Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Aislinn (Út, 30. 9. 2008 - 10:09)

Co na to říkáte?
http://muzi-a-sukne.ic.cz/index_soubory/Page373.htm
Já sice po sukni netoužím, ale tohle vypadá dost rozumně.

Samuel (Po, 29. 9. 2008 - 23:09)

No Pavle, myslím že jsi si v podstatě odpověděl sám. Bude to stejné jako u žen. Ne každé ženě sluší každá sukně (tvar, barva,vzor). Stejně jako každému muži nesluší každý tvar a barva kalhot. No a stejně tak bude každému muži slušet jiný tvar sukně.
Takže není třeba nad tím pátrat. Některé pánské sukně se od dámských liší více, a některé méně, takřka minimálně, jako třeba džínové. V zásadě se pánské sukně od dámských odlišují pouze jen střihem, vzhledem k odlišné anatomii muže a ženy.
Jako pozitivum vidím skutečnost že před pár lety jsme se zde bavili zda pánské sukně ano či ne,,,nyní jsme již o notný kus dále, a čím dál více se zde bavíme jakou pánskou sukni na jakou mužskou postavu, a jakou pánskou sukni pro jakou příležitost obléci.
To je pokrok který opravdu rád vidím, jelikož je to další malý krůček ke zrovnoprávnění mužů se ženami.

Pavel (So, 27. 9. 2008 - 11:09)

Ovšem to naráží na problém, co to pánská sukně je? Pokud se podíváme na pánské a dámské kalhoty, tak některé se liší minimálně a některé výrazně. Asi podobně to bude u sukní.

Jak by měla podle tebe vypadat pánská sukně?

Zena (Pá, 26. 9. 2008 - 16:09)

Ja na tom nevidim nic spatneho, zadny fetis nebo co. Drive muzi sukne nosili, v hodne castech sveta je stale nosi a dneska uz mame v lete takova horka, ze parit se v kalhotech je dobre tak na uhnani si opruzenin.
Nedokazu si predstavit sive muze v ciste damske sukni, ale sukne pro pany by to chtelo.

Aislinn (Pá, 26. 9. 2008 - 10:09)

Takovyhle sukne jsou docela rozumny. To si umim predstavit, ze by muzi nosili. Kdyz to driv bylo normalni, tak proc ne dnes.

Tomáš (Pá, 26. 9. 2008 - 10:09)

Podívejte se, co muži nosili dříve - http://www.outfit4events.com/suknice-varkoc-p-2611.html?currency=CZK&language=cz&number_of_uploads=0

lojzin (So, 30. 8. 2008 - 22:08)

Pánové, nevím co se tady o sukních strašíte. Já v ni chodím už x-let. Nezajímá mě co si kdo říká, mám svůj cíl a svoje pohodlí. A nejen manželka ale i okolí s tím má jistý souhlas. A věřte že v šestapadesáti už nésu žádné puberťák.

Kamil (St, 23. 4. 2008 - 22:04)

Jsem pro a jestli bude chladno, rozhodně si silonky beru.

Tomáš (St, 23. 4. 2008 - 21:04)

Pánové, kteří rádi nosí silonky si stěžují na nesouhlas spoluobčanů. Proto navrhuji, aby se ti, kteří rádi nosí silonky přidali k Pražskému pochodu mužů v sukních, ale s podmínkou že musí být oděni i v sukni. Tudíž se dá říci, že zabijí 2 mouchy 1 ranou. A další výhoda je, že budeme větší skupina - tudíž víc na očích a větší možnosti rozmluv se spoluobčany a tím i ke změně myšlení lidí.

Proto se ptám: Kdo je pro, aby páni v silonkách propagovali spolu s pány v sukních pohodlné a nové trendy v pánské módě? Jaké jsou názory "sukňařů" a "silonkářů"?

Tomáš (Pá, 11. 4. 2008 - 19:04)

11. 4. 2008 19:42:37, Tomáš
Re DAN: ....a právě proto je nutné myšlení lidí změnit. Nejlépe tím, že muži budou více nosit silonky, pánské sukně, kilty,.... a to co jim sluší a co chtějí nosit. Letos se mi, aspoň doufám, konečně podaří uskutečnit výstavu některých mých modelů pánských sukní. Byla by to prodejní výstava za přijatelné ceny. Co model, to originál.
odpovědět >>
11. 4. 2008 19:48:18, Tomáš
Re Kamil a ostatní pánové v kiltech a p. sukních: Budete-li chtít, můžeme si dát mimo červnového termínu dát ještě květnový asi v 1/2 měsíce. Já jdu v dl. sukni zítra za kulturou. Má být pěkně, i vy můžete měnit myšlení lidí co se týče pánské módy. Nikdo jiný než vy sami vám cestu ke změně nepřipraví.

Tomáš (Čt, 10. 4. 2008 - 07:04)

re P.: Měl jsem tu čest s dalšími kolegy s nimi spolupracovat.

P (St, 9. 4. 2008 - 08:04)

Nie som si istý, že to tam tak bolo myslené.

Tomáš (Út, 8. 4. 2008 - 20:04)

Škoda, že autoři manuálu mě nedali text ke korekci. Správně mělo být v Manuálu uvedeno: Žákyně .... v dámských kalhotách, žáci v pánských sukních nebo v kiltech. Pak by text byl jasný a předešlo by se dohadům zda by žáci měli mít dámské sukně a žákyně pánské kalhoty.

Peter (Út, 8. 4. 2008 - 12:04)

Snáď už ani tí rodičia nie sú tak zaostalí, že by žalovali školu.

Pavel (Po, 7. 4. 2008 - 22:04)

Je to zajímavý projekt podpoření z evropských fondů. To, prosím, bez ironie. Sice si nedovedu představit, že by celá třída přišla do školy v oblečení naopak (chlapci v sukni a dívky kalhotách) bez toho, aby mnozí rodiče žalovali školu za narušení mravní výchovy žáků, ale k odbourání omezení v myšlení ideální téma.

M (Po, 7. 4. 2008 - 20:04)

To je skutečně dobré

Peter (Po, 7. 4. 2008 - 07:04)

Velmi pekný článok je na:http://www.nasisousede.cz/download/muzazena.pdf

Samuel (Ne, 30. 3. 2008 - 18:03)

Je to tady. Termín letošního setkání mužů v sukních a pochodu ulicemu Prahy byl vyhlášen, více na: www.muzi-a-sukne.ic.cz

Pavel (Čt, 24. 1. 2008 - 20:01)

Je to věc osobní zkušenosti a názoru. Mám džínovou sukni do půl lýtek a je s ní méně problémů než s kratší sukní z lehčího materiálu.

Tomáš (Ne, 20. 1. 2008 - 15:01)

Re Pavel: Jasně, u kratší sukně žádný problém, ale u sukně ke kotníkům? Tam je poklopec žádoucí dle mého názoru. Pokud se nejedná o jemnou látku. Ono kasat džínovinu je docela problém.

Reklama

Přidat komentář