Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

panchytrej (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Velmi se mýlíte a křivdíte mi, Martino

Zkoumal (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

to by mne taky zajímalo,proč jste neodpověděl na konkrétní otázku Martině. A vlastně ani mně. Něco na tom asi bude,že velkohubí nakonec se stáhnou jako slaboši.

Ha!!!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Zkoumal, bacha Toniku, střízliví nás nedostanou

Zkoumal (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

OK, tak zítra u tebe v 16,00 hod. Asi budeš hodně překvapenej,ale dám ti to sežrat!

Ha!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 21:08)

U mě? Já tě nezvu. :)))))))))))))))))

Gita (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Přišel jsi mi zrovna do rány, já ti mohu dát jen za pravdu. Pro mne jsou Klára a rodina Kláry a Miška a její rodina a všechny osoby s tím spojené živoucí a aktivní a ať si říká kdo chce,co chce. Je mi to zcela jedno.Sám autor tady napsal,že je to prolínání reality a fikce a nepátrám co je co. Beru to jako realitu a je to moje osobní vnitřní bohatství a štěstí.

yyy (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Ok. Tady nikdo neví už kdo je reál a ne. Sorry.

Miška+Klára (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Tak někdo tady zase píše místo mně. Kluka z Pacova bych chtěla,pokud by byl hodný a měl rád mně a mé zajmy a nejen moji nohu a to co mám mezi nohama. Noha mi nesmrdí,protože nejsem čuně a myju si je,ale ted mi trochu smrdí tou octanovou mastí jak ji mám zavázanou. Uż chodím lépe a ani velký otok nemám. Pojedeme se koupat odpoledne a snad se to tou vodou upraví.

Miška (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Nožka mi nesmrdí, já si ji utřela tady do listů jak pěstujeme zelí. A až Ikk zase přiveze kachnu, tak si ji dáme s tím zelím

Adam (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Klárko a smrdí Mišce noha?

Miška (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Ne,tam je to samý úchyl

Host (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Miško tu tvou nožku bych moc rád taky ošetřoval. A i to co máš pak dál nahoru mezi nožky. Tam bych tě ošetřil nejvíc a udělal bych ti injekci ze sebe z mého pundíka a vpustil bych to tebe celou
svou léčivou dávku. Chtěla bys kluka z Pacova?

Míla (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Dobré ráno děvčata. Vidím,že jste vzhůru a na nohu si dej chladivou octanovou mast nebo konopnou mast a zavaž si to. Dnes bych do bazénu být tebou nejezdila. Ta noha chce mít klid a radši bych si došla na rentgen. Máš to oteklý hodně?

yyy (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Zas ti hrabe v hlavě pomatenče? Nestačilo? Doma si taky povídáš s televizí?

Host (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

Tobě hrabe ty demente. Pro tebe a ostatní pochybovače : IP 238635
Aby sis konečně uvědomil,že mně nemáš strkat do jedné kasty.

Honza (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Míšo dej si na tu nohu ocstanovou mast a moc na ni nechoď. Já bych se o tvou nožku staral,kdybys byla blíž, jako ten nejlepší doktor. A nejen o nohu, ale o celou tvou bytost.

Miška+Klára (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Dnes jsme vydržely nečurat přes noc až do rána a pak jsme šly ven protože po noční bouřce byl krásný vzduch,ale taky mokro a já uklouzla a mám pochroumanou nohu. Stalo se to na zahradě,chtělo se nám rychle a moje baculka už skoro čurala a já tedy rychle stáhla kalhotky a hned to pustila trochu z výšky v podřepu do trávy a když jsem šla zpátky uklouzla jsem na schůdku a mám bolestivě namožený kotník a tak mi to Klárka ošetřila. Nejprve mi to zchladila proudem studené vody a teď mám to celé zavázané a maminka mi ještě na to přinesla mast abych si ji tam dala taky.Snad se to uklidní. Klára čurala se mnou a té to šlo taky hodně a dělala proud přes celou baculku rozšířený ,protože jí měla sevřenou a čurací dírku hodně schovanou vevnitř. Nikola nečurala s námi,ale na WC protože se jí chtělo obojí.Ten kotník celkem bolí a teď jsem si jen došla kousek pro ponožky,že si to zabalím i do ní a chodím opatrně. Chceme jet na to koupání a tak si myslím,že to snad dám taky, včera večer jsme s Klárou trochu oslavovaly a vypily jsme růžový víno ,ale jako vinný střiky ikdyž celou láhev i s mamčou a tak jsme byly uvolněný a taky jsme čuraly z toho hodně rychle a třeba jsem byla s Klárkou,která to už nemohla vydržet a tak jsme byly spolu na WC a ona čurala taky víc z výšky a okamžitě a taky si načurala do kalhotek,protože jí to začalo jít hned jak byla u mísy,ale nebyla ještě svlečená a sukni vyhrnutou.Kalhotky skončily v prádle azpátky došla jen v sukni. Tady jsme byly stejně jen holky a to čurání bylo před spaním a tak v pohodě. To já jsem to vydržela líp a baculka se mi vyčurala až když jsem ji svlíkla a nastavila nad WC. Ale taky to hnedšlo ven silným proudem.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 06:08)

Míla je opravdu vymaštená

nona (Po, 12. 8. 2019 - 22:08)

hm, nevidím v tom příliš zajímavého. Jestli by někdo chtěl vydat takový podprůměrný škvár tak musí být magor na devátou.

No teda, (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

vy jste dárečci ! Ale proč ne .

Reklama

Přidat komentář