Reklama

Dispoziční prognostika

REakce (So, 30. 6. 2018 - 20:06)

se dojímat sám nad sebou,...Ještě bych dodal, pokud znáte dílo pana Sohra tak si ho přečtěte a uplatněte to své pravé kritické myšlení, možná vám potom dojde jaký to byl člověk a to bez lítosti. Já možná podle vás pláči nad svým hrobem, ale to se pletete, to je hrob dispozičních prognostiku o nichž by se zde mělo diskutovat, nebo alspoň varovat, že nejsou spasitelní. Vše co jsem zde psal bylo kontraindikací vůči všem pravdivým pravdám pana Sohra, který dokázal změřit virgulí celou osobnost jedince, včetně jeho celé historie, ale nedokázal změřit virguli jeho jméno, příjmení a datum narození, pokud mu je klient neřekl. 4í dům tu tedy zavání pokrytectvím. Nakonec pan Sohr měl obrovskou knihovnu, byl sečtělý, ale v 60 letech napsal univerzum, které bylo akorát tak dobré pro děti, kdežto já jsem přišel na své bytí, kauzálnost, změna, čas a tak dále v rámci své tabulky už dávno před tímto věkem. Milý pane tak si myslím, že sečtělost s tímto nemá co dělat, protože za komoušů, nic takového ještě neexistovalo, jako 13 fyzických, 13 spirituálních a 13 transcendentálních myslí. To bohužel z ničeho nevyčtete, protože to musíte pochopit sám svým rozumem. Nakonec proto že máme jen jednu mysl, ale vnímat ji můžeme z různých rovin právě proto, abychom mohli být alspoň trochu kritičtí. Nakonec v těch knihách jako v knihách pana Sohra je tolik nesmyslů, že se schopnosti číst bych chytrost nikdy nespojoval, pane moudrý a zázračný.

REakce (So, 30. 6. 2018 - 20:06)

Otec alkoholik matka se ráda...Paní já jsem se narodil také jako dyslektik a chodil jsem ve 3 a 4 třídě do dislektické školy. Přesto jsem byl schopen složit maturitní zkoušky. Nebuďte ze svého syna nešťastná, spíš se mu věnujte a dejte mu dostatek lásky. To je to, co se vám nakonec vráti a varujte ho před alkoholem, je to metla lidstva. Já nepiji alkohol vůbec a o nic nepřicházím. Spíš čtu, různé knížky a myslím, že to je ta pravá droga. Spíš čtu, protože nejsem moudrým a v životě se mi opravdu hodně věcí také nepovedlo, ale stojí za to zde žít, už proto, že tu nakonec žijeme.

REakce (So, 30. 6. 2018 - 20:06)

se dojímat sám nad sebou,...Pochopil jste přesně, nejsem moudrý. Co moudrost je jsem zde již psal a to schopnost rozumně zacházet s potencialitou věcí, tedy se vším možným a také se sebou. Bohužel nedosahuji vaši moudrosti, protože já škodím lidem tím, že používám elektriku, jezdím smradlavými autobusy a vlaky, vyjadřuji se zde a některým lidem to evidentně vadí ne-li škodí, především produkuji odpad a špiním prostředí svou činnosti. Jsem vypočítavý protože žiji na úkor příštích generací. Kdo to o sobě může říct? Není to potom plýtvání slov v rámci moudrosti. Nakonec opravdu moudrý byl pan Sohr, dípaci to změřili nebo kdo, proto vám doporučuji se obracet s moudrosti tím správným směrem, nebo vás budou mít lidé za idiota. A to nemám prosím auto, které používal pan Sohr. A ani bych ho nechtěl, obejdu se bez něj, vzduch už je tak dost otrávený a špinavý.

Jo, mimochodem, (So, 23. 6. 2018 - 22:06)

Pokud jsem podle vás blbej,...se dojímat sám nad sebou, nad nepochopením vašich mouder. Nejste dojemnej. Nejste moudrej. Možná sečtělej, ale to vám není nic platné, pokud nezačnete nad svým Slunečním městem uvažovat kriticky. Možná nastane okamžik, kdy i Burma Jones sejme sluneční brýle, aby spatřil bordel v baru :-)

Váš postoj mi p (So, 23. 6. 2018 - 22:06)

Pokud jsem podle vás blbej,...jako jako stát vystavěný na principech knihy Neználek ve Slunečním městě. Nu, vy jste si zvolil "autoritu". :-D

REakce (So, 23. 6. 2018 - 22:06)

výřečnej, ale taky...Pokud jsem podle vás blbej, napište sám svými slovy, co je pro vás pravda a čemu věříte! Dejte se vplen a ne jen jednou větou. Dokážete se vůbec jinak vyjádřit, než takhle? Víte vy vůbec, že Sohr nazval Boha Bearisem? Proč? To zná jeho jméno z třídní besídky? Byl s ním na kafíčku? Dipáci obhajte to!

Koukám, že jste (Ne, 17. 6. 2018 - 19:06)

Vy jste nejspíš tou zbraní...výřečnej, ale taky bl..j... A to velmi.

REakce (Ne, 17. 6. 2018 - 18:06)

někdo bere tuhle blbost...Vy jste nejspíš tou zbraní jadernou pana Sohra. Uznáváte egoismus a nevíte, co egoismus je. Nakonec rozum si vždycky poradí, pokud nevíte mendělejova tabulka prvku byla pouhopouhým snem. Mendělejovi se zdála a teprve potom, nastoupilo jeho Ego-já, které vedlo rozum k tomu, aby realizovalo nastíněný cíl rozumem. Ve spánku totiž Ego-já spí a rozum si dělá co chce. Zdají se vám sny podle přáních Ega-já, nebo rozum sám určuje vaše sny, co potom tyto sny o Vás říkají? Proč potom neuvést na pravou míru egoismus od Ega a idoismus od Ida. Nebo si myslíte, že lidé jsou pouze egoisty? Nebuďte prosím naivní. Nakonec proč tomu věřit, když je to pravda. Věří tomu tedy někdo? Ne nemusí tomu věřit, protože to pravda je nebo není. Věřit můžete jen tomu, co je ve své existenci nejisté. Jako třeba existence takového Boha, jakého jste si vysnili. Život je nakonec Bůh. A pokud je celek všeho kdykoli existujícího Bůh, proč plýtvat slovem Bůh. Je potom pravdivější říkat život je celek. Celek který nakonec rozhoduje, proto také rozhodujete i vy, protože rozhodování je celkem delegováno. Nakonec budu o vás rozhodovat i já, tím co si o Vás myslím. A tím budu nakonec rozhodovat o sobě. Je to jasné? Konečné slovo nakonec nebudu mít já ani vy, ale celek, který se ze všech následných souvislosti manifestuje a vyjeví pravdu o všem. Manifestace důsledku Vám bude ukázána jak boží síla Božího ducha celku. Proč, protože život je tvořen především díky duchu a celek byl od svého počátku nekonečný, kdy jeho dělení a odklon, není nic jiného, než snaha sdílet život pro život. Cílem života jako celku je sdílet život, aby byl celek bohatý a pestrý a všechny bytosti vněm byly jeho plnohodnotnými součástmi. Tomu nemusíte věřit, to je cílem života celku, nekonečného života, který se rozhodl sdílet sebe s druhými. Proto také život celek žije pro sdílení všeho. Proto také je vše propojeno a vnímáno. Veškeré omezení které nakonec existuje, povstává z cíle sdílet, je umyslné proto, aby měly možnost si bytosti něco zvolit. Tím se v podstatě učí, co je dobré a zlé v rámci své svobody. Bez svobody volby sdílet, by nakonec byly jen kopiemi, které by životu celku nic nepřinášely. Život se nakonec skrz nabídku svobodně volit sdílení učí jak život žít. Život je životem proto, že hladá způsoby jak žít, hledá nové způsoby sdílení pro život. Život ale je nekonečný a žije nekonečně dlouho, což napovídá tomu, že tento způsob života jak ho žijeme, může být způsobem, který je pro celek života nejpřijatelnější, jako že je přijatelný i pro jeho části, které pro něj žijí. Tedy i když nechceme, žije naše duše život pro život, to je nakonec nadějí, že budeme spaseni a bude nám daná nová a nová šance dokázat, že umíme sami ze sebe žít svůj život pro sdílení života. Naděje, že život má i pro nás svůj význam, pro nás lidi a vše ostatní. Tomu nakonec musíte věřit, protože to také nemusí být pravda a život nás chce ponižovat proto, aby si ten život užíval. Co tedy?

to on pořád (Čt, 14. 6. 2018 - 22:06)

někdo bere tuhle blbost vážně?

REakce (Čt, 14. 6. 2018 - 21:06)

V rámci spolupráce by neměl být nikdo okrádán. Všichni musejí mít po právu nárok na to co povstalo z nich. Pokud ignoruji práva druhých, tak je potom nerespektuji, ale ponižuji je. Potom se nedivte, že někteří lidé s jinými nespolupracují. To proto také, že jim to nepřináší východy. Nebo proto, že jsou ve svých názorech zaostalí. Kdo za to potom může. Chamtivost?

REakce (Čt, 14. 6. 2018 - 21:06)

Nakonec je třeba pochopit, že existuje egoismus od ega a protože existuje egoismus, existuje také idoismus od ida a superegoismus od superega. Idoismus od ID-ono-jeho zájmem je upřednostňovat své vlastní touhy před potřebami druhých. Veškeré potřeby v podobě touhy by měly být uskutečňovány z ohledem na společnost, která představuje vše, co existuje. Vše dobré by mělo být chráněno před zlovůli, která zneužívá dobro. Dobro by mělo být chráněno, aby si ho zlo nemohlo podvolit. Důležité je vnímat, co nám říká ID, protože pokud není vnímáno, nelze ho nijak naplnit. Nelze uskutečnit vlastní touhy, které nakonec pomáhají vybudovat rodinu a kulturnost duchovních a hmotných hodnot kultury. Touhy nám nakonec říkají, který partner je pro nás dobrý a který ne. Touhy určují, co můžeme upřednostnit. Jestli je možné a správné je uskutečnit, tak o tom rozhoduje rozum, který je veden EGEM a konfrontuje potřeby k hodnotám, idejím SUPEREGA.Egoismus od EGO-já-jeho zájmem je především vše podřídit potřebě vlastního EGA. EGO nakonec rozhoduje o tom, čemu bude dáváno přednost. EGO nakonec rozhoduje o tom, kdy pohneme palcem, kdy uděláme to či ono. EGO nakonec vede myšlení tím, že mu vytváří podněty, samo o ničem jiném nerozhoduje, ono myšlení neřídí. Egoismus potom znamená, že upřednostňujete vlastní vedení, před tím, co by vás mohlo ovlivňovat z vnitřku, nebo vnějšku. Je egoismem především ignorováno vše, co by molo ovlivňovat osobnost pozitivně, nebo negativně. Což není přijatelné proto, že by mohl jedinec ignorovat to, co by ho mohlo posunout ve vývoji. Egoismus není řešením také proto, že ignoruje vlastní ID a SUPEREGO. Je omezována potom schopnost existovat v rámci svého prostředí pro žití a přežití. Superegoismus od SUPEREGA-nadjá-jeho zájmem je vést EGO tak, aby vždy upřednostňovalo vše jen dobré. To, co prospívá sdílení života. Nakonec SUPEREGO může vést EGO jenom tak, jak zná veškeré hodnoty, ideje, které jsou předmětem znalosti rozumu. Pokud rozum nezná ty správné ideje, není schopné ani správně vést EGO. Svědomí je nakonec projevem rozumu, kdy rozum sám eviduje, co bylo v rámci svědomitosti a odpovědnosti zanedbáno. Být SUPEREGOISTOOU v podstatě znamená, upřednostňovat své hodnoty, ideje pře jinými hodnotami, idejemi. Znamená to v podstatě to, že není pochybováno o tom, zda jsou hodnoty, ideje těmi správnými. SUPEREGO je nakonec upřednostňováno před schopnosti Ega pochybovat a v rámci EGA potom přestává působit snaha sebereflexe. ID a SUPEREGO pochybovat neumí, pochybování musí povstat z vedení EGA. Rozum sám potom začne ze svého myšlení nabízet alternativy. Nakonec pochybnost rozumu může být potlačovaná do podvědomí a nevědomí. Tím lze nakonec vytvořit problém, který může způsobit napětí v organizmu. To potom znamená oslabení, únavu, nespánek a nakonec i smrt. V rámci vlastního existování musí všechny bytosti spolupracovat, aby byla bytost zdravá a prospívala. Pokud je něco ignorováno, znamená to to, že to nemůže být reagováno. Pokud cítíme nedostatek energie musíme se přece najíst a pokud chceme žít slušně, nemůžeme přece ignorovat to, co nám to nějak umožní. Schopnost správně žít, je vždy podmíněná správně přijímat určité skutečnosti. Pokud něco ignorujeme, nemůžeme to vnímat a tím to z vnímání korigovat, popřípadě to změnit. I když je nutno podoktnou, že něco je dáno a nelze to změnit, jako třeba zákony našeho světa. Ty lze pouze přijímat nebo odmítat. Odmítáním je ovšem nemůžete popřít, jen ze sebe uděláte hlupáky. Ignorování a odmítání z vás nakonec může udělat jen hlupáka. Proto vše co bylo psáno je třeba upřednostňovat rozum především, je nutné je ho vést ve směru, abychom prospívali nejen my ale i celá společnost.Toto jsem psal z patra, proto omluvte případné nejasnosti.

REakce (St, 13. 6. 2018 - 01:06)

Nakonec Sohr tvrdil, že lidé používají mozek na 10%. A samotný Sohr vymyslel systém, který otevírá zbylou kapacitu mozku. Což nikdy nebyla pravda. Příroda nikdy nevytváří to, co samo o sobě není používáno. Vše co je zbytečné nakonec zakrní a ze světa vymizí. Pokud toto neplatí, proč lidé nemají ocas, který mají opice, když se z ni vyvinuli. Mají jen zakrnělé cosi, které nemá žádný význam. Dnes vědci mapují mozek a zjišťují, že všechny jeho části se aktivují při nějaké činnosti. Bohužel nelze současně vykonávat veškeré činnosti naráz, aby byl mozek používán na 100%. Proto máme používanou a neužívanou kapacitu mozku. Pokud by to Sohrovi došlo a chodil by do základní školy a učil se o Darvinovi, asi by mu to došlo. To je nakonec důkazem toho, že užívanou a neužívanou a celkovou inteligenci ukradl. Tato myšlenka nebyla z jeho hlavy. Sohr prostě toto nepochopil a nikdy to ve svých textech neuvedl na pravou míru. Trval na tom, že má zvláštní schopnosti proto, že komunikuje s tou kapacitou mozku, která pro běžné lidi prý není přístupná. Pokud s ní tedy komunikoval, proč si nezměřil na kolik procent užívá svůj mozek. Tím je myšleno to, aby změřil, jak velká oblast působení mozku je latentní a nikdy se nijak neprojevuje nějakou činnosti. Nakonec podváděl sebe a druhé. Na tom stavěl celý svůj život.

REakce (Po, 11. 6. 2018 - 01:06)

Stanislav Sohr umřel ve...Jo podvádění lidí vyčerpává. Především ale vyčerpává podvádění sebe sama. To může nakonec i zabít. A že byl Sohr vyčerpán? Ani se nedivím, když musel deně přesvědčovat sebe, že má Sor draka a že je eticky založený a podvodníkem není. Přitom základní etiku a slušnost postrádal. Mohl žít i dál, ale přednější mu bylo především jeho ego. Pokora pro něj nic neznamenala, ale vyžadoval ji po druhých. To je to co ho zabilo, jinak by se možná dožil i více let. Chtělo to ale pokoru, nakonec představa, že může programovat celé civilizace a galaxie je vyčerpávájící více jako lež, než evidentní pravda, kterou si nebyl schopen přiznat. Nakonec člověk může být zbraní sečnou a jadernou, ano čtete dobře jadernou, to napsal, trvat na tom nakonec vyžaduje obrovskou energetickou výbavu, která umožní denně se o tom osobně přesvědčovat, Sohr zřejmě vyčerpal Sohra a potom raději umřel, protože dále již nemohl. Proto je důležité nepřesvědčovat sebe o ničem, ale nechat rozum, aby mě přesvědčoval o tom, co je pravda. Rozum sám nemá skoro žádné energetické nároky a je schopen myslet sám o sobě, ale člověk má své ego a ví nakonec sám vše lépe než rozum. Proto je třeba se odevzdat rozumu a ne svých představám, které zosobňují jen mé egoistické touhy. Proto je tak těžké žít ve lži, protože se musí ego osobně denně o své lží přesvědčovat a utvrzovat se v ní. Je to pořádné energetické zatížení žít ve lži a nakonec vyčerpá organismus tak, že nakonec umře na nějakou banalitu. Kdyby lidé zvládali své ego tím, že by ho neposlouchali a řídili se jen rozumem, byli by blíž životním pravdám. Byli by nakonec zdravější a šťastnější. Cesta je jednoduchá jen tehdy, kdy vás lidé nechají žít po svém, ze svého rozumu, to lidé ale nechtějí, potřebují přesvědčovat sebe a druhé o své lží, která nakonec povstala jen z jejich ega. Pokud Sohr umřel ptejte se proč? Byl tak vyčerpán, že musel omezit i klientelu. Neuštval se nakonec svým egoismem? Proč mu tedy ostatní nepomohli, když věděli jak na tom je, proč mu dipáci nepomohli. Protože nakonec byli také egoisty, které si vychoval Sohr, měli SOR tygrů a byli nakonec lepšími lidmi, ale proč, protože se v této lži vzájemně utvrzovali.

Sohr vlastní ru (Po, 11. 6. 2018 - 00:06)

AIDS, syfilis, kapavka,Sohr to je zkumavka,namíchá vám vaše zdraví,Sohr vás hned upraví,zlikvidoval již černý kašel,tak daleko on už zašel,vyhubí všechny nemoci,nebudeme v bezmocí,zlikviduje i rakovinu,tu pojebanou píčovinu,díky němu budem zdraví,tak jeho etický kodex praví,stačí jemu zaplatit,hned do žití se navrátit,funguje to vážně skvěle,kdo nevěří, ať jde do prdele,pravda se hned ukáže,Sohr všemu rozkáže,je to novodobý hrdina,potvrdí to tvá rodina,stačí všechny upravit,vztahy můžeš napravit,když se něco posere,jen Sohr se na tebe nevysere,stačí prostě zaplatit,řádně vše pro zdar uplatit,budeš hne sám šťastnější,ke všem lidem vřelejší,nikdy by tě nepodved,nemazal ti kolem huby med,Sohr opravdu umí,každý na jeho konto čumí,je výsledkem tvrdé dřiny,bez pocitu nějaké viny,kdo neumí nemá nic,je hlupákem z nemanic.

Idioti: (Čt, 3. 5. 2018 - 23:05)

Sochorkové prokleli pohlaví. Prý do byla kletba jako Brno a černá jako uhel. Měla prý HIV a AIDS než kletbu odstranila. Proto ji prý dnes říkají řezačka. Není prý viróza jako viróza, některá je kletba. Není prý rakovina jako rakovina, některá je kletba.

Martin: (Pá, 17. 2. 2017 - 18:02)

Martine,Martine,doporučuji...Cerebrosi vy jste normální a já to uznávám. Máte svoji virguli a vědecky dokazujete, že vám, to měří. Na internetu jsem našel článek, kde byl váš kolega v bílém plášti a chlubil se jak odhalil obavy klienta, aby nepřišel o nohu, protože jeho otec měl cukrovku a o nohu přišel. Pokud jste dobrý pozorovatel a daný člověk má strach, aby nepřišel o nohu, zjistíte, že pokud se pohybuje odráží se jeho obava v jeho chůzí. Zázrak je v tom, že aby jste to pochopil nepotřebujete virguli. Ale podvědomí je mocné, takže virgule vlastně vám sdělí, co jste vypozoroval. Existuje také čtení myšlenek, je to reálný fakt. Jak to vím? Sami ale tvrdíte, že je neetické, druhým lidem číst myšlenky a zneužívat je. Což sami porušujete. Nejen to, jeden váš člen se přiznal, že zneužíváte svou energetiku k tomu, aby jste lidem shazovali elektriku, tedy jim ubližovali a zabíjeli je. Podle čeho to děláte? Podle toho, že vám někdo řekne, že jste pitomec? Já toho řekl? Nechcete mne zbít? Je to podle vás normální? Jestli já jsem nenormální tím, že blbě kecám, jak je možné, že vy jste normální, protože tajně zabíjíte lidi? Kde je tedy nějaké rovnítko a spravedlnost. Lidé mi vyhrožují a nadávají a jsou normální? Já, když něco řeknu, již jsem vrah. Sohr dostal za pochybnou službu pytlík ořechů a tou pochybná služby měla za následek smrt, čimž se pochlubil. Pokud mi někdo krade myšlenky a nabourává se do mé mysli, je to můj výmysl proto, že to vyhovuje těm, co to ukradli. Samozřejmě zloděj sem já. Neetická bestie. Cerebrosi kde je rovnítko? Kde je spravedlnost? Nemám právo se zlobit a zuřit? A když něco řeknu, jsem zase zrůda já? Dokážeš to pochopit? Já se musím stydět, ale vy si před sebe posadíte klienta a berete od něj peníze. A ne málo. Já jsem to odmítl a nikdy jsem to nechtěl dělat. Samozřejmě jsem okrad Sohra o jeho axiomy, i když jich mám 18 a ty čtyři slouží jen k připomenutí. Vy ovšem máte legendu a životě a Svět podle Sohra, kde jsou. Hitler byl tedy pes, podle Sohra. A Sohr byl podle Sohra drak. Řekni co by se stalo, kdyby se duše Sohra vtělila do těla Hitlera, co by se asi stalo? Co kdyby ty jsi se narodil Imámovi, který by tě vychoval, připnul by ti na hruď bombu a poslal do kostele. Byl bys pes, protože jsi měl smůlu? Lidi na mne nadávájí a terorizují mne, oni jsou ovšem normální podle tebe. Jednou jsem jel do neotisu na kole a cestou z auta na mne nadávala lepší dipačka, co říkala, sejmeme tě zmrde. Nebo něco podobného. Druhý den ráno jsem omdlel a byl v bezvědomí. Potom mi umřel děda, potom babička, jelikož jsem onemocněl a byl nešťastný přišel jsem o práci. To proto že jsem jen řekl nevhodné věci, které ani nebyly myšleny úmyslně, spíše jsem k nim byl vyprovokován. Nechci nikomu ubližovat, ale vše co jsem zde napsal, bylo vyprovokované a dnes se znovu vyjadřuji proto, že jsem předmět nenávisti, která je vůči mně šířená. Pochopíš to ty imbecile. Že teror, který zažívám, je proto, že se setkávám s lidmi, kteří mají morální povinnost, sloužit svým vlastním zájmům. Jsem zmrd, je hezké tvrdit ty jsi to ukradl zmrde. TO co jsem zde zveřejnil v podobě Listu a kdoví co. Doufám, že zažiješ někdy to samé, abys pochopil, že stačí několika hodinový nátlak a teror, aby tě dostali na kolena. A to denodení. Cerebrosi jsem bestie, která krade a okrádá. Nebylo by jednoduší mě raději zbít, než terorizovat skrze mě všechny okolo. Mou rodinu, skrze mne.

Martin: (Pá, 10. 2. 2017 - 22:02)

Martine,Martine,doporučuji...Pane praktikante dipu. Už jste měl prvního klienta? Už jste změřil jeho jméno, příjmení a datum narození? Vy to svedete a máte k tomu spoustu mouder, které vyprodukoval Sohr. Kde ty Sohrové moudra nosíte?

Martin: (Pá, 10. 2. 2017 - 22:02)

Martine,Martine,doporučuji...Pane praktikante dipu. Už jste měl prvního klienta? Už jste změřil jeho jméno, příjmení a datum narození? Vy to svedete a máte k tomu spoustu mouder, které vyprodukoval Sohr. Kde ty Sohrové moudra nosíte?

Martine: (St, 10. 1. 2018 - 18:01)

Na začátku tohoto vlákna,...Neslouží nakonec SOR k vymývaní mozku, aby ti lepší byli opravdu lepší, když si to zaplatili a měli dále proč platit. Není nakonec lepší jít na klientelu jednou a vysolit 1100 tisíc a mít hned SOR draka?

Martine (Čt, 4. 1. 2018 - 21:01)

Na začátku tohoto vlákna,...Pokud jsi Dip opravdu studoval, tak prosím vysvětli co je SOR a podle čeho se určuje jeho výše. Tedy s poukazem na SOR vrozený a SOR získaný. Protože kdysi byli chytří i chudí lidé a protože byli chudí, nemohli si koupit ani knihu, aby si něco přečetli a aby o tom mohli přemýšlet a vzdělávat se. Ti poslední přece nebyli hloupí, když neměli příležitost se nějak projevit. Nebo je teké SOR uskupení mozku a SOR svého myšlení, to potom může být SOR nohy a SOR ruky. Kdy SOR myšlení přeskupuje SOR mozku, neboť myšlení v určitém rámci tento rámec mozku určuje tím, že ho posiluje svými neurookruhy. Co je tedy SOR a jak jej správně určit?

Reklama

Přidat komentář