Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kluk z 007 (Po, 12. 8. 2019 - 11:08)

Holka co by chtěla čurat se mnou? Napiš! 23/187

Lenka (Po, 12. 8. 2019 - 11:08)

Obávám se ,ze nebudeš úspěšný. Na této diskusi se realizují podobné úspěšné výzvy minimálně. Spíše fantazie.

Pissik (Po, 12. 8. 2019 - 10:08)

Já taky a to jsem kluk,ale chcal bych s nima rád i bych tu moč vypil,ale to bych se u toho brzy udělal a musel bych stihnout ho zasunout holce do ní abych ji jen nepomokřil baculku zvenku. To by si holka moc neužila

Martina (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Ale ať klidně jsou vymyšlený ,čte se to hezky a i to dámský čůraní je popisováno lehce bez vulgarit a pro mužskou část čtenářů to může způsobovat inspiraci a lechtivé fantazie třeba až do intimního uvolnění. Souhlasím,hezky psáno. Ráda se budu těšit na jejich další pokračování.

@ (Po, 12. 8. 2019 - 10:08)

Ale Klára a Miška čurají suprově !

Miška (Po, 12. 8. 2019 - 08:08)

Jsme po snídani a dnes pojedeme s maminkou do těch rakouských lázní Laa,protože Klára už je zdravá. Ještě ale musely jsme brzy ráno na kontrolu k doktorovi a Klára musela přinést čurání a tak čurala do malé skleničky na záchodě a počurala si u toho ruku jak se špatně trefovala,ale moč je pořádku a tak pojedeme do nezávadné koupačky. Mamka má tento týden volno a tak si možná uděláme bohatý program.

Kevin (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

No ,síla.

Monika (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Mně fascinují kluci,když musí na malou a čůraji nejlépe venku a já mohu sledovat jejich proudící moč. Mela jsem kluka ,který mi ukázal jak čůrá z detailu a já viděla jeho rozšířenou močovou trubici a čůrání z několika centimetrů. Chtěla jsem šíleně,aby byl ve mně a pak se ti skutečně stalo!

Freedy (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Já jsem poznal takovou holku a ta dokonce chtěla, abych se vyčural na její tvář a do pusy. Byla to Němka třiadvacetiletá,když jsem byl na stáži v Mnichově. Sama se ale odmítala vymočit přede mnou,až poslední den jsem jí přesvědčil a první vyvrcholení přišlo najednou s jejím čůráním. Chcala přímo naproti mně a vzala mi ho do ruky a krátce vyhonila a ještě močila a já se už udělal přímo jí do ruky.

Němky? (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Rujana 2018, ta ženská byla dračice a chtěla piss na sebe a pak na mně to dala na břicho. Prostě hovado a já se na nic nezmohl. Příšerná zkušenost za 180 euro. Budu hledat holku na čůráni v Česku. Mám vyhlídlou jednu z Litoměřic.

Hic (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Jtpdouor oz ozotiti. Ale jinak dobrý.

Libor (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Díky tomu,že jsem mohl najít klid ve svém nitru změnil se možná i styl mého psaní. Prosím, nechte žít mé postavy i nadále. Snad vám přinesou lásku a dobrý pocit. Je to pro mne i pro ty postavy velmi důležité. S Tonym bych se rád setkal, pokud o to i nyní stojí. Pokud ne tak respektuji jeho volbu a přeji mu vše dobré v životě. Pokud jste si někteří z vás ověřovali některá fakta z příběhu a zjistili jste, že nejsou fikcí, nemýlíte se. Prolíná se reál i fikce. Moc děkuji za vaši podporu i kritiku. Pomáhá mi překonávat vše co je velká bolest duše.

Míla (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

To jsi mně Libore teda dostal! Já věřím do teď,že holky jsou reálný. Jsem fakt hloupá,nebo je tvůj příspěvek naopak matoucí? Stejně ale jak píšeš ,ty postavy žijí v příběhu a pokud je na podkladě tvých skutečně prožitých situací tak to zase až tak nereálno není. Musím to rozdýchat,ale určitě pokračuj. Ten příběh žije a má svou duši a obrovskou motivační složku pro náš lepší život.

Jo (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Seš hloupá. Že to jsou fiktivní postavy tu ví všichni, až na tebe.

Libore (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Pro mně nežijí jen postavy, ale žije celý příběh. Proto je ve své fikci neskutečně reálný. Tvoje otevřenost je odzbrojující. Hodně o tobě i o tvých postavách přemýšlím a těším se na pokračování každý den. Jana.

tak (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

a příspěvek nade mnou už je fiktivní

Fanda (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Já ty holky miluju a do Mišky bych se okamžitě zamiloval. Ne kvůli tomu jak čůrá,ale ona je tak křehká a čistá,že prostě nemohu jinak. Klára je zadaná,ale i ona je pro mně mimořádný člověk.

Ono (Ne, 11. 8. 2019 - 21:08)

s tím jazykem to vypadá, že už to píše za Libora někdo jiný. Ten původní byl jak bylo řečeno trochu archaický, tak z doby z více než padesáti lety. Ale ve výsledku, o působilo malebněji než ty poslední týdny. Otázka je, zda se nezměnil autor.

! (Ne, 11. 8. 2019 - 20:08)

Jo dnes je jiná doba a bohužel. Ještě,že mám dospělé děti co už maji rodiny a jsou v pohodě. Jen se děsím co za "výzkumy"budou dělat vnoučata ve svých patnácti letech a dále

Znalec (Ne, 11. 8. 2019 - 20:08)

Je to fikce,ale dobře napsaná a hodně nepozorných se na to chytlo a uvěřili. Poutavý příběh s jemným piss nádechem nemá chybu. Není vulgární,ale poutavě velmi silný. Jen si říkám,kde na to autor nebo autoři berou tolik času.

Reklama

Přidat komentář