Reklama

Nahá před ženou

Martin (Pá, 21. 12. 2012 - 20:12)

Já si myslím, že Jana je normální čistokrevná lesba, popřípadě bisexuálka, jenom si to prozatím neumí přiznat. To, že zatím nedošlo k žádnému intimnímu kontaktu, je způsobeno ostychem, nebo má obavy jak by to dopadlo. Ale nejspíše a to je zcela reálné, se tímto postupně připravuje na budoucí lesbickou lásku. Nic víc v tom nehledejte.

Jani, (Pá, 21. 12. 2012 - 18:12)

Několikrát jsem se to...to asi můžeš vysvětlovat jak chceš a prostě tohle třeba nechápu ani já,jo,kdybys byla lesba,tak je to něco jiného,ale vidět nahou ženu,co z toho,když po ničem jiném netoužíš.Ale to je jedno,každého vzrušuje něco jiného a máš pravdu,tady můžeme psát,diskutovat a je nám úplně jedno,zda s námi někdo souhlasí,nebo ne.Nicméně to i pro tebe musí být zvláštní,když jsi ráno v práci a ženské se převlíkají,tak ty asi trošku pokukuješ a snažíš se,aby si tě nikdo nevšimnul?,protože pak je jasné,kdyby si toho tvoje kolegyně všimla,že po ní koukáš,tak by si zcela určitě myslela,že jsi na ženy.Fakt,to by mě nikdy nenapadlo,že i ženská,která není lesba se ráda dívá na nahou ženu.

Jana (Pá, 21. 12. 2012 - 17:12)

Několikrát jsem se to pokoušela vysvětlit. Ale když někdo nemůže pochopit co lze při tom zažít, tak je prostě jinak založený. Proto jsem se na začátku ptala, jestli najdu stejně založenou ženu jako jsem já. Tak asi ne. Kdyby to nebylo anonymní, určitě bych se ztrapnila Eriko, ale takhle to jakž takž snesu...

Honzo, (Pá, 21. 12. 2012 - 17:12)

to není,že by to někoho štvalo,jen to jaksi nechápeme,co jim to může dávat,když od toho nechtějí více.A to,že se sejde nás víc jako odpůrců,to už je diskuze,že každý napíše svůj názor.V žádném případě nikoho neurážíme,je nám to úplně jedno.Pouze a jenom nechápeme,co jim to vlastně dává,to je všechno.

Honza (Pá, 21. 12. 2012 - 13:12)

Zenska nestrapnuj se tak...Téma snad napsala jasně ne - Nahá před ženou. Tak kterou to "sere" (jak jedna psala), ať sem neleze.

Asi (Pá, 21. 12. 2012 - 11:12)

Zenska nestrapnuj se tak...tak to vidím i já.

Erika (Pá, 21. 12. 2012 - 11:12)

Zenska nestrapnuj se tak panejo to musis byt jedine prihrata jak prase? Di se radsi podivat na poradny chlapy s pekne vypracovanou postavou a velkym perem.Co bych videla na nejakych kravkach,uz takhle jich je vsude dost jak pise Lucka.

Jana (Pá, 21. 12. 2012 - 10:12)

my "znalci" víme,...To jsem neznala. Nejdříve na mě vykoukla nějaká lednička, ale pak jsem na to narazila. Některé z těch obrázků jsou skutečně TO ONO. To je prostě to, co mne opravdu přitahuje. Bez fyzického kontaktu. Prostě být nahá buď já, nebo ona, a třeba i nutit tu druhou, aby se jí ukázala detailněji. Líbí se mi obě „polohy“ - jak se ukazovat, tak si prohlížet. Ženská intimní místa se mi prostě líbí.

HONZA (Pá, 21. 12. 2012 - 09:12)

my "znalci" víme, že takovéto hrátky mají svůj název - CFNF - najděte si to :-)

Jana (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Taková rychlovka to zase není - svléknout a obléknout. Jde také o to, že chce vidět něco detailněji a podobně :-) Ale bez fyzického kontaktu. Nebo být pak po zbývající dobu setkání stále bez oblečení...

jsem chlap (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

to Olda: no ale přesně to jsem měl na mysli:-)

Olda (Čt, 20. 12. 2012 - 15:12)

Já jsem sice chlap, ale dokážu tohle pochopit. Prostě některé ženský mají natolik hezkou postavu, že se navzájem přitahují a vzruší je to. Ale nechápu, že Janičce stačí ke spokojenosti se svléknout a zase se obléknout a nic víc. To je jako kdybych si udělal míchaná vajíčka, dál si je na talíř a pak je nesnědl.

P. (Čt, 20. 12. 2012 - 13:12)

Já se musím přizna že taky nejsem lesbička, ale na pěknou ženskou v reklamě se taky ráda podívám. Co je na tom.

jsem chlap (Čt, 20. 12. 2012 - 12:12)

já zase si nedovedu představit vývoj celé situace, jen to, že se před někým svleče a zas obleče. Rozumím tomu vzrušení, ale nějak mi to přijde "nedokonané", asi jsem chlap a ženy toto budou vnímat naprosto jinak. Nevím.

Psycholog (Čt, 20. 12. 2012 - 12:12)

Snažím se do toho pocitu vžít - nehraje tu roli taková lehká nevyváženost situace? Podřízenost? Když to hrubě zjednoduším - nahá pacientka před oblečenou sestrou nebo lékařkou? Tajemnou a nevyzpytatelnou v tom, co se mnou může udělat? (Třeba vůbec nic, ale to nevím.) Jenom žena před ženou - to je fakt bez zájmu, před mužem to zase přináší nebezpečí a známé oplzlé scénáře. Ale tohle je hra: tu oblečenou zajímám, i když to na jejím obličeji nepřečtu. Dala jsem jí výhodu: vidí mě celou, já ji ne; může se mě bez problémů dotýkat, já jejího těla ne. (Tuto danou nerovnováhu můžeme podle dohody zmírnit nebo i zrušit.) Ona může v jediném okamžiku uplatnit beze zloby svou sílu a převahu a dát mi ji fyzicky pocítit, i když to nenechá klesnout až k mé bezmoci. Věřím jí, že toho nezneužije, přestože by pro ni nebyl problém naplácat mě na zadeček, kdekoli mě hladit nebo zlechtat tak, až budu křičet... To všechno může, ale také vůbec nemusí být; může to zůstat jen ve verbální rovině a náznacích. Hra, která příjemně baví a neubližuje.

Tak co, Jano - přiblížil jsem se aspoň v něčem skutečnosti nebo je to jen samá voda?

Lucka (Čt, 20. 12. 2012 - 11:12)

K ničemu intimnímu u mne...To me naopak sere ze jsou polonahe zenske daleko vic nez chlapi.Ja se teda radsi podivam na chlapa,co jako uvidim na zensky? A chlapum by to neuskodilo podivat se taky na jinyho chlapa s peknym telem uz takhle ocumujou vsude polonahych cour dost a jejich zensky na to maj koukat s nima? Me teda tohle vadi!

Jana (Čt, 20. 12. 2012 - 10:12)

Prostě nevím jak to vysvětlit. Mám z toho „mravenčení“ když si mě prohlíží jiná žena. Asi to bude mít něco společného se submisivitou. Muže beru na sex, ale před ženami se více „stydím“. S mužem v posteli je to tak nějak normální, ale být nahá před cizí ženou je „jiné“. Je to jako být poprvé na rande, nebo těsně před prvním sexem. Jde o pocity, ne o intimní lesbické důvěrnosti. Ale stejně tak si naopak ráda prohlédnu jinou ženu. Nejvíce mne to prostě vzrušuje, když je jedna oblečená a druhá nahá.

A (Čt, 20. 12. 2012 - 10:12)

už to,že bych se chtěla sejít s nějakou ženou,abysme se před sebou ukázali nahé,mi přijde divné,to by mě teda nikdy nenapadlo.Aby si rozuměla,vůbec tě neodsuzuji,jen nějak nechápu,proč vlastně,když z toho nic nemáš?

Jani (Čt, 20. 12. 2012 - 10:12)

K ničemu intimnímu u mne...rozumím ti,ale potom,jestli můžeš vysvětlit,co ti to vlastně dává,dobře,pokud se přece chceš ukázat nahá a chceš vidět i jinou ženu nahou,tak tě to musí vzrušovat,jinak by jsi do toho nešla.To je logické,když ženu vzrušuje nahá žena,tak něco víc k ženám musí cítit.Tomuhle ted moc nerozumím.V šatně v práci jsme se také převlíkali,nikdy by mě nenapadlo koukat po kolegyni a pokud ano,tak opravdu bych za tím viděla něco víc.Ani po mě samotné nikdo nekoukal,toho bych si všimla.

Jana (Čt, 20. 12. 2012 - 10:12)

K ničemu intimnímu u mne dojít nemůže, protože nejsem "čistokrevná" lesbička. Fyzický kontakt se ženou mi nic neříká. Je to asi divné, ale je to tak. Ráda se na jiné ženy podívám, ale to je asi vše. Vždyť i cílené reklamy na ženy jsou většinou s poloobnaženými ženami a ne s muži. Reklamní agentury už asi přišly dávno na to, že skoro každá žena si spíše prohlédne zase ženu a ne muže.

Reklama

Přidat komentář