Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Milan (St, 29. 8. 2007 - 11:08)

No.... nejsem si tak jist. Ale upřímně řečeno - stepování stolkilovky na malém klukovi je jasná vražda a jestliže toužíš po 4násobně větší váze - pak jestli máš metrák - by to chtělo fakt takovou křepelku, která asi v žádném salonu nebude kvůli stropům.
Já jednou koukal na trampling v jehlových podpatcích po krku. Sice to bylo u něčeho jako jsou bradla a to baba se držela velmi pevně, ale i tak to beru jako zatraceně nebezpečnou zábavu a spíš bych na zasedání nácků zařval "Šalom".

Hukvaldy (St, 29. 8. 2007 - 09:08)

Ale je problém, že v žádném salónu nemají žádnou takovou ženu, která by pro dospělého chlapa byla stejně tak ohromně těžká jako je težká dospělá žena pro desetiletého kluka.

Zuzajda (Út, 28. 8. 2007 - 22:08)

http://www.youtube.com/watch?v=iaE_eFAq1M4&mode=related&search=

Návštěvník (Út, 28. 8. 2007 - 17:08)

Já néééé,já jsem normálnííííí!

Hukvaldy (Út, 28. 8. 2007 - 15:08)

Přesně tak, trampling se tomu říká. Má s tím někdo nějaké zkušenosti?

Milan (Út, 28. 8. 2007 - 12:08)

Trampling :-) To Ti poskytne každý profi salon :-)

Hukvaldy (Út, 28. 8. 2007 - 11:08)

Asi to není na léčení, to by určitě nepomohlo, ale ta představa mne strašně vzrušuje a mívám při těch představách silné orgasmy. Není to nic neobvyklého,na zahraničních servrech jsou na toto téma široké diskuze a jak vidím, zdaleka s tím nejsem sám.

Návštěvník (Út, 28. 8. 2007 - 11:08)

Tak to je na léčení!!!!!!!

Hukvaldy (Po, 27. 8. 2007 - 18:08)

Vzrušuje mne představa, že jsem malý 7-10letý chlapec, vážím 25 kg, že ležím na zemi a na můj hrudník si celou váhou stoupla šedesátikilová mladá žena. Představuji si, jak ta její dospělá váha nesnesitelně drtí můj malý hrudníček, jak sténám pod obrovskou tíhou jejího těla, jejich velkých nohou, jejich silných dospělých stehen, jak mne těch šedesát kilogramů nesnesitelně stlačuje hrudník až na podlahu, zatímco ona se na mne usmívá a říká: "Už alespoň víš, jak je dospělá žena těžká?"

Reklama

Přidat komentář