůrání a musí to bejt fofr.Dost mě to rajcuje a jak se rychle nevyčůrám, tak mi začne tvrdnout a už to skoro nejde.

Petra (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

Močení do pochvy provádíme s manželem při sexu občas. Při plném vzrušení patrnera se většinou nedaří. Ale jakmile vzrušení u manžela trošku poleví, tak se mu vždy podaří to do mě pustit. Vždy mě to pořádně vzruší. Manžel mě dokáže naplnit celou, až to ze mě vytéká. To ho většinou znovu inspiruje a tak jedeme na novo. Doporučuji, je to docela rajcovní zpestření sexu.

Honza (Pá, 8. 4. 2011 - 09:04)

To ne, to je jaksi fujvároš.Hovno smrdí a hned nad pusou je nos, kterým se čuchá.Ale jestli máš potřebu, tak se ti do huby vyseru.Bude to však s velkým přemáháním a těžkým srdcem.

Verča (Pá, 8. 4. 2011 - 09:04)

A co takhle Vám pánové nasrat do huby, když nám chcete chcát do kundy.

satyr (Čt, 7. 4. 2011 - 22:04)

ještě jsem to nikdy nezkusil, rád bych to nejdříve s někým vyzkoušel než bych to zkusil s přítelkyní, je tady někdo kdo by si to nechal udělat?

M (Po, 31. 1. 2011 - 16:01)

A proč bych to měla...Protoze knedlik? :-D

A dokáže to? (Ne, 30. 1. 2011 - 21:01)

A proč bych to měla...Jako erotická aktivita je super, ale praxe není tak jednoduchá, jak se zdá :-D

Klárka (Ne, 30. 1. 2011 - 21:01)

Odkud jsi? Zkusime to spolu?...A proč bych to měla zkoušet s tebou, když mám bezva kluka?

Jim (Ne, 30. 1. 2011 - 13:01)

Ráda bych upozornila na...fotky už tam Rozmarila nemá :-)

M (Ne, 30. 1. 2011 - 00:01)

Ty kráso, tak toto musím...Odkud jsi? Zkusime to spolu? ;-)

Klárka (So, 29. 1. 2011 - 20:01)

Ty kráso, tak toto musím vyzkoušet!!!!!!

M (Po, 24. 1. 2011 - 01:01)

Byvaly to delal na moje...Jestli soucasny ne, rad ho zastoupim. Muzu?

Návštěvník (Po, 29. 12. 2008 - 03:12)

Přirozenost?Ty seš kurva špinavá pochcaná.Flusnul bych ti na ten tvůj úchylnej ksift,že by ses pochcala píčo

Anina (Po, 29. 12. 2008 - 02:12)

Záleží kde to děláte,pokud v posteli,dejte pod sebe ty přebalovací podložky pro mimina,nebo ty co se používají ve špitálech,mají takovou sací schopnost,že pojmou celý obsah moč.měchýře dospělého člověka.Když by mi to dělal chlap ve svý posteli,pokud se nepostará zavčasu tak ať si ten bordel uklízí po sám,ne?A když je to někde,kde se po ženská nemůže umýt,tak co zbývá,než aby pak lízal,ne?A vy-mravokárci-táhněte na diskuze-recepty našich babiček.Nenechám se tu pro přirozenost urážet do úchylů!!!

Návštěvník (Ne, 28. 12. 2008 - 15:12)

dobytkove jste co si chcijete do kundy, to snad ani neni mozny, prasata...

Reklama

Přidat komentář