Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Tak všechno nejlepší Klárko a hlavně zdraví a lásku a vše na pohodu.

Klára a Miška (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Miška s mamčou na mně dnes ušily boudu a nejely jsme do Rakouska do lázní, ale nejprve na oběd a pak jsem dostala od nich k svátku veliký dort a moc mne to překvapilo a měla jsem z toho velkou radost. Daly jsme ho do lednice a pak už se nám nikam nechtělo a taky tady přešla velká bouřka a tak pojedeme do těch lázní zítra. Dnes jsem měla tedy svátečný čůrání po obědě a to bylo jěstě před bouřkou a tak jsme šly ven a na zahradě jsme se vyčůraly v rohu u plotu a já musela dost nutně a rychle a moje pipinka už je zcela zdravá a proudí to z ní už pod tlakem,když potřebuju víc a Miška taky měla rychlý čůrání,ale až za chviličku po svlíknutí a tak jsme obě udělaly velký loužičky, Teď jsme čůraly taky, ale každá zvlášť ,protože se nám shodně chtělo i to ze zadečku, Nikola je někde venku s Ťufíkem a je tady taky moc ráda. Mamča mně volala hned ráno a přála mi taky k svátku, ale od Mišky jsem to nečekala. Já vím,že mně má hodně ráda,ale já ji taky a dokážu pro ni moc plakat, když má trápení.

Bára (Po, 12. 8. 2019 - 16:08)

Chodím s klukem a ten chce,hlavně venku,když potřebuju na malou ,tak mi dá pod pipinu ruku a nechá si ji počurat a pak si tu počuraný olíže a je vzrušenej. Když to děláme doma tak si nechá všechno ode mne pustit na obličej a část toho spolyká. To děláme většinou ve vaně nebo ve sprcháči a tam já potřebuju to pustit vždycky rychle a on toho využívá. Nebo mi při čurání zrovna pipinku líže a pak i po tom všechnu moč v ní a okolo ní a mně jazykem dráždí často až tak vášnivě, že dostanu rychle orgasmus a na to on čeká a udělá se hned se mnou taky.

Simona (Po, 12. 8. 2019 - 13:08)

Já to už neřeší m. Takový úchyl,co chce vidět jak holka čurá je všude. Když musím udělám to ať čumí kdokoliv.

Verča (Po, 12. 8. 2019 - 14:08)

Já bych se styděla,ale kdyby to bylo kritický,tak se radši vychcat před zvědavými klukem než se pochcat. To mi za to ty individua nestojí.

Nikola (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Hned se mi tohle stalo v Černošicích. Byla jsem nastydlá a musela jsem
opravdu rychle čůrat. Za nějakými stavebními sutinami jsem už musela to pustit a taky tam byl chlap, ale nedalo se to. Tlačila jsem, abych to dostala ven co nejrychlejc, ale stejně to viděl. Blbý ale když mně neznal,tak mi to byli volný nakonec.

Kluk z 007 (Po, 12. 8. 2019 - 11:08)

Holka co by chtěla čurat se mnou? Napiš! 23/187

Lenka (Po, 12. 8. 2019 - 11:08)

Obávám se ,ze nebudeš úspěšný. Na této diskusi se realizují podobné úspěšné výzvy minimálně. Spíše fantazie.

Pissik (Po, 12. 8. 2019 - 10:08)

Já taky a to jsem kluk,ale chcal bych s nima rád i bych tu moč vypil,ale to bych se u toho brzy udělal a musel bych stihnout ho zasunout holce do ní abych ji jen nepomokřil baculku zvenku. To by si holka moc neužila

Martina (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Ale ať klidně jsou vymyšlený ,čte se to hezky a i to dámský čůraní je popisováno lehce bez vulgarit a pro mužskou část čtenářů to může způsobovat inspiraci a lechtivé fantazie třeba až do intimního uvolnění. Souhlasím,hezky psáno. Ráda se budu těšit na jejich další pokračování.

@ (Po, 12. 8. 2019 - 10:08)

Ale Klára a Miška čurají suprově !

Miška (Po, 12. 8. 2019 - 08:08)

Jsme po snídani a dnes pojedeme s maminkou do těch rakouských lázní Laa,protože Klára už je zdravá. Ještě ale musely jsme brzy ráno na kontrolu k doktorovi a Klára musela přinést čurání a tak čurala do malé skleničky na záchodě a počurala si u toho ruku jak se špatně trefovala,ale moč je pořádku a tak pojedeme do nezávadné koupačky. Mamka má tento týden volno a tak si možná uděláme bohatý program.

Kevin (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

No ,síla.

Monika (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Mně fascinují kluci,když musí na malou a čůraji nejlépe venku a já mohu sledovat jejich proudící moč. Mela jsem kluka ,který mi ukázal jak čůrá z detailu a já viděla jeho rozšířenou močovou trubici a čůrání z několika centimetrů. Chtěla jsem šíleně,aby byl ve mně a pak se ti skutečně stalo!

Freedy (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Já jsem poznal takovou holku a ta dokonce chtěla, abych se vyčural na její tvář a do pusy. Byla to Němka třiadvacetiletá,když jsem byl na stáži v Mnichově. Sama se ale odmítala vymočit přede mnou,až poslední den jsem jí přesvědčil a první vyvrcholení přišlo najednou s jejím čůráním. Chcala přímo naproti mně a vzala mi ho do ruky a krátce vyhonila a ještě močila a já se už udělal přímo jí do ruky.

Němky? (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Rujana 2018, ta ženská byla dračice a chtěla piss na sebe a pak na mně to dala na břicho. Prostě hovado a já se na nic nezmohl. Příšerná zkušenost za 180 euro. Budu hledat holku na čůráni v Česku. Mám vyhlídlou jednu z Litoměřic.

Hic (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Jtpdouor oz ozotiti. Ale jinak dobrý.

Libor (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Díky tomu,že jsem mohl najít klid ve svém nitru změnil se možná i styl mého psaní. Prosím, nechte žít mé postavy i nadále. Snad vám přinesou lásku a dobrý pocit. Je to pro mne i pro ty postavy velmi důležité. S Tonym bych se rád setkal, pokud o to i nyní stojí. Pokud ne tak respektuji jeho volbu a přeji mu vše dobré v životě. Pokud jste si někteří z vás ověřovali některá fakta z příběhu a zjistili jste, že nejsou fikcí, nemýlíte se. Prolíná se reál i fikce. Moc děkuji za vaši podporu i kritiku. Pomáhá mi překonávat vše co je velká bolest duše.

Míla (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

To jsi mně Libore teda dostal! Já věřím do teď,že holky jsou reálný. Jsem fakt hloupá,nebo je tvůj příspěvek naopak matoucí? Stejně ale jak píšeš ,ty postavy žijí v příběhu a pokud je na podkladě tvých skutečně prožitých situací tak to zase až tak nereálno není. Musím to rozdýchat,ale určitě pokračuj. Ten příběh žije a má svou duši a obrovskou motivační složku pro náš lepší život.

Jo (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Seš hloupá. Že to jsou fiktivní postavy tu ví všichni, až na tebe.

Reklama

Přidat komentář