Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Miluně je špatně, nech ji odpočívat!

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Ano, nemocnice je cítit, musíš tam to jejich oblečení nechávat a hned jít do sprchy i vlasy.

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Já sem taky zase v prdeli a na rivotrilu.Měla sem změněnou službu na denní místo noční,jenže jak mam krámy tak od rána sem měla bolest v hlavě.Ale sem si řekla že musim jít do práce i tak že to musim vydržet s práškem i když mi bylo blbě.Tak sem šla a jak sem vstoupila do pokoje tam totální smrad a starej pán měl slušnou sračku a já nevim,já měla z tý hlavy žaludek na vodě a najednou se mi to zvedlo a poblila sem se tam na pokoji i před sestrou.Pak sem se ostudou rozbrečela a nebyla k zastavení že už to neni možný jak sem teda k ničemu.Bojim se teď že nevim jestli to tam řekla.A doma on najednou na mě taky vyjel.Nemam chuť psát důvod ale začal rejpat a nakonec mi řekl že tou nemocnicí smrdim.A já nevim,sedim tady teď sama a třesu se a nemůžu nic,ani jídlo.Hlava mě bolí dál,pořád se mi chce brečet.Už nemůžu je mi zle.Já už fakt nevim.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Tak to jsi měla smůlu chudinko.Je mi tě líto a chybíš mi.Nenecháme ty chlapy doma a co kdyby jsme někam vypadly? Lucka je ti stejně k ničemu když se vám neozývá,ani Alče jak psala.Co se třeba sejít zase v autě nebo navštívit obě Otu? Kdyby jsi chtěla tak dej vědět.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

Jo Milunu živí když už začla pracovat? Alčo máš pravdu.Miluju jí pořád,nepřešlo mě to.Často vzpomínám na to co jsem cítila když jsem se jí podívala do očí.Ona je můj ženskej vzor jak vypadá krásná žena a k tomu štíhlá a vysoká.Mně by pomohlo někam odjet třeba na celej víkend,abych tady s ním být doma nemusela.Ne jen schůzka přes den jestli si myslela? Nenapadá tě něco? A myslela jsi schůzku i s Milčou nebo by jsi se sešla i se mnou sama? Taky tě chápu když je Jirka teď depresivní že tam nechceš být.Ono se to přenáší i na druhýho.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Hele on Milunu živí, za to mu dává sex,neser se mezi ně a doopravdy si dej tu prdel do škopku.

!! (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

kuá, má doma chlapa, dej si pdel do lavora!

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Proto píšu škoda že tam má ukrajince.Nebo na něj srát?

Miluno (Po, 19. 8. 2019 - 06:08)

I ty se potřebuješ přece vymluvit, proto sem přece píšeš. Buď ráda, že s dětmi nachází cestu, i když tady ti snad nikdo nevěří, že váš vztah vydrží. A padla tady dobrá rada od Pils, já se k ní připojuji.

Miluna (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Jo vymluvit se potřebuju ale on se tak nevymluvuje o sobě ale pořád už pak jede témata co mě nebaví,nebo stačí říct jednou a on se pak opakuje.To je jedno ale.Dělá to jen někdy a měla bych to už tak u každýho člověka.Schovky ale už mam,tu ubytovnu když budu chtít,takže už je to lepší.Zbavovat se ho ale nechci tak doufam že ten vztah vydrží jen si občas přeju ty přestávky pro svuj klid.Zažila sem si že být s nim denně,víc jak týden je na prd a být uplně bez něj když se neozýval kvuli kreditu jak sem se pak bála bylo taky špatný.Stačí mi odpočinek bez něj dva až pět dní a pak ho zas chci.Takhle sem zjistila že to mam.A právě sem ráda že s dětmi nachází cestu.Tak sem to dostala tak sem ráda že akorát na volno.Jdu do práce až zítra na noční.Jako to oddělení Interna je drsnější než Chirurgie.Je to náročnější bych řekla tim že je tam hodně starých lidí.Na Chirurgii sem měla i dost mladých po úrazech a se sádrama a to ošetřování kolem nich bylo takový jednoduší a ne tak na psychiku.Na Interně mam dost starých ležáků s plenama,tak je to náročnější ale jak maji takhle udělaný ty služby tak je to skvělý že tam fakt nemusim denně.To vůbec na tý Chirurgii takhle nebylo.Tam mi často cpali 8h a to se tam pak musí denně.Takhle si oddělam 12ky a pak víc volna.Fakt s timhle mi překvapili.Fando tak takhle to je a co ty jak si na tom? Alici bych už zase taky viděla ráda.A jak se ti s nima líbilo? A o Otíkovi nechci psát podrobnosti,jen sem to vedla já ten sex ale nechci o tom psát.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 10:08)

A co ta Lucka? Psala už ti někdy? Včera jsem se pohádala s manželem a je mi smutno.Potřebuju tě,aspoň jako kamarádku.

Alice (Út, 20. 8. 2019 - 10:08)

Ta Lucka jí spíš nenapsala protože nepíše od začátku července ani mě.Lucka byla v pohodě ale její přítel a jeho kamarád,neměla jsem moc radost že tam byli když jsem u ní byla.Nebylo s nima co říkat,přijdou mi takový tupý,myslím ty dva a ne Lucku.A přidávám se i já s Jirkou teď nic moc.Potřebovala bych oddech a někam vypadnout.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Aha tak to jo.A není ta Lucka přeci jen taky nějaká divná? Mně se doma taky nechce být.Nejradši bych odjela k Milče.Potřebuju jí a aspoň jen uklidnit od ní.Vlastně my dvě máme spolu něco společného a to Milču.Mně už chlapi vůbec nebaví.Kdyby neměli ty péra tak jsou člověku jen pro zlost.Včera se ta hádka tak vyostřila že jsem na něj vytáhla slovo rozvod a vyváděl jak pominutej.Řval na mě a mlátil s dveřma že jsem myslela že se vysype sklo.A to člověk jen naznačil,tak kdybych se pak chtěla rozvod někdy opravdu tak to nevim jak by to vypadalo co jsem včera viděla.Úplně jsem si vzpoměla na toho Milči ukrajince že to máme podobný.Škoda že si ho tam nastěhovala,jak by bylo skvělý jet k ní a klidně i ty.Pamatuju si jak jste se chtěly setkat s Luckou ve třech tak kdyby místo Lucky se mnou.Chtělo by se ti? A co u vás doma bylo? Já myslela že jste v pohodě jak tady Fanda psal že se s váma sešel.

Alice (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Lucka je v pohodě ale ten její už je horší.Vyhodili ho i od kamionu a ten jeho kamarád ten už je takovej asociál.Necítila jsem se tam dobře jak tam byli, za to Lucka dobrý.Ale teď nevím proč se Lucka tak dlouho neozvala.Že ty Milunu pořád miluješ viď:) ? To si měla doma teda veselo.Ale chápu tě.Já bych třeba někam zašla než sedět u Miluny a koukat tam na ukrajince.Doma tady divná atmosféra.Jirka v depce,zemřela mu příbuzná.Bohužel se stáhl a není s ním řeč a mě to znervozňuje.Fanda je ukecanej,chvíli se s Jirkou napil.Dusím se tu,už pár dní.Klidně bych se sešla v Praze nebo Písku.

Miluna (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Tak co Pils našla si nějaký houby? A chodíš třeba sama i někam hloubš do lesa.Já sem tam tenkrát přespávala v jednej boudě a bála sem se tam.Teď sem ve službě a vše v pořádku,sem spokojená.Ten Sergej za to včera nemohl,on mi nic špatnýho nedělal,jen víc mluvil.Teď je doma sám s dětma.Die díky ta autoškola by fakt pomohla.Doufam že to zvládnu a jak se kdo máte?

co (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

to znamená, že víc mluvil?

Miluna (Ne, 18. 8. 2019 - 20:08)

Že se rozpovídá na několik hodin a mluví a mluví a i věci který mě nezajímaji a já sem pak z toho nervozní a nevim jak mu říct aby mluvit přestal.Je mi to pak líto ale nemůžu za to.Ale když sem byla ve službě udělal i dětem jídlo a nějak si k němu postupně nachází cestu,takže zbavovat se ho nechci.Jen potřebuju občas ty svoje chvilky jen pro sebe.Možná kdyby jsme bydleli v domě všechno by bylo snadnější ale takhle ty malý byty,tak je to náročnější.Proto někdy ráda využiju ubytovny.

Fanda (Po, 19. 8. 2019 - 06:08)

Jo v domě bys to měla snadnější.Než v dírách bytech,tam si lidi začnou snadno lézt na nervy.A co jinak? Co pacienti? Já byl nedavno s Jirkou a viděl jsem i Alici.Aco Ota jakej byl v posteli ani si nenapsala.

die (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Miluno tak to je fajn že tě přijali, já jsem ti psala že máš šanci. Ještě aby ti vyšla ta autoškola.

Pils (So, 17. 8. 2019 - 20:08)

Milu, chlapi jdou často na nervy, ale spíš až později, ne v tomto stadiu. Snaž se s ním tedy vydržet aspoň do té doby, než budeš po zkušebce, potom bys mohla být soběstačná. Já dnes vyrazila na houby a les na mě působí jako balzám. Bude smaženice i omáčka.

Reklama

Přidat komentář