Reklama

Depo-Provera

nada (Po, 27. 8. 2007 - 17:08)

já bych řekla i podle toho co tady čtu že to nic dobrýho není,že jsou určitě lepší antikoncepce.Ale já osobě si ji nechám radši jednou za 3 měsíce píchnout,než abych každý den myslela na to že mám brát prášek.

Mony (So, 25. 8. 2007 - 14:08)

Jardo 3x a je to tupl:-)

Tina (So, 25. 8. 2007 - 14:08)

Ma paní Dr.mi tu injekci predepsala sama...předtim jsem nic nebrala.Ma sestra ma pána Dr.,kt.říka že to nedoporučuje,že to někde v africe-kde byl na praxi skoušej na ženach,co to s nima uděla.Ja jsem problémy pred tehotenstvím s menstruaci nemela a začlo to až pri DP inj.Proč si nemam myslet,že je to ní....

Jarda (So, 25. 8. 2007 - 11:08)

Zamyslete se prosím trochu nad větou "a krom řídnutí kostí žádný problém nemá". Víte co řídnutí kostí ( osteoporosa) může způsobit ? Asi ne. Např: osteoporosa může způsobit zlomeninu některého obratle a následné špatné hojení, bolesti, invaliditu, ochrnutí,..... mám pokračovat ? Lidi přemýšlejte !!!!!

Jarda (So, 25. 8. 2007 - 11:08)

Zamyslete se prosím trochu nad větou "a krom řídnutí kostí žádný problém nemá". Víte co řídnutí kostí ( osteoporosa) může způsobit ? Asi ne. Např: osteoporosa může způsobit zlomeninu některého obratle a následné špatné hojení, bolesti, invaliditu, ochrnutí,..... mám pokračovat ? Lidi přemýšlejte !!!!!

Jarda (So, 25. 8. 2007 - 11:08)

Zamyslete se prosím trochu nad větou "a krom řídnutí kostí žádný problém nemá". Víte co řídnutí kostí ( osteoporosa) může způsobit ? Asi ne. Např: osteoporosa může způsobit zlomeninu některého obratle a následné špatné hojení, bolesti, invaliditu, ochrnutí,..... mám pokračovat ? Lidi přemýšlejte !!!!!

nada (Pá, 24. 8. 2007 - 14:08)

tak věřim tomu že se dá všechno řešit,ale co mi řekla doktorka tak tu injekci každej snáší jinak někdo ji snese někdo ne.a sama mi řekla že za celou dobu praxe ji ani jednou žádné pacientce nedoporučila a že by ji nedala ani své dceři,každej na ní má jiný názor a samozřejmě svoje zkušenosti.

Aneta (Pá, 24. 8. 2007 - 13:08)

Jak si tak čtu vaše příspěvky, jsem z nich trošku zmatená? Je mi 24, děti zatím nemám , ale v budoucnu bych je jistě chtěla. Proveru mám už 3 roky a nemůžu si zatím stěžovat, nepřibrala jsem , sex mám pořád ráda stejně, akné jsem měla už před injekcí, takže já jsem zatím spokojená. Nevím co se stane až ji přestanu brát, ale svému gynekologovi věřím, že by mi nedoporučil něco co je zdraví škodlivé, jak tady čtu...
Moje máti ji užívá víc jak 5 let (je jí 46let)a krom řídnutí kostí žádný problém nemá.
Je jasný že každý zásah do těla nejen hormonální má nějaké následky, ale snad nejsme v době kamené a vše se dá nějak řešit...

Tina (Pá, 24. 8. 2007 - 08:08)

tak to nevim,jestli je to v tom.V květnu mi byla pichnuta posledni injekce v čase špineni(sestrička,to počíta na tydny).Přestalo to a začatkem července jsem začla špinit s malymi pauzami až do dnes.Čekam až to prestane abych mohla k Dr.Je asi 16 dni co mala byt pichnuta inj.no nešla jsem.No opakujem se :p.

nada (Pá, 24. 8. 2007 - 07:08)

no protože kamarádce ji doktor píchl po menstruaci a mě zase moje doktorka v první den menstruace, každej to píchá jinak.Kamaradka totiž nemá žadný problémy a já krvácela.tak jen jestli nemá vliv to kdy tu injekci píchnou.

Tina (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

po šestinedelce,jak se chodi na kontrolu.To jsem menstruaci neměla.Prvne jsem ji dostala 13měsícu po porodu.A od ty doby mam problemy se špinenim.Už jsem to psala...Proč,smim vědet?

nada (Čt, 23. 8. 2007 - 10:08)

ne nevysadila zatim, ted mám jít na další tak uvidim.a kdy ti prosim tě píchla první injekci po nebo v den menstruace.

Tina (Út, 21. 8. 2007 - 15:08)

taky si tu injekci vysadila?Dík za odpoved :).

nada (Po, 20. 8. 2007 - 18:08)

na kontrolu to asi nemá smysl taky jsem se tam hnala stim krvácením a kontrolu mi neudělala rovnou mi napsala ty prášky.nějakej askorutin a ještě jedny.ale jestli to jsou hormony to opravdu nevim.to předtim jak tam je podepsaná lucka tak to jsem psala taky já byla tady u toho semnou kámoška a podepsala se svým jménem,já jen aby jsi v tom neměla zmatek.

nada (Po, 20. 8. 2007 - 18:08)

na kontrolu to asi nemá smysl taky jsem se tam hnala stim krvácením a kontrolu mi neudělala rovnou mi napsala ty prášky.nějakej askorutin a ještě jedny.ale jestli to jsou hormony to opravdu nevim.to předtim jak tam je podepsaná lucka tak to jsem psala taky já byla tady u toho semnou kámoška a podepsala se svým jménem,já jen aby jsi v tom neměla zmatek

Tina (Po, 20. 8. 2007 - 09:08)

ja jsem si dalsi inj.nedala pichnout.Proto se ptam,viš?Na kontrolu nejspiš ješte nemužu,než to přestane.Ty prašky jsou dalsi hormony,neviš?

lucka (Ne, 19. 8. 2007 - 19:08)

milá tino mám stejný probléma ale já nešpinila ale krvácela,doktorka mi dala prášky a přestalo to, prý to může trvat až půl roku než se to srovná a nebude se krvácet vůbec.

Tina (Ne, 19. 8. 2007 - 19:08)

Mela jsem si dat pichnout injekci,no radeji ne.v čase jeji pichnuti,jsem spinila vic nez 20 dni-tyden pauza a znovu spinim už 13dni...kdy se to upravy,musi se na to neco brat?Poradte,prosim!Dík:)

nada (So, 18. 8. 2007 - 11:08)

chtěla bych se optat kdy vám byla tato atikoncepce aplikována jestli po skončení menstruace nebo v den menstruace děkuji za odpověd

Jana (Ne, 12. 8. 2007 - 14:08)

Užívám tuto antikoncepci již 7 let, doporučuji pravidelně se nechat vyšetřit na osteopotozu,já test měla na hranici a podle gynekoložky to je normální, nyní mám již 6 měsíců po zlomenině nohy(pouhé podvrtnutí), nárustek váhy 25kg, takže až příště půjdu na kontrolu, nechám si předepsat něco jiného.

Reklama

Přidat komentář