Reklama

Výprask

. (So, 12. 12. 2015 - 09:12)

Ja doma dostaval rukou na zadek a na holou jen zridka kdy. Ale bylo to i proutkem nebo lzici na boty. Nebylo to nikdy nejak drasticke,spis opravdu vychovne. Ale jednou jsem jako kluk asi ve 12letech doatal od jednoho pana ze vsi. Mel barak u hriste na nohejbal a tak,vecne nadaval ze mu okopavame barak,a nebo nam zustal mic u neho na strese,vylezl jsem tam pro neho. Protože jsem byl nejlehci a nejmladsi z cele party,tak mi tam i pomohli. Nic jsem mu neposkodil ale i tak nadaval. Byl to uz duchodce samotář co nemel rad deti. Zaroven byl správcem rybnika kam jsme si chodily hrat,nebo jsme na kusu klacku mely spagat a nakonci ohnuty hrebik ma ktery beztak nikdo nic nechytil,ale zabavily jsme se. Ale on mas vzdy vyhanel a nadaval. Jednoho dne bohužel pro me prisel nepozorovaně a vsichni se rozprchly. Ale me ujela noha na břehu a skončil jsem v rybníku. Jelikož tam na tom miste byla hned hloubka,tak mi neslo se dostat ven,diky tomu,ze mi holinky nabraly vodu a ja neutahl nohu. Prisel a vytahl me z vody. Zeptal se zda jsem v poradku a poodesel stranou,kdyz sem rekl ze jo. Chtěl jsem vylit vodu z holinek ale nesli ani zout,byly jak prilepene. Yak jsem vylil co slo. Chtěl jsem si stopnout abych si natahnul teplaky,jelikoz jsem je mel i se slipama na pul zerdi,jak me vytahl po brehu. Jenze v tom me chyt rukou za triko a v duhe drzel proutek co utrh z vrby,co tam rostla. Vzal me kousek stranou. I pres me protesty si me ohnul pres nohu. A se slovy,ze se spolu konečně srovname. Me zacal svihat proutkem. Ani snaha zakryt zadek, kopani nohama a prosby mi nepomohly. Nasazel mi jich nespocet. Když me pustim tak sem zmizel domu,mokry s pruhy na zadku. Driv se to bralo jako vychova a melo to svuj smysl,ne jako dnesni drza mladez.

marko (St, 2. 12. 2015 - 10:12)

Ahoj,já dostávám řemene v tátově pracovně. Má z toho udělaný rituál,někdy se musím dostavit i dvakrát denně. Přistihnul mě jak jsem onanoval u jeho skříně a měl vytažený jeho košile a honil si to s nimi. Tehdy mě poprvé seřezal jak žito přímo u toho. Od té doby si vždy bere košile na výprask abych si to zapamatoval a vzrušení ze mě dostal ven. Vždy mu je musím vytáhout se skříně nebo už je tam má v pracovně nachystaný,dá si dvě i tři košile na sebe a začne mě bít řemenem. Pak po výprsku zase je sundat z něj a uložit. Někdy mě nechá po výprsku ležet a košile dá podemně abych si uvědomil co jsem udělal.

MIROSVAL STINKA (Po, 30. 11. 2015 - 15:11)

DOBRY DEN RAD BYCH DNES NŠEL PANA NA VYPRASKY DĚKUJI VAM ZA PŘIZEN TEL 728735060

na holou, prosi (Út, 4. 8. 2015 - 09:08)

Nenasel bych zde slecnu, zenu z Prahy nebo okoli,ktera by me splnila sen a naplacala na holou do pekne cervene.... barvy?
rad nabidnu i odmenu kolen 500.kc.Dekuji
Muj [email protected]

Switchman (Čt, 11. 6. 2015 - 12:06)

Ahoj, rád bych dostal výprask na holou od přísné dívky. Jde mi spíše o jemnější a delší výprask. Může být i odměna. Jsem z Plzně. [email protected]

Martin (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Já mívám s kamarádkou výchovné lekce, kde jsem trestaný a musím poslouchat. Dostal jsem za úkol sehnat nějakou holku nebo ženu, která by se chtěla dívat a bavila by se mou ostudou. Jestli se tu taková najde, tak mohu poskytnout více info na mailu. mb2003 seznam.cz

Martin (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

jÁ DOSTAL SVŮJ POSLEDNÍ...Reakce

* (So, 25. 4. 2015 - 08:04)

dobrý video to první http://www.markedbutts.com/index2.php?page=1

Petr (So, 11. 4. 2015 - 08:04)

to úchylku máš.Ale není...to jsem už zkusil a ani se neptej jak to dopadlo.

No (Čt, 9. 4. 2015 - 15:04)

Jako kluk jsem výprask nikdy...to úchylku máš.Ale není na tom zase nic zlého,pokud tím někomu neubližuješ.Však to vyzkoušej,třeba ti vyhoví a nebudeš muset to v sobě tajit.

lukasspoklicky (Čt, 9. 4. 2015 - 15:04)

Skúste niekto napísať o...Já bych ženu neuhodil.

Pepík (Čt, 9. 4. 2015 - 14:04)

Na základní škole, v 70. letech jsem se taky občas setkal při tělocviku s tím, že nějaký neposlušný kluk musel za trest běhat bos kolem tělocvičny. A taky mě takto potrestali tři kluci, v páté třídě. Počkali si na mě po škole, něco si se mnou chtěli vyřídit. Chytili mě a zatáhli mě do tělocvičny. Myslel jsem, že mě tam zbijí, to se ale konalo až potom. Nejdříve mě donutili, abych se vyzul a úplně bosky jsem pak musel obíhat tělocvičnu. Až už jsem pak nemohl a padl jsem na zem, tak mě zmlátili. Vytáhli dřevěný pravítko, dva mě drželi a jeden mě seřezal, přes holý záda - stáhli mi tričko, přes zadek - samozřejmě na holý půlky- kalhoty a trenky musely ze zadku dolu a bit jsem byl i na bosý nohy.

Petr (Út, 10. 3. 2015 - 19:03)

Jako kluk jsem výprask nikdy nedostal. Ve škole se kluci strachovali čím a kolik dostanou za pětku nebo poznámku a já nic. A když si po třídních schůzkách včetně holek si vokazovali šlince na zadku,tak jsem jim záviděl. Teď už mám přítelkyni a stále více mně láká dostat výprask přes sexem, a nebo přímo při sexu, ale nevím jak to přítelkyni říci aby si nemyslela, že jsem nějaký úchyl.

Čau Marečku, (Po, 16. 2. 2015 - 08:02)

Hledám harmonický trvalý...jsem žena po padesátce, jak si přeješ, jsem harmonická, umím hrát na harmoniku, a jestli by ses mě jen nějak hruběji dotknul, seřežu tě tak, jak jsi to v životě nezažil. Chceš to zažít?

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

caramela (Pá, 13. 2. 2015 - 10:02)

Přeji pěkný den,
ráda bych dostávala pravidelné výprasky od starší přísné ženy v letech od 50 do 65 let. Pokud bude psát muž, tak má smůlu, na první schůzce u kafe ho stejně prokouknu, takže, pánové, nesnažte se, prosím. Pokud má nějaká žena zájem, tady je kontakt na mě [email protected] (Pozor na dvě a po prvním písmenku). Nechci sběratele fotek, fotku pošlu až když uvážím, že je to i z druhé strany vážné, takže rozhodně ne po čtyřech konverzacích atd. Pokud máš/te zájem, tak prosím, napiš/te. Hezký den ;-)

K... (So, 29. 11. 2014 - 00:11)

To je zvláštní.... já...Šárko,též mám přítele kterému když sem řekla že se mi tohle líbí tak napsal že on to nedokáže. Avšak jsem ho začla mlátit já,štípat,kousat...A on mi to vrátil...bylo to super a sám zjistil že se mu to moc líbí. Takže toto realizujeme dál ;)....mě je 17,příteli 24...nekombinujeme to se sexem... jen je to trest za naší neposlušnost ;)

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

chtel bych se nechat serezat divkou nebo zenou moc mito vrusuje a na oplatku bych ji zlibat chodidla nebo cokoliv by si prala

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

vyprask me strasne vzrusuje chtel bych ho prozit jestli se najde nejaka zena tak bych mel zajem nechat se serezat hezky na holou

Reklama

Přidat komentář