Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jana (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Ohledně savosti se nemusíš asi moc stresovat, zalepovací plenky pro dospělé toho všechny poberou hodně, takže to do nich můžeš pustit bez obav, ty nejsavější jsou spíš uzpůsobené na dlouhé nošení v noci apod.

Jinak taková drobnost - počítej určitě s tím že to bude větší balík než u plenek pro děti, tak pokud si pro ně půjdeš třeba na poštu, připrav si větší tašku nebo tak něco. A jak říká Sabinka, posílají je vždycky v neprůhledném balení, pro jistotu je lepší do poznámky u objednávky napsat něco jako "zabalit diskrétně", nikdy jsem s tím neměla problém.

Pamperska (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Tak pokud jsou diskrétně balené, tak to s nějakou taškou asi nemusím přehánět. Ještě pořád váhám, kterou značku vybrat.

M.H (Ne, 4. 8. 2019 - 09:08)

nejlepší jsou Dobenpe 10. Jsou natahovací , nenápadné a postačí i na vydatnější vykonání malé potřeby bez průsaku. Pojme opravdu hodně.

Anonimus (Ne, 4. 8. 2019 - 03:08)

Naprosto vaší dceři rozumím také nosím plenky ale nedokážu se odhodlat a říct to svým rodičům.

Denisa (So, 27. 7. 2019 - 10:07)

plenky mi vyhovují i v patnácti letech. Počurat se do nich je luxus a pohoda

jenz (So, 27. 7. 2019 - 11:07)

a jake nosiš

tipy (Po, 22. 7. 2019 - 23:07)

Samozřejmě, že si je může objednat domů, a nebo nejlépe do Zásilkovny.

Na stránkách www.inkopleny.cz je široká škála, nevýhodou je, že za chvíli je to rozebrané, chce to často sledovat. Kupoval jsem u nich asi třikrát a vždy spokojenost, diskrétní balení, není napsán název internetového obchodu, ale vždy číslo a doména shoptet na papíře. Majitel je vstřícný a dobrá komunikace. Mají prodyšné, neprodyšné i plenky s obrázkami. I tak si můžete splnit sen. :) V případě nedostupného zboží se nebojte zeptat.

Návštěvník (So, 27. 7. 2019 - 04:07)

Aj ja nosím plienky je to pohodlné

Pamperska (So, 20. 7. 2019 - 14:07)

Zvláštní diskuze, ale sama jsem si od malička představovala, že musím nosit plíny a když jsem byla sama doma, tak jsem si dávala ručníky různě do kalhot, apod., prostě jsem to tak jen zkoušela, ale odvahu jsem k tomu nikdy nenašla. Láká mě jít třeba do zdravotnických potřeb a nějaké plenky si koupit, jít s tím balíkem pak domů a vyzkoušet je, ale hrozně se stydím.

láďa (Ne, 11. 8. 2019 - 12:08)

Ahoj pleny jsem zkusil a hrozně jsem to skrýval před celým světem ale jelikož momentálně ulítám na jiných úchylkách a to dost dlouho (pás cudnosti ) a už se to nedalo úplně utajit práce sprchy močení v restauraci a podobně jsem už rezignoval s utajením, nikomu to nevnucuji ani úmyslně neukazuji ale došlo mi že to co člověku dělá dobře a je mu příjemné si má užít dokud to jde a baví ho to bez ohledu na pokrytce a hlupáky kteří nic podobného nezkusily a jen ukazují co je na někom jiného aniž by se zamysleli jak jsou oni jiní pro nás kteří si užíváme života.

Nela (So, 20. 7. 2019 - 16:07)

A v čem je problém? Pro ne budeš zákazník jako každý jiný, venku si toho lidi sotva všimnou a budou si beztak myslet, že to máš třeba pro babičku a ty si splníš přání. Vždyť pleny si můžeš i objednat domů a vesele je nosit.

Pamperska (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Já vím, jen se v těch plenkách moc nevyznám, tedy v těch velikostech. Na netu me zaujaly pleny zn. Seni, ale nevím.

omu (Ne, 4. 8. 2019 - 08:08)

Zalezi na obvodu pasu, taky na tom jaky typ plenky chces, jestli zalepovaci co udrzi vic nebo natahovaci co se lip schovava pod oblecenim. Je nas tu myslim dost co radi poradime :)

Pamperska (Ne, 4. 8. 2019 - 11:08)

Asi bych chtěla vyzkoušet spíš ty zalepovací, nějaké savější. Prostě mít ten pocit, že mám na sobě skutečně plenku.

omu (Ne, 4. 8. 2019 - 17:08)

Tak tam bude asi nejlepsi volba nejake zalepovaci od Teny nebo od Seni pokud najdes ve svoji velikosti. Objednat pres internet dneska jdou vsechny dostupne plenky, tak se nemusis stresovat ze te nekdo uvidi pri nakupu a tak. Kazdopadne klidne se mi ozvi na [email protected], muzeme to vic probrat pokud chces

Pamperska (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

Takže se mám řídit obvodem pasu a savostí? Jen se bojím, že až si to nechám někam poslat, bude z toho poznat o co jde. I když se mi líbí představa, že si jdu koupit a pak s nimi musím jít po ulici, tak na to prostě odvahu nemám.

Sabinka (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

Buď v klidu. Tohle je vždy posíláno v diskrétním neprůhledném balení a nikdo nepozná co v tom je.

Pamperska (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Díky za uklidnění, tak já do toho půjdu. Jen si musím nějaké pleny vybrat.

Petas (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

Tak bi rad nosil plynky a vse do toho dělat a vozeni v kocarku proste vse

Návštěvník (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Ahoj také rad nosím plinky pouravam se do nich ale někdy bych se chtěl v obchodě do te plinky pořádně vycurat a chodit v ni po nákupech ale jsem takovej stydlivej ze v nich ani nevýjdu domu

Reklama

Přidat komentář