Reklama

Schindeleho minerály

katae (Po, 17. 1. 2005 - 14:01)

Poznačila jsem si, kdy jsem tyto minerály začala užívat, bylo to 7.1.2005. Zatím žádné změny nepozoruju, vše mi přijde vzhledem k mému věku (33) běžné. Nehubnu (i když bych trochu ráda), vrásky i stav pleti mám pořád stejné, vlasy - kvalita stejná a pořád mi prosvítá stejné množství šedivých vlasů (no nic, udělám zábal z heny a zítra budou jako ostatní :-)).Unavená bývám taky stejně (s ohledem na aktivitu a roční období).Prostě žádná změna, jen s tím, že si hlídám, abych 3x denně 1/2 hod před jídlem polykala namletou horninu.Ale říkám si, že ublížit to nemůže; babiččiny slepice se pořád cpaly nějakým pískem a jak dobře trávily. :-)

meetjoeblack (Po, 17. 1. 2005 - 13:01)

asi jo:-)distributorům dáme kopačky!každopádně jsem si je koupil a jsem s nimi zatím moc spokojený a je mi jedno, kdo schindeleho minerály distribuuje, hlavně, že FUNGUJÍ!konkurence musí být veliká, to je jasné:-)))a pokud si pamatuji, tak autora původního článku už peskovali dost, proto říkám zavídějící konkurenci STOP! a nechejte raději vyjádřit lidi, kteří už zkušenosti s užíváním mají.HOW!

Samurajka (Po, 17. 1. 2005 - 12:01)

Tak mám takový pocit z obsahu a stylu některých příspěvků, že tu docela úspěšně řádí distributoři Schindelových minerálů.

angelika (Po, 17. 1. 2005 - 12:01)

přátelé, zítra to bude 14 dní a výsledky jsou takové-stále mě nebolí hlavinka,jupííí:-) a celkově se cítím svěžeji.uvidíme dále,zatím spokojenost maximál!a jestli to funguje na křemík nebo na něco jinýho je mi šumfuk

MVDr.Čeněk (Po, 17. 1. 2005 - 09:01)

Jsem sice jen veterinář:-), ale podle mého je úspěch schindeleho minerálů dán zejména vysokým obsahem oxidu křemíku, který se účastní tvorby tzv. proteoglykanových komplexů, které tvoří základ pojiva a jsou součástí kůže, chrupavek i řady orgánů, například plic a jater. Zvlášť velký význam se přikládá vazbám křemíku a kyslíku, které jsou základem mukopolysacharidů v pojivové tkáni. Křemík dále hraje významnou úlohu v syntéze kolagenu, další pojivové tkáni. Když jsem si tedy přečetl složení uvedeného produktu, efekt, jaký popisujete mně ani nepřekvapuje, protože i kdyby hned neobsahoval 34 minerálních látek a obsahoval jen pouhý křemík, úplně by to pro kloubní a vazový systém postačovalo-samozřejmě zcela pomíjím další naši bežnou stravu - bráno tedy a myšleno, jako potravinový doplněk. Snažím se jen vyjádřit k hodnotovým vlastnostem křemíku, nic víc. Samozřejmě takto by së dala rozebrat jedna minerální látka za druhou, tím však nechci zatežovat, produkt jich má totiž požehnaně a v celkovém pohledu se lze domnívat, že to je něco, co patrně na našem trhu doposud chybělo a pokud to budou lidé brát, nikoli, jako samospasitelný zázrak, ale skutečně, jako doplnění něčeho, co lidské tělo potřebuje, potom říkám ano...

meetjoeblack (Po, 17. 1. 2005 - 06:01)

pěkné ranko všem:-))a pak, že minerály nejsou životabudičem:-)...tak brzy v práci jsem snad ještě nebyl:-)))

renáta hřivnová (So, 15. 1. 2005 - 21:01)

schindeleho minerály nejsou žádná novinka ve světě je užívají již pomalu dvacet let a mají s tím dobré zkušenosti a doporučují to v zahraničí i lékaři (a známé kapacity!), u nás se jich taky už pár najde a ani se nedivím, že o ně je takový zájem i u nás a tolik se o nich píše.sama jsem je objevila teprve před půl rokem a za sebe taky můžu říct ano, pomáhají!

angelika (Pá, 14. 1. 2005 - 14:01)

mi stačí, že nebolí hlava a taky beru jak mjb, uvidíme

katae (Pá, 14. 1. 2005 - 14:01)

to doktorka: proč ne, napíšu.

doktorka (Pá, 14. 1. 2005 - 13:01)

Katae, taky si myslím, že jsem zdravá a vlastně to akorát testuji, abych věděla, co to vlastně je a mohla pak pacientům případně doporučit. Zajímá mně, jak to působí na člověka, který žije zdravě a je zdravý...(někde výše si to alespoň psala), jde totiž o to, že pokud si zdravá, tak podle mně ani ty minerály nebude tělo přijímat, ale rovnou je močí vyloučí, taky se pozoruji a proto mně zajímají Tvé příspěvky, proto písni občas, aybchom mohli porovnat výsledky, díky gabča

katae (Pá, 14. 1. 2005 - 13:01)

Beru to časově srovnatelně s meetjoeblack, v množství 3 lžičky denně, ale vůbec žádné změny nepozoruju (ani nehubnu, nic mě nebolí - stejně tak jako před tím), ale je to pár dní, tak uvidíme. Podle toho, co tady uvádíte, tak by to mělo být viditelně znatelné např. na vlasech a pokožce, tak uvidíme.

doktorka (Pá, 14. 1. 2005 - 12:01)

No právě a i ta ospalost ze začátku podle mně signalizuje to, že tělo se zbavuje odpadních látek.

meetjoeblack (Pá, 14. 1. 2005 - 10:01)

beru od začátku tři lžičky a byl jsem zpočátku akorát ospalejší, ale podobnou reakci jsem neměl, možná při mých sto dvaceti kilo se to tělo musí nejprv zpamatovat:-)už po týdnu jsem se však cítil mnohem čilejší, teď hraju do jedné na počítači a v pohodě, prdy jsou ty tam a z hubnutím zatím nic moc...deset dní užívání a jen kilo a půl, no ale i tak zatím spokojenost:-)

doktorka (Pá, 14. 1. 2005 - 09:01)

Po úspěšném rozboru jsem začala užívat dvě lžičky - ráno a večer, teď chci zvednou o jednu lžičku v poledne. Doporučuji všem začínat pozvolna, protože ono to vážně je výborný potravinový doplněk a FUNGUJE!Při užívání většího množství hned ze začátku, může opravdu dojít k velké detoxikaci organismu, kdy se tělo snaží zbavit všeho, co se za roky nastřádlo-tato fáze však může trvat i delší dobu, podle mého názoru i měsíc (a onemocnění v této době je namístě-tělo si pomáhá, jak může). Pokud však budete začínat stejně jako já, menší dávky, zhruba po dobu dvou týdnů a pak zvednete na max. tři lžičky za den...čištění organismu bude probíhat pozvalna...ten binec se nám však v těle nenastřádal za jeden den, tak se nesnažte být za každou cenu zdraví hned druhý den, to by efektivní nebylo, protože zázraky příroda dělat umí..., ale na počkání, chce to trpělivost, navíc jsem se na stránkách www.mineralstones.cz dočetla, že i pan Robert Schindele užívá svůj produkt dodnes..., je to prostě dle mého názoru produkt, který doplňuje tělu to, co mu chybí, co mu nechybí, tak z těla vyloučí močí-proto je zde možné i dlouhodobé užívání, je to běh na dlouhou trať, ale zdravým životem a to stojí za to...o dalších poznatcích budu informovat až příští týden, chce to čas a pozorování...

angelika (Pá, 14. 1. 2005 - 08:01)

přátelé, desátý den užívání, cítím se výborně a 100% na tom pocitu dělá to, že mě nebolí hlavinka, jupíííí:-)

jan (Čt, 13. 1. 2005 - 14:01)

znám jen ten, co se užívá vnitřně, ale ten si musím vozit přímo z Francie, nevěděl jsem, že to už u nás někdo prodává - přeci jen je to dneska okrajová,skoro menšinová záležitost být zdravý - užívám vnitřně a jsem spokojený, ale na použití, coby krému se musím poptat manželky...ale asi dobré, protože jinak by to nechtěla, když si pro něj jedu:-)))))))

jiřina malá (Čt, 13. 1. 2005 - 14:01)

musím dát a pravdu paní yvetě, mám obdobnou zkušenost.můžu taky doporučit na svalové křeče, bolesti kloubů, hlavy a zad či migrénu...dneska již ničím podobným netrpím.upozorňuji však všechny, že první tři týdny jsou náročné, dochází k velkému vylučování škodlivých látek z těla a je to záběr na všechny orgány, hned na začátku užívání jsem byla nemocná a kolena mně bolela více než kdy jindy(opravdu úplné trhání)teď můžu zaklepat rok a půl nic, imunitní systém se celkově zlepšil a kolena ta nebolela ani nepamatuju.

valerie (Čt, 13. 1. 2005 - 13:01)

někde na stránkách žena a život jsem četla, příspěvek od paní z USA, jestli je to květina?:-)Odpověď zněla HUSA:-)))argile verte neboli zelený jíl se dá používat vnitřně i vnějškem, osobně však znám jen krémy, pleťové masky a regenerační masti. měla jsem před tím hodně krémů,počínaje avonem,přes oriflame až po drahé zančkové. Obyčejný reenerační krém se zeleným jílem mně však překvapil, a to vlastně dvakrát-poprvé, nelíbivou umělohmotnou krabičkou (za ty peníze by mohla být i nová), podruhé rychlým vstřebáváním do pokožky, nemastnotou a opravdu vyživujícím komplexem nějakých látek, které jsou tam uvedeny.bylo mi jedno a je mi jedno, co to obsahuje, ale byl to první krém, který moje pleť nejenže výborně snáší, ale hlavně jí evidentně prospívá. Ale vyzkoušet se má všechno, zkuste toto nebo něco jiného, ale věřte, osobně jsem hledala dost dlouho...

kateřina holíko (Čt, 13. 1. 2005 - 10:01)

děkuju za odpověď na to, jak dlouho to vydrží, myslela jsem, že se nikdo neozve, překvapilo mně to, jsou tady fajn lidi. k dotazu ? na těch doporučených stránkách www.mineralstones.cz jsem objevila rovněž zelený jíl, jaký máte zkušenosti s ním ?dík

meetjoeblack (Čt, 13. 1. 2005 - 07:01)

užívám dneska taky týden,beru tři lžižky-mám jen jediné dvě změny, neprdím, to kupodivu zůstalo a od třetího dne přestala bolet hlava a zatím se teda neozvaly ani křeče v lýtku, ale taky je to příliš krátká doba, taky se nechám ještě rád překvapit.

Reklama

Přidat komentář