Reklama

Byliny - léčivé rostliny

Radana (Út, 26. 9. 2017 - 23:09)

Nejlepší sortiment bylinek v Brně mají v lékárně Zelený anděl na ulici Ďurďákova v Černých polích ;-)

Pepík z Frenu (Po, 25. 9. 2017 - 14:09)

nenašla jsem vhodné téma,...Mně pomohly bylinky hodně, objednávám si produkty na stránkách Herbadentu, to j rize čeká bylinná kosmetika, obsahují extrakty různých bylin. Pomohly mi zlepšit stav dásní, zuby a objednávám tam i medicinální sladové víno na chudokrevnost.

no (Po, 25. 9. 2017 - 08:09)

V Brně je dobrá prodejna...Takové jsou v každém městě.

Kamila (Po, 25. 9. 2017 - 08:09)

Poraďte prosím, kde sehnat...V Brně je dobrá prodejna Zdravá výživa na Lidické 26, kde mají dost široký sortiment bylin, tam si vybereš.

Viola (Ne, 24. 9. 2017 - 22:09)

Poraďte prosím, kde sehnat léčivé bylinky v Brně, děkuju.

Hello (Čt, 11. 7. 2013 - 05:07)

Hello
My name is precious Johnson
i saw your profile today and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address ([email protected])
I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above.
precious
(Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life)
please contact me here ([email protected])

Slavomír (Čt, 25. 9. 2014 - 11:09)

Předmět: Babka bylinářka...http://www.seberizeni.cz/nejstarsi-clovek-se-dozil-256-let/

http://www.2012rok.sk/wp/joga-tai-chi-qi-gong/8180-porfirius

www.vedy.sk

Janina (Út, 23. 9. 2014 - 04:09)

no alkohol nemuzu

Janina (Po, 22. 9. 2014 - 21:09)

a co je dobre na samotu?

jo (Po, 22. 9. 2014 - 20:09)

na spánek je výborné...No jasně, máček, odvar z makovic a pak už se neprobudíš.

lenka (Po, 22. 9. 2014 - 20:09)

Předmět: Kozlík...na spánek je výborné makové mléko :-)

. (Út, 9. 9. 2014 - 09:09)

Dobrý den, slyšel jsem, že...Jo a nebo taky rozmlátit 12 kop vajec do necek a o půlnoci se v tom vykoupat a pak 3x oběhnout náměstí.

Mirek (Po, 8. 9. 2014 - 22:09)

Dobrý den, slyšel jsem, že je dobré pomazat se těstem na lívance. Myslím si však, že stejně záleží na tom, bude-li stát smrťák u hlavy nebo u nohou. Není stejně důležité jako mazání těsta také psychické uvolnění? Člověk by si asi neměl myslet, že všechno zařídí jen léčiva a měl by uvést do rovnováhy tělo i mysl.

! (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Dobrý den, já sama mám moc...Už je to tru zase. Jen jsem čekala, kdy se sem šmejdi podvodní z OKG nebo Herbalife narvou taky. A hle, už je tady jedna z podvodnic!

pakral27@seznam (Út, 28. 1. 2014 - 14:01)

Dobrý den, já sama mám moc dobrou zkušenost z bylinnými produkty OKG. Hlavně z EMULIPSEM - naše malá měla hroznou zácpu, bála se chodit na nočník, pořád říkala, že nechce kakat. Po tomhle přípravku sice prskala jak kočka, ale po pár dnech i začala konečně normálně chodit na nočník. Pokud chcete ráda vám poradím a napíšu víc. [email protected]

Jihočeška (So, 25. 1. 2014 - 21:01)

Všem přeji hezký...Sbíráme sami.

keym (So, 25. 1. 2014 - 21:01)

Všem přeji hezký den,
rád bych vám na úplném začátku představil projekt Bylinky z Valašska. Nemálo let sbíráme, sušíme a zpracováváme bylinky z valašských kopců, zatím pro potřebu rodiny, známých apod., ale pro jejich užitečnost, jistou krásu a zejména pro jejich léčebné účinky bychom s nimi rádi seznámili také širší veřejnost.
Pokud vás tématika bylinek z naší přírody zajímá, velmi nás potěší, navštívíte-li naše facebookové stránky Bylinky z Valašska.

přesně (Út, 21. 1. 2014 - 10:01)

nastudujte si jaký je...To se bylinkami je pravda. V dnešní době ale už to ale není jako dříve, kdy lidé měli povědomí o tom, co na co je a co se jak používá. Pak to dopadá tak. Že jsou syrové bezinky jedovaté jsem věděla už na začátku 1. třídy. Obsahují např. jedovatou kyselinu kyanovodíkovou ad. látky. Jinak ale, syrové bezinky jsem také ochutnala, chuť hnusná, vypít z toho šťávu, tak se pobliju už po 1. loku. A bába toho vypije kdoví kolik a přiotráví se. To má ženská ještě štěstí, že to dopadlo takhle.

to snad není pr (Út, 21. 1. 2014 - 09:01)

Udělala jsem podobnou...nastudujte si jaký je rozdíl mezi výluhem, nálevem, odvarem,tinkturou , co se zalévá vodou, jak dlouho se nechá stát, jak dlouho se vaří. Syrová bezinková štáva je jedovatá, bezinky je třeba povařit. Václavky(a řada dalších hub)jsou za syrova jedovaté.Hnojník(houba)nesmíte smíchat s alkoholem
Bylinky v přírodě nemají návod, musíte si ho opatřit.

bylinky (Út, 21. 1. 2014 - 09:01)

rostou všude kolem nás a jsou zdarma,stačí si je nastudovat, mně pomáhájí více než léky.
Někdo na nich vydělává-např. muž mně koupil lék, pak jsem pochopila, že jde o melasu,.05kg za 200Kč,je to možná zdravé, ale dříve se tímto odpadem při výrobě cukru krmili vepři

Reklama

Přidat komentář