Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Děkuji (anonym)
Děkuji všem za cestu, kterou jste společně ušli s Klárkou, Miškou a dalšími. Nyní bude Klárka žít jen v mém nitru. Váš Libor
odpovědět
9. Červenec 2019 - 18:31

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Návštěvník (anonym)
Autor (anonym) Soňa......... lea lindrová Markéta.......Žaneta Franců Klára...........Klára Janoušková Vilík...........Vojtěch Baloun Libor......... Jan Potočný Nikola....... Nikola Janoušková Miška....... Michaela Batulková Ikk............. Jaroslav Kratochvíl Jakub........ Jakub Frolich Hynek..... Mudr. Jan Šmíd a další. Na motivy skutečně události. Osoby jsou fiktivní,jakákoliv podobnost s konkrétními osobami je čistě náhodná.
odpovědět
8. Červenec 2019 - 23:13

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 12:08)

Míla = idiotka

J (Ne, 11. 8. 2019 - 10:08)

Klára je gay,protože trtka s Liborem.

Miška a spol. (Ne, 11. 8. 2019 - 09:08)

Jsme tu všichni už vzhůru. Vidím,že kluci opět píšou sem své fantazie a dělá jim to dobře. Dnes pojedeme do Telče a pak Libor domů. On spal s Klárou v obýváku na rozkládače a já s Nikolou tady. Nikola potřebovala na záchod v noci a já taky,ale nechtěly jsme jim tam lézt a tak se nám nakonec hodil ten nočník,co jsem koupila Klárce a čuraly jsme do něj v pokojíčku. Nikola měla baculku hodně plnou a hned si ho dala pod ní a čurala opravdu hodně, půlku nočníku a já ho radši vylila z okna do trávy a pak jsem to pustila taky,šlo to rychle a prudce ale menší množství než u Nikolky. Klára si včera stěžovala,že lítá na WC a má průjem, ale nezvrací. Ono to mohla být reakce i na ty prášky. Psali to na tom letáku.No snad ji bude líp. Jsem zvědavá,jestli po ní Libor něco chtěl ,ale asi ne. Ona má baculku po zánětu a jestli měla tekutý kakání tak aby se jí při tom nechtělo znovu a nestala se nehoda. Když tedy maminka jí dala Imodium na to. Tak asi pojedeme do Telče a já se radši preventivně vyčurám před cestou a Nikola určitě taky. Mně se chce trochu a Niki říká,že taky. Tak jdeme čurat. Já čurala první a jem malý pramen a ještě jsem zatlačila a ještě jsem vyčurala druhý ,ale to bylo vše. Nikolka udělala krátký rychlejší pramen a pak dočurávala skoro po kapičkách taky málo.

Host (Ne, 11. 8. 2019 - 11:08)

Miško,koluk je roků Natálce? Čůrá krásně,ale jestli není malá. Klára neco psala,že je ona od ní starší. Do toho bych nešel,počkal bych si až bude mít věk. Mně je sedmnáct.

Majka (Ne, 11. 8. 2019 - 13:08)

Pokud si pamatuji správně,tak by jí mělo být 10 nebo 11 let. Takže opatrně. Čůrat s ní tak možná jedině,ostatní ani náhodou,jinak se dostaneš do maléru.

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 13:08)

špatně čteš. zemřela při porodu

Míla (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

Nikole je jedenáct a bylo ji v červnu. Čtu podrobně.

aha (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

tak ty nejsi Liborova postava, ty jsi fakt hloupá. pokus se číst ještě lépe, co autor Libor napsal. celkem nám tady lezeš na nervy. prudíš fajn lechtivou diskuzi

Jarda (Ne, 11. 8. 2019 - 00:08)

Miška má krásnou píčinku a jak to z ní čůralo,to bylo Boží ! Sledoval jsem ji za keřen a hned jsem se udělal rukou stejně rychle jak dočůrala,hned to bylo hotovÿ. Super ko%ka!

Honík (Ne, 11. 8. 2019 - 00:08)

Já bych se taky neudržel a hned bych si ho vyhonil dřív než by se vychcala. A ty Míšu musiš tedy znát,když víš,kde čurá. No já bych byl z ní na větvi.

! (So, 10. 8. 2019 - 22:08)

Už se vyčuraly!

Host (So, 10. 8. 2019 - 21:08)

Klára nebo Nikola a Miška asi už chčijou u stromu a dělají proudem své loużičky. Moc rád bych se na jejich "baculky" díval jak to stříkají ze sebe

Miška (So, 10. 8. 2019 - 19:08)

Děkujeme. Klára byla s Liborem venku a teď budeme na zahradě grilovat. Okolo byla bouřka,snad počasím vydrží. Vice později.

Dan (So, 10. 8. 2019 - 15:08)

Klára,Nika a Miša jsou suprový. Jen tak dál!

Jinak (So, 10. 8. 2019 - 13:08)

Gita Mila, Ikk, Hynek jsou také součástí příběhu. Doufejme, že opravdu, ale opravdu takto úchylné matky neexistují

Gita (So, 10. 8. 2019 - 12:08)

Víte hovno o životě,hlavně že vy jste zapšklí úchylný individua někde v domově důchodců ,co si u toho honí péra!

Josef (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

Nenadávej,chvíli ho pusť a podívej se třeba z okna.A jestli jsi žena taky jdi ven a někde u keříku to vypusť to ti udělá dobře.Nezapomeň na kaťky ať je nemáš mokrý jako holky tady :-)

a (So, 10. 8. 2019 - 13:08)

ty si dej bacha ať nepřijdeš o roli, vulgaritu a gresivitu ti Libor trpět nebude

Reklama

Přidat komentář