Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (St, 31. 7. 2019 - 22:07)

chudák Ota

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 22:07)

Proč chudák? Se mi chce možná brečet a nejde to a třeba s nim to pujde protože je ve mě bolest.To sem ani nenapsala že mi Sergej trochu nakop přímo do zadku.Ale proč to udělal nemam chuť psát,já to řeknu až Otíkovi.

? (St, 31. 7. 2019 - 22:07)

Něco kvůli dětem, že jsi neodjela? nebo ti na něco zase přišel? to je smůla, ale zase se to zlepší

Anonym (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Oto, můžeš se těšit,bude sex

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 22:07)

Podle čeho si to myslíš? Jako po pravdě je mi všechno jedno už.Kdyby měl být šťastnej tak to udělam.Tohle je chlap kterej neni závislej a můžu s nim dýchat normální vzduch tak si ho vážim i to jak se snaží hubnout.Je to fakt dobrej chlapík jen je mi k pláči že oba trpíme tim samim pracovně.Sergej maká a pak dýchá jedy,fakt na hlavu všechno.Včera tam dal takovou smradlavou náplň do tý elektroniky že sem se tiše vedle něj dusila a bála se mu to říct že se mi z toho smradu zvedá žaludek.On chodí na balkon s větší cigaretou ale pak má menší kterou si fouká vedle mě a s tou na balkon chodit odmítá protože to má v puse každou chvíli a tak se to snažim snést když jí tak necítim ale včera tam dal takovej smrad že sem si tajně chodila dýchat do skleničky,do trička a do dlaně.A Otíček je čisťounkej,normální a určitě neagresivní.Ať si to strčí do hajzlu ty štíhlý figury ty chlapi když jsou agresivní a dusí člověka!!! Fakt na hlavu.

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Jo škoda Die i když teda sedět v bytě nevydržim bez přestávky možná s nikym nebo já nevim.Záleží taky jestli by byl tichej a nenáročnej ale Otík je voňavej bez závislosti a to je teď pro mě nejpřitažlivější.Musim ho obejmout a splnit to co si přál.Cítim že to musim udělat.Já sem v psychicky nějak v prdeli když si uvědomim že sem v pasti i jak někdo píše se Sergejem.Já se ho asi nějak i bojim potom co předvedl ale jak mi teď platí ten řidičák tak si neodvážim mu v ničem odporovat.A sem tak ráda že tu teď neni.Já nevim jak to říct.Je mi to fakt líto že jaká sem a že mam život v prdeli.Taková divná nejistota a proto sama potřebuju Otíka obejmout.Lucka mi ani už nenapsala a Alici nevim kdy uvidim a Radka to sama nevim jestli se s ní někdy zas sejít.Sama nevim.Otíčku to už možná jedeš.Kdyby cokoliv na cestě tak sem tu a čekam.Adresu máš je to v pohodě,snad to najdeš dobře.

Návštěvník (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Předpoklad pro katastrofu, další kapitola

die (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

To bude romantika, objímat se a koukat na hvězdy. A smutnit nemusíte nemáte proč. Je škoda že Ota na tom není finančně líp mohli by jste to dát dohromady.

Ota (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Já jsem v šoku z toho co jsi napsala.Takovou nabídku nemůžu odmítnout.Já se teda převléknu a vyjedu.Úplně jsi mě dostala že tě tohle napadlo.Adresu mám z profilu takže to klepnu do navigace.

? (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Otíku neriskuj. A Miluno, ty jsi v pasti. Sergej je přihlášenej a jak nebude chtít odejít, neodejde.

Ota (St, 31. 7. 2019 - 21:07)

Já to musim risknout.To si neumim představit tohle odmítnout.Věřim že si je jistá že ukrajinec nepřijede.

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 20:07)

Otíku budem se objímat a smutnit spolu protože jsme chudáci.Přijeď prosim,fakt moc rada tě tu na pár hodin uvítam.

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 20:07)

Otíku co když sem v doživotní pasti??? Než teď odjel už sem cítila že už nemůžu že melu z posledního,jak sem s nim byla v kuse přes týden.Jako když s nim nebudu denně tak se to nechá vydržet za prachy z něj ale kdyby sem s nim měla někdy zůstat trvale doma to vim jistě že bych to nevydržela.To by byl muj konec.A jak tu někdo píše,my za to nemůžem!!!! Každej ty podmínky a kolektivy nezvládá.Já se teda nevzdam a chci se snažit dál ale je tam to ale.No každej nemá to štěstí aby dělal hovno a bral dávky!!!!!!!! Jako někdo no!!!!!!!!!!

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 20:07)

A já teď myslim na tebe i na Aleška a tak.Fanda měl asi pak peníze od babičky.Já se teď učila tu autoškolu a užívam jak tu on neni.Čistej vzduch,nemusim čuchat ty jeho smrady z elektronický.Je mi tak líto jak mě tak s tim sere jak je závislák.Tak se mi to hnusí.Nějak mi to vytáčí jak pořád musíme Otíku dýchat vzduch od závisláků.A co toho teď všude je.V restauracích jim povolujou elektronický a iqosy a jak to měl v práci ten jeden a čuchat to,to byl tak hnus.A teď já si normálně vážim že mam čistej vzduch!!! Je tohle možný??? Člověk nezávislej si musí vážit že má čistej vzduch!!! Co když bych ho časem už nechtěla kdyby mě s tim sral.Jak se ho zbavit??? Nevim jestli tohle vydržim trvale.Ale bojim se jak ukázal jak umí být agresivní.Do toho mi doma říkal že sem jeho poslední vztah že kdyby mu to nevyšlo semnou že si to hodí.Mam teď divný pocity jak na všim přemýšlim.Otíku kdyby si chtěl tak tě zvu k sobě dneska,tak přijeď.Přijeď na kafe a neboj se,on se vrátí až za pár dní a to mi napíše až pojede.Stačilo by na pár hodin kdyby se ti chtělo přijet.Já stejně pujdu spát až ráno,abych si užila toho klidu.Sedli bysme na balkon a dali kafe Otí.Já sem taky za tebe ráda.Si roztomilej v obličeji a prostě na tebe myslim jak si podobnej jak máš co dělat vydržet v kolektivech a tak.

Návštěvník (St, 31. 7. 2019 - 20:07)

tady na té diskuzisiteprve člověk uvědomí, kolika lidem se nechce pracovat jak si to umí sobě zdůvodnit a ještě se u toho politovat

Anonym (St, 31. 7. 2019 - 18:07)

Oto,tak proč si nenajdeš jinou práci, když si tak stěžujes a bydlíš v plesnivým bytě

Ota (St, 31. 7. 2019 - 19:07)

Já nevim kam jinám jít.Tady v okolí nic neni kde by mě vzali na polo úvazek a mám jen základní vzdělání.Docela by mě zajímalo kde bere peníze Fanda ten bývalej Milunky.Co vim taky měl problém někde vydržet a přesto měl i na chlast.

Miluna (St, 31. 7. 2019 - 13:07)

Nevim no co si o Štefanovi myslet.Žiju uplně normálně teď.Ale tak všechno je už na něm a vůdči tady dětem je to blbý.Děti se tam těšili.No tak sem tu doma s nima.Sergej dopoledne odjel na pár dní pracovně a mě se tak ulevilo že odjel,já mam tak úlevu.Asi pocit jak když máte z práce dovolenou,strašná úleva.Ja ho fakt beru asi jako práci.Takže teď budu pokračovat v učení a příští týden jdu na školení,takže to pokračuje dobře ale je to na začátku.Ale výhoda je že já v celku řídit umim,znam už to od dřív ale potřebuju se vycvičit ve městě.Otíku tak to je přesně ono i když ty bydlíš sám tak ty blbi prostě musíš snášet prozměnu v práci denně,takže je to prostě opačně ode mě.Takhle já ho snesu s přestávkama ale vim že bych s nim nevydržela být denně,to už vim a asi ani s nikym jinym jak si myslim.

Ota (St, 31. 7. 2019 - 17:07)

Chudáčku muj.Je to tak těžký všechno.Ještě že jsem tě našel a že si mě všímáš toho si tak vážim.No jsem trochu na nervy z tý práce.Posloucham tam blbý kecy a k tomu rachot tam.Pořád jen myslim na tebe abych to nějak zvládal.

Miluno (St, 31. 7. 2019 - 10:07)

Jak pokračuješ s autoškolou?

Reklama

Přidat komentář