Reklama

Kněz a žena ...

PRAVDA (Čt, 30. 11. 2017 - 22:11)

Vše se vším souvisí :-)Jak nahore, tak dole...

Steve (Čt, 30. 11. 2017 - 22:11)

Vše se vším souvisí :-)

Jana (Čt, 30. 11. 2017 - 21:11)

A má to vůbec smysl? Není...Proc by to bylo trapeni ? Nekdo premyslim spodem a nekdo mozkem

Steve (Čt, 30. 11. 2017 - 21:11)

Mam kamarada kneze,obcas si...A má to vůbec smysl? Není to dobrovolné sebetrápení?

Jana (Čt, 30. 11. 2017 - 20:11)

Mam kamarada kneze,obcas si napisem,prijede za mnou ale nikdy bych si k nemu nic nedovolila.

Jana (Čt, 30. 11. 2017 - 20:11)

Mam kamarada kneze,obcas si napisem,prijede za mnou ale nikdy bych si k nemu nic nedovolila.

maminka (Čt, 30. 11. 2017 - 20:11)

Nedavno sem sem taky...Reaguji na Vendy:
Velmi pochybuji, že by nějaký kněz milá, zlatá někomu vyslovil svá přání, touhy a především jejich nedokonalost ve své cestě s Bohem!!!velmi pochybuji, ze své zkušenosti vím, že jen lžou, mlží a vymýšlejí si ....velmi rádi a za jasným účelem.

Myslíte (Čt, 30. 11. 2017 - 18:11)

že to tu opravdu čtou i ti o kterých se tu diskutuje?

Steve (Čt, 30. 11. 2017 - 18:11)

na co? Že jsou všichni...NE!

Že jsou někteří takoví!

Ano jsou, taky vím o několika ... Ovšem té jejich víře nerozumím když klidně dokáží tohleto konat. Když to slíbí, tak se má držet na uzdě ... Když ví že už nemůže a musí povolit, tak má s kněžstvím oficiálně skončit! A až teprve pak at' si randí či pokukuje, háže očka apod.

Obelhávání Boha a porušování slibu je dost vážný problém, to by se dít vůbec nemělo. Solidní člověk něco předem zabalí když chce změnu ... a né aby porušoval a čekal že mu to tak bude neustále procházet. A souložilo se tajně na faře nebo někde v lese ... To fakt nebereu!

Vendy (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Nedavno sem sem taky přispěla a teď musim zase Nedalo mi to oslovila tři kněze na ktere sem sehnala kontakt a vážení čtenáři to byste si smlsy taky chytli se všichni tři do jednoho

Tato (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Diskuse za ty roky musí být tak proflaknuta i mezi duchovními že by nám mohli někteří klidně odpovědět no ne? A souhlasím tady si teda smlsnou

Co (Čt, 30. 11. 2017 - 12:11)

ty kluky vede jít dělat takovou službu pro Boha, proboha :-)

názor (Čt, 30. 11. 2017 - 07:11)

Není k těm černoprdelníkům co dodati, opravdu jsou to jen kusy zvrhlosti a sprostoty. Mají svůj životní styl, ve kterém rozhodně čestnost se objevuje minimálně a o úctě k člověku nemluvě vůbec.

Nooo, hovada!

Názor (St, 29. 11. 2017 - 17:11)

Mám také zkušenost:před...na co? Že jsou všichni jeden jak druhý? :-)

maminka (St, 29. 11. 2017 - 14:11)

Mám také zkušenost:před léty jsem chodila na mše, kde sloužl mše sv. vcelku sympatický a charismatický kněz. Tento charismatický kněz, drazí přátelé se stal takovým netvorem,že se mne o tomto ani zdát nemohlo. Při mších se mnou flirtoval pokukováním po očku, mrkáním, při setkání v autech na mne kývával.Mne to bylo podezřelé a tak jsem zareagovala(tím, že jsem mu dala na vědomí, že o jeho flirtech vím, nicméně se mne nelíbí, jelikož je duchovní. Dnes vím bezpečně, že mne tento charismatický duchovní chtěl dostat jen ,,tam kde mne chtěl mít", nepovedlo se, i přesto drazí neznámí jsem úpo vesnici zostuzena jeho pomluvami!! Všechny, které se zamilováváte do kněží, radím dobře(jako zkušená žena v letech),nenechávejte se unášet hezkými slůvky, milosrdenstvím, které mnohdy kněží nabízí.....Tedy , i přestože jsem s tímto knězem nikdy nic neměla...mou pověst veřejně zneuctil.....zajímá mne váš názor...Pěkné dny

Steve (Út, 21. 11. 2017 - 18:11)

Ale ja s nim nechci...A mne jako nekněze bys nechtěla? :-) jsem volný a já souložit z lásky mohu. Bez vážné Lásky a vztahu to vážně nedělám, ba ani zahýbání v manželství ... to je má zásada. Víra, náboženství mi není cizí ... umím bárco i nazpamět' atd. Ale fanaticky (aktivně) žít v náboženství nechci - když vidím čeho všeho jsou schopni oni fanatici (hluboce věřící) tak je to vážně k zvracení - často paradoxně protináboženské. Jak se říká - Všeho moc škodí, a s vírou to platí rovněž. Ideál je zlatá střední cesta, nic nebrat fanaticky ale klidně trochu s náboženstvím. Ostatně Bible není diktát ... Bohužel někteří to nechápou a nepochopili dodnes. Pouze je to PŘÍKLAD jak cca žít správně a dobře, a víra je jen jako koření ... V Bibli jsou některé příkazy či důrazy - no boejt', jaká asi mohla být tehdá úroveň oněch lidí často bez jakéhokoliv vzdělání atd. navíc o tom že byli židé zatvrzelí a natvrdlí se hovoří v Bibli myslím-si taky dost. Kristus proto musel přitvrdit ... To ovšem neznamená že nám něco diktuje - to je velký omyl. Často se tam objevuje velká benevolence ... nevím zda si toho oni věřící fanatikové vůbec všimli, myslím že vůbec né!

Jindra (Út, 21. 11. 2017 - 16:11)

Na této diskusi si musejí...To bezesporu. By mne zajimal nazor některých,

Petr (Út, 21. 11. 2017 - 12:11)

Na této diskusi si musejí duchovní smlsnout, :-)

Jana (Út, 7. 11. 2017 - 14:11)

To jo, to můžeš. :-):-)

Steve (Čt, 2. 11. 2017 - 01:11)

To jo, to můžeš. :-)

Reklama

Přidat komentář