Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

Ona za to nemůže.To já měl ten názor už dřív.Když nepsala dostal jsem strachy průjem a bylo mi nesnesitelně.Tenkrát jsem to tu psal ještě anonymně asi Alešovi.Myšlenkově je naladěná na mě.

ale (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

není na tebe naladěná. Je jí to úplně jedno. Ona je těžká hysterka a ráda se dojímá sama sebou. Nikdy pro nikoho nic neudělala a s tebou to za pár dní vyšumí jako s jinejma lidma

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 22:08)

Já doufam že nevyšumí.Určitě potřebuje oporu v někom kdo je hodnej.A sama vidí jaký chlapi jsou.Teď už si po včerejšku věřim víc.A jak to myslíš že se dojímá sama sebou?

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

a proč má někdo trpět kvůli nějakému sebevrahovi?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Víš co radši to téma necháme být.Nikdo jiný nic o tom nepíše a vidim že my dva jsme uplně někde jinde na to názorově.

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

kdo to má potom po tobě uklízet??

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Není ti líto strojvedoucího? Takový to má před očima celý život, trpí i jeho rodina. Takové sebevraždy odsuzuji. Aby trpěl někdo docela nevinný. A lidi přišli pozdě do práce, děti vystrašené. Vymysli si něco jiného .

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Věř mi že když už se někdo k něčemu takovýmu odhodlá tak nad tim nepřemýšlí co strojvedoucí.Ale aby to nebylo tak pro veřejnost,stačí si vybrat noční nákladní vlak.Nic jinýho mi nenapadá kde by to bylo tak rychlý a jistý.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Nikdo jste mi neodpověděli jaký způsob byste zvolili s koncem? Je mi blbý že se ptam ale nevim koho jinýho se zeptat.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Milu, to je opravdu dost nevhodna otazka, myslim. Ale kdyby pro to byl skutecne duvod, tak asi nejaky bezbolestny, ne? Muj kamarad skocil kdysi pod vlak. Ale asi to nebyl pekny pohled. A chudak strojvedouci.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Tak to je zajímavý Sany.Muj plán by právě byl taky pod vlak.Tuhle myšlenku ale vim roky.Jen sem to tu nechtěla o tom psát ale když už píšu tolik věcí tak sem se podělila s touhle myšlenkou.Přijde mi to jako jistý a rychlý.Nic jinýho tak jistýho a rychlýho mi nenapadá.Je mi to nejbližší ten způsob.Vždy když je mi zle tak si to představuju sama sebe,jak by to bylo.Ten okamžik se sebrat a jít a vědět že to uděláš.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Už sem to jídlo dala na profil.No Sanuš tak uvidim jak mi to pujde a jestli bych zvládala dodávku.Horší je když i dodávky posílaji po Evropě a pak tam spí nahoře v tom spacim modulu hned pod střešnim oknem.

Co? (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Další problém? Sany s tebou má svatou trpělivost ale je to marný, je to marný, je to marný

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Tak by sis musela najit jen neco po okoli. No, koukala jsem ted, ale je fakt, ze moc ridicu sk. B nehledaji.Alespon v jihoceskem kraji ne.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Sergej neodejde, nemá kam. To spíše zase Miluna skončí u rodičů, nebo u jiného chlapa. Bude to možná Ota.

ale (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Sergej si může zaplatit jakykoli byt, je asi hodně pracovitý, Miluna bude pár dní běhat po silnici, pak se nechá odvézt do nemocnice, trochu si zařádí a nakonec skončí u rodičů, kteří budou zase hledat ženicha.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

No ale prave, ze jestli ti opravdu jde o ty deti, tak mas se sebou neco zkusit delat hned. Dokud jsou s tebou v byte. Nemuzes prece porad mit nejake chlapy, aby te s prominutim vydrzovali a pak se divit, ze si te ten chlapec nevazi. Zeptej se Ali, jake to je jezdit, vzdyt ona zacinala take s dodavku. Pokud budes mit vlohy na jezdeni, urcite to neni spatne. Neco delat budes muset, tohle se Sergejem stejne zase driv nebo pozdeji skonci a doufam, ze bez nasili apod.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Já se Sany bojim,chce se mi brečet.Bojim se že se něco stane a posere ještě víc.Já už takhle mam co dělat.Pro mě je jednoduší to asi časem opravdu vzdát.Já si ty papíry dělam hlavně kvuli abych mohla někam ujíždět jemu a měla to auto napřespávání,je mi to trapný to přiznat.Jinak já se bojim už i jednat s lidma abych něco zase nezkazila.Vsude něco poseru pak jsou na mě zlý a rozkřikne se to a už na mě koukaji skrz prsty.To co dělá Alice na to si netroufam.Troufnu si říct že řídit nejspíš umim ale ty věci kolem co musí znát a jak se chovat kde,neni to jen o řízení.Já si sebe představuju maximálně rozvoz třeba jídla po městě a vesniček okolí.Tu myšlenku mi dal ten od pizz jak se mi ptal jestli nemam řidičák.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

No ja nemyslela kamion, myslela jsem prave nejakou tu dodavku nebo tak. To je mi jasny, ze na kamion je potreba daleko vic.

Miluno (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

ty máš auto?

Reklama

Přidat komentář