Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pavel (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Jsem zvědavý, jak si poradí s autoškolou.

ale lidi (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

ona to prostě nezná. když k tomu člověk není od dětství aspoň trochu vedený, tak ji to nikdy nemohlo bavit. Neví nic o umění, nečte, nic ji nezajímá. Co pak po ní chtít. Oni aspoň něco stejně zařídí vše rodiče, teď někde děti opékají buřty a to je dobře. Ale jí nedochází, s čím si ji ti děti spojují. S maminkou, která s nimi chvilku postává před obrazem a ríká" Hmmm, docela hezký...jak se ten malíř jmenoval? a kde tu krajinu namaloval? tady někde kolem Písku? ne mami tady na cedulce píšou, že jezdil malovat do Chorvatska...to prostě nezažijou…….stejně tak výkřik: mám ve spacáku mravence, pomooooc, hahaha mami nech toho jsou to jen mravenci a zítra bychom si mohli udělat lečo na tom kotlíku na ohni.....

tak (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

tipy jsou fajn, ale ne pro Milunu. Sama kdysi psala, že moc nemá nápady. I kdyby jste jí navrhovali vše do detailů, chybí jí realizátor. S tohohle důvodu se jí stýská po Denisovi, on zábavu vymyslet a uskutečnit uměl.

.. (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Přesně...Miluně chybí vůdce nebo organizátor,který by měl nápady a někam by je vzal.Připadá mi že sama si neumí poradit.Jednou psala že si neumí ani zařídit výlet a zabalit věci.A s ukrajincem nic neni.Škoda že jí Denis nechal,s nim by se měla líp.

Ale (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

umí. Do Karlových Varů si taky udělala výlet. Sama.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Tak v tom případě umí jet jen sama:) zabilí věci jen sobě a o víc se nestará.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

oprava: zabalí

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Miluně stačí jen igelitka.

jooo (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

kde jsou ty časy, ta si teď potrpí na hodně sexy modýlky, no ale do igelitky se asi vejdou

ne (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

každá matka to dokáže, o vše je dnes postaráno. Jenže Miluna je matka jen na papíře. A když s nimi nebyla v dětství, tak proč teď. Co si asi ty děti říkají, když vidí rodiče svých kamarádů

Ota (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Každej na to třeba neni no.Někde se mačkat mezi lidma.To je důvod proč žiju radši jako Aleš.

a (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

co ty jsi vystudoval nebo se vyučil, pro zajímavost, že tě taky nic nezajímá

no (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Milu by šla, kdysi s Alici řádila i na diskoškách, v barech. A jestli bude psát, že ne, není to pravdou. I teď by oživla. Oto, vem Milunu někde mezi lidi večer to má nejraději.

!! (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Nebo Kudy z nudy, tolik příležitostí v okolí!

no (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Zadejte si Písecké kulturní léto, mně se to nedalo tady okopčit

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Navíc okolí Písku, Jižní Čechy, těch kempů a krásné krajiny, města jako Třeboň, Krumlov....

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

vidííííš, ale na nějaké koncerty by s nima mohla jít, myslím si, že by i rodičové něco přispěli. Nebo s klukem na nějaké závody, třeba automobilové. Je tolik příležitostí. A Andreo peníze by na to mohla mít, co myslíš? Jenže ona chce zase chodit s pubošema kolem jezírek, aha.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Otíku dojeď dnes večer za Milunou, určitě se vyléčí.

:) (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Já bych chtěla vidět Sergeje:)

hm (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Však psala že děti jedou na chalupu a Miluna je ráda že je ráda když jí bylo od rána špatně. Ono taky migrenik někam na tůry s baťohem v tom dusnu. No nevim. Já souhlasím s Andrejou.

Reklama

Přidat komentář