Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Přímá adopce (So, 11. 5. 2019 - 10:05)

Dobrý den, rádi bychom přijali do laskavé náruče a milující rodiny miminko, nejraději holčičku.Jsme partneři, žadatelé o adopci,absolvovali jsme větší počet IVF.Jsem VŠ- humanitního směru ,původním povoláním zdravotní sestra, s péčí o dítě a prací s dětmi mám zkušennosti, partner je SŠ s dobrým rodinným zázemím. Jsme ochotni finančně pomoci s aktuálními životními náklady.Prosím ,ozvěte se na email : [email protected]

Přímá adopce (So, 11. 5. 2019 - 10:05)

Dobrý den, rádi bychom přijali do laskavé náruče a milující rodiny miminko, nejraději holčičku.Jsme partneři, žadatelé o adopci,absolvovali jsme větší počet IVF.Jsem VŠ- humanitního směru ,původním povoláním zdravotní sestra, s péčí o dítě a prací s dětmi mám zkušennosti, partner je SŠ s dobrým rodinným zázemím. Jsme ochotni finančně pomoci s aktuálními životními náklady.Prosím ,ozvěte se na email : [email protected]

Přímá adopce (So, 11. 5. 2019 - 10:05)

Dobrý den, rádi bychom přijali do laskavé náruče a milující rodiny miminko, nejraději holčičku.Jsme partneři, žadatelé o adopci,absolvovali jsme větší počet IVF.Jsem VŠ- humanitního směru ,původním povoláním zdravotní sestra, s péčí o dítě a prací s dětmi mám zkušennosti, partner je SŠ s dobrým rodinným zázemím. Jsme ochotni finančně pomoci s aktuálními životními náklady.Prosím ,ozvěte se na email : [email protected]

Přímá adopce (Pá, 10. 5. 2019 - 19:05)

Dobrý den, hledáme maminku , která by chtěla nalézt pro své miminko, nejraději holčičku, láskyplnou novou rodinu. Poskytneme jí vše, co bude potřebovat a budeme se radovat z jejího růstu.Snažíme se o miminko 9 let IVF a nyní jsme žadatelé o adopci. Pomůžeme s finančními náklady. Email: [email protected]

Anezka (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Jsme připraveni a úřady prověření manzele kteri chteji přijmout miminko přímou adopci.Kontakt na nás kde si napisemevice:[email protected].

Martina a Kuba (St, 8. 5. 2019 - 11:05)

Dobrý den jsme manželé, kteří nemohou mít vlastní miminko. Veškeré pokusy se nezdařily. Hledáme maminku, která si nemůže svoje miminko nechat a chce pro ně milující rodinu. Manželství máme krásné jen nám chybí malinké štěstí. Pokud tady jsi maminko, která si miminko nemůže nechat ozvy se nám [email protected]

eva234 (So, 27. 4. 2019 - 16:04)

Dobrý den, jste maminka rozhodnutá, že své miminko bude dávat k adopci? Jsme manželé (VŠ), máme synka, velký dům ve zdravém prostředí, spoustu přátel, radostí i plánů … a toužíme ještě po jednom děťátku (vlastní už mít nemůžeme). Věděla jste, že novou rodinu pro své miminko si můžete vybrat sama? PŘÍMÁ adopce je adopcí legální, jenom se o ní ještě moc neví. PŘÍMOU adopcí můžete zajistit, že vaše miminko nestráví ani den v kojeneckém ústavu a že od prvního dne života dostane stoprocentní láskyplnou péči. Novou milující rodinu, výjimečně krásné dětství, laskavou výchovu a dobré vzdělání, zkrátka dobře nastartovaný život nabízíme miminku nejenom většinového etnika. Právní a administrativní formality zařídíme. Jmenuji se Eva, pokud Vás tato možnost zaujala, napište mi email na [email protected]. Odpovím všem. POZOR: Adoptivní rodiče nesmí biologické matce/rodině za adoptované dítě cokoliv platit. Jednalo by se o trestný čin!

Vltavinka (Pá, 26. 4. 2019 - 23:04)

Dobrý den, rádi bychom přijali do laskavé náruče a milující rodiny miminko, nejraději holčičku.Jsme partneři, žadatelé o adopci,absolvovali jsme větší počet IVF. Jsem VŠ- humanitního směru ,původním povoláním zdravotní sestra, s péčí o dítě a prací s dětmi mám zkušennosti, partner je SŠ s dobrým rodinným zázemím. Jsme ochotni finančně pomoci s aktuálními životními náklady.Prosím ,ozvěte se na email : [email protected]

Helena (St, 24. 4. 2019 - 13:04)

Přijmeme od studentky- zdavé, přímou adopcí děťátko -chlapečka. Jsme existenčně zajištěný partnerský pár /normální/ a rádi bychom v hezkém, milujícím prosředí vychovali človíčka. Formality vyřídíme a dárkyni se odměníme... Na odpověď zašlu e-mail.

Hledáme (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Hledáme miminko primou adopci.Vice do [email protected]

Jana (Čt, 11. 4. 2019 - 22:04)

Dobrý den, jsme malá rodina s jednou úžasnou holčičkou, která k nám přišla díky možnosti adopce. Za což nikdy nepřestaneme být vděční. Pokud se nacházíte ve složité životní situaci a hledáte pro své ještě nenarozené dítě milující rodinu a zázemí, prosím, ozvěte se nám. Rádi Vám sdělíme o sobě více. Jsme připraveni podpořit Vás a zařídit vše potřebné na úřadech a v porodnici. Jana s rodinou email: [email protected]

sedmikraska_12 (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Dobrý den, hledáme miminko do přímé adopce / nejraději holčičku /. Jsme zajištění manželé a děťátku bychom dali mnoho lásky, zabezpečení a šťastné dětství.. Pokud je zde maminka, která to myslí vážně, pak prosíme psát na mail : [email protected] ,
Poskytneme podporu v těhotenství a vyřídíme vše na úřadech .. děkujeme předem za odpověď ..

sedmikraska_12 (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Dobrý den, hledáme miminko do přímé adopce / nejraději holčičku /. Jsme zajištění manželé a děťátku bychom dali mnoho lásky, zabezpečení a šťastné dětství.. Pokud je zde maminka, která to myslí vážně, pak se budeme těšit na odpověď -- mail: [email protected] ,

Martina (Po, 18. 3. 2019 - 22:03)

Dobrý den jsme manželé, kteří nemohou mít vlastní miminko. Veškeré pokusy se nezdařily. Hledáme maminku, která si nemůže svoje miminko nechat a chce pro ně milující rodinu. Manželství máme krásné jen nám chybí malinké štěstí. Pokud tady jsi maminko, která si miminko nemůže nechat ozvy se nám [email protected]

Maruska (So, 16. 3. 2019 - 21:03)

Hledam mladou tehotnou maminku, ktera potrebuje najit zabezpecenou rodinu pro miminko. Ozvi se: mariasaas197 gmail com

Maruska (So, 16. 3. 2019 - 21:03)

Hledam mladou tehotnou maminku, ktera potrebuje najit zabezpecenou rodinu pro miminko. Ozvi se: mariasaas197 gmail com

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den,

hledáme maminku, která si z jakýchkoliv důvodů nemůže ponechat svoje miminko, a je rozhodnuta ho dát k přímé adopci.
Jsme manželé (33, 39 let), kterým se nedaří mít vlastní děti. Jsme žadatelé o adopci. Rádi bychom si osvojili děťátko nebo i dvojčátka, kterým dáme lásku, péči a vše, co bude potřeba. Žijeme s dvěma pejsky v Praze, v domě se zahrádkou. Finančně jsme zajštění.
Prosíme, pokud řešíte složitou životní sitauci, rádi pomůžeme i před porodem.
Moc děkujeme.
adopcenaprimo@sez­nam.cz

baraV (Ne, 10. 3. 2019 - 14:03)

Rádi bychom přijali miminko do naší rodiny. Víme, jak to zařídit, aby přímá adopce proběhla hladce pro biologickou maminku i děťátko. Děti již máme, ale stále nám někdo chybí :( Kontaktujte nás, prosím, na: [email protected]. Bára

Najdeme te? (Út, 5. 3. 2019 - 19:03)

Hledáme miminko které bychom přímou adopci přijali za vlastní.
Pokud je tu maminka co hledá rodinu prosíme napište nám.
[email protected]

Miluše Pišvejcová (Po, 4. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den s přítelem se budem letos brát a jediné co nám chybí k úplnému štěstí je malý brouček. Já už nemůžu mit děti a protože adobce trvá příliš dlouho rádi bychom pomohli mamince která si nemůže miminko nechat a chce pro něj najít milující rodinu . Prosim pište na [email protected]

Reklama

Přidat komentář