Reklama

Kněz a žena ...

luci (Pá, 10. 5. 2019 - 00:05)

Nadržení chlapi dokáží být pěkná zvířata a jak známo, příležitost dělá zloděje .

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 12:03)

Hlavně, že teď útočí na Duku, který s tím nemá vůbec nic společného.

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 12:03)

Hlavně, že teď útočí na Duku, který s tím nemá vůbec nic společného.t.o.ny

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 12:03)

NEVÍM.

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 00:03)

Podíval jsem se na Neviditelného čokla

http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-hon-na-kardinala-duku-d0o-/p_spolecnost.aspx?c=A190327_170638_p_spolecnost_wag

a přesně tak. Ten komplot je do očí bijící. Velice špinavá hra, jejíž první obětí je dle mne zcela nevinný, velice kvalitní katolický kněz..-----------------------Ještě, že jsem před 22 lety pověsil svou sutanu na hřebík, tehdy jsem si myslel, že ji na ten hřebík věším pouze dočasně a netušil jsem, že to bude na furt. Dnes už bych se do toho spolku vrátit nechtěl.

Matylda (Čt, 28. 3. 2019 - 10:03)

Vypadá to, že se někteří snaží tady zavést islám

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 00:03)

Napsal jsem do teď žirovnických internetových ohlasů tento komentář, a to pod svým plným jménem:-------------------Antonín Vlas
Silně pochybuju o vině P. Vendelina Zboroně a mám k tomu své důvody. Co se píše v tisku, je evidentní hysterie.----------------------

V Žirovnici na jeho faře jsem byl tehdy před 25 lety jedinkrát v životě a neuniklo mi, o co šlo. Pěkná mladá štěvajzna, která po něm jela. Hodně se mi líbila. Známí mi říkali: "nabal jí,ať ho před ní uchráníš." Jenže já jako Severočech jsem tam už nikdy nezajel. A ta si teď hraje na zneužitou. Hnus, vašnosto!!!----------------------Luci máš pravdu. Už Mark Twain ty novináře silně nesnášel. Jejich činnost shrnul do krátkého sloganu: "NEŽ SI PRAVDA VŮBEC STAČILA NAZOUT BOTY, TAK MEZITÍM UŽ LEŽ (ta novinářská) TŘIKRÁT OBĚHLA CELÝ SVĚT,

Andrea (Čt, 28. 3. 2019 - 10:03)

Z jediné návštěvy farnosti poznáš, že je to kvalitní kněz?Trochu naivní, ne? Do člověka nevidíš.

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 10:03)

Známí ho na rozdíl ode mě znali velmi dobře.

Andrea (Čt, 28. 3. 2019 - 11:03)

Oběť nebyla jen jedna, tak snad pravda vyjde najevo. Nikdy nevíš co se skrývá v člověku...

Tony (St, 27. 3. 2019 - 23:03)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-biskup-to-vi-na-druheho-projdete-si-dukazy-kdo-v-cirkvi-znal-svedectvi-zen-o-zneuzivani-68834?dop-ab-variant=5&seq-no=1&

Dle mne nehorázná sviňárna vůči Vendelinu Zboroňovi. A odpadlý Vatikán v čele s neomarxistickým papežem dá za pravdu Putifarce. Jinak, překrásná štěbajzna, jak jsem ji tehdy v Žirovnici před téměř čtvrtstoletím viděl. Dnes jsem rád, že mě ta zvrácená církev vyhodila ze semináře zavčas, a tak jsem ani díky tomu do takových tenat nemohl spadnout.

Už začínám věřit i v nevinnost pana Srby, v kauze Štiřín. Kam se ta ježibaba Slonková přimotá, je zle.

luci (St, 27. 3. 2019 - 23:03)

Jsou novináři kteří loví senzace a pokud zrovna žádný solokapr není k mání jsou ochotni manipulací s fakty jej vytvořit . Nejde jim přece o objektivní informovanost veřejnosti , ale o kšeft . Někteří jsou dokonce ochotni špinit lidi na objednávku , zvláště před volbami . Ani se prezidentu republiky nedivím , že má vůči těmto lidem averzi a dává ji nepokrytě najevo . A tito potrefení začnou okamžitě křičet , že rozděluje lidi. Lidi rozdělují především peníze a nedemokratičtí demokraté , lidé kteří neumějí uznat porážku ve volbách ani vítězství jiného názoru než svého .

Tony (St, 27. 3. 2019 - 22:03)

Jeden český vědátor, ale už nevím který, tomu pojmově přišel na kloub. Říká tomu ZAMRZLÁ EVOLUCE. Dnešní tvor rodu Homo umí lítat do vesmíru ,i když ne moc daleko, pomocí všelijakejch aparátů do toho vesmíru umí čumět opravdu daleko, ale co se týká jeho duchovní kultivace, tak v tomto od stadia člověka jeskynního neudělal pokrok nižádný. Furt věří na talismany, bůžky a démony, provádí mrzačení pohlavních orgánů a tvrdí, že je to jako očkování, a nevím co ještě.-------------------------

V tomto máš LUCI svatou pracdu.

Steve (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Církev má mít ale určitě pevný pozemský řád a disciplínu ... Není možné kázat vodu a pít víno. Ten vzorný příklad je nutno představovat! (jako rodič před dětmi) Servis neservis.

luci (St, 27. 3. 2019 - 19:03)

Je slušně řečeno pošetilé chtít od lidí v čemkoliv pevný řád . Vždycky a ve všem se najde spousta neřádů , kteří ho mnohdy z velmi nízkých pohnutek zhatí. Jak ostatně všechny skandály ve společnosti dokládají , ani svatá církev římská není výjimkou . Prostě se pánubohu ten jeho majstrštyk člověk jaksi nepovedl a k obrazu svému stvořil paskvil. A protože si to ani nedal patentovat , tak paskvily tvoří skoro každý. Dokladem je to ,že se vzhledem k obrovské sumě vědění a technickému pokroku myšlení lidí bohužel nezměnilo . Je stejně omezené a sobecké jako před tisíciletími .

Steve (Út, 26. 3. 2019 - 15:03)

Řídí se Dr.Plzákem - Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Andrea (Út, 26. 3. 2019 - 14:03)

Velmi silně mě zasáhlo video na internetu - svědectví paní Hany o sexuálním zneužívání knězem. Tentokrát mi v neděli na mši nebylo vůbec dobře. Kněží se asi bojí vystoupit z řady a otevřeně mluvit.

luci (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Nemůžeš také věřit všemu co vidíš a slyšíš

luci (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Tímto ovšem nevyvracím , že někteří kněží jsou bezohledná čuňata která se ukojí na úkor svých oveček.

Baf (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Je to všechno o slabé lidské stránce a takoví tam nemají co dělat poškozujou celou církev.

Reklama

Přidat komentář