Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Lina (St, 6. 2. 2008 - 05:02)

Bavila jsem se na toto téma s mámou a ta mne ujistila, že v 70.letech se považovala vyholená ženská za šlapku, dneska bych řekla, že se vyholuje většina holek. Názory se mění s dobou a průkopníci to mají vždycky těžké. Já jsem pro každou špatnost v intimní oblasti. Takže třeba můj momentální přítel je průkopník. Podotýkám, že je všechno, jen ne zženštilec nebo bukvička, dělá kick-box, nosí tanga a to vždycky, samozřejmě černý, jiný působí na chlapovi fakt buzerantsky, možná ještě někdy bílý, to mu sekne k opálenému tělu.
A vyholuje se všude a úplně. Líbí se mi to moc. Kefalíne, mě by zajímalo, když ses nám zase vrátil, kolik ti je. Tvé názory jsou trošku předpotopní....

milos (Út, 5. 2. 2008 - 20:02)

... ak si reagoval ku mne (podla Tvojho nicku sudim, ze hej), tak sa nechapeme. Ja som tu v ziadnom pripade nepisal nic o tom, ze vyholovanim nadobudne niekto vacsiu hygienu. Ked sa budes holit a neumyvat, je jasne, ze to vela hygiene neprida...Ale na druhej strane, sa lahsie vsetko udrziava hygienicke, ked je to bez chlpov. A ked sa to partnerke takto viac paci, tak preco nevyhoviet, ze?

Mlošovi (Út, 5. 2. 2008 - 20:02)

A ty myslíš, že vyholením nadobudneš větší hygienu, přitažlivost a pod? Každý snad ví, že člověk se potí po celém těle a okolí ptáka není to nejupocenější místo. Můžeš být tam vyholenej a navoněnej jak chceš, ale pokud neumytý páchneš jako celek, tak jsi stejně mimo, čili smraďoch. Nepomůže ani vyholení, ani spray. To samé u žen.

jjj (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

chlap má být chlap a ne nějakej vyholenej slizounek!

milos (Út, 5. 2. 2008 - 14:02)

to kefalin:
... ved o tom to je. Kazdy nech sa holi, ci neholi podla toho, co sa paci jeho partnerovi. A nie ze vacsina to, alebo ono, a ze Ti su vacsi samci ako ti druhi a naopak...

vojín Kefalín (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

Pro žárovku. Žárovko ty si myslíš že s vousatejma chlapama se ženský podle tebe nelíbaj ?

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

No jasně že děláme a nechutný to není.

žárovka (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

mě by zajímalo, jestli děláte chlupáčům i orál... !? já si to teda nedokážu představit, asi by mi to přišlo dost nechutné. :-/

mum (Út, 5. 2. 2008 - 12:02)

Ano, vypadá delší... :)

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

Souhlasim,chlap má zůstat chlupatej,kor když ten můj je sakra chlupatej a po té malé úpravičce to není vůbec hezký.Ale je pravda že bez toho porostu ho má vizuálně o dva cenťáky většího.

mum (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

Je to normální a žádná novinka to není. Každému se líbí něco jiného = proti gustu...... :)
Nemusí jít o úplné vyholení, existují různé zastřihávací strojky.

vojín Kefalín (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

Chlapáka jako chlapa ty hlavo moudrá.

Pepek Holý (Út, 5. 2. 2008 - 10:02)

Normální to není, normálně se holím na tvářích. Jinak pokud si vyholíš šulína tak je to normální u tebe. Já jsem se díval na vyholování skepticky, ale jednou v létě jsem se vyholil a ono na tom něco je, vůbec není cítit pot. Určitě to má význam na odsmradění těla. Nenormální by bylo si holit jazyk. Některé jedovaté baby ho maji pěkně chlupatý.

vochomurek (Út, 5. 2. 2008 - 10:02)

Chlupáka-chlapáka! Ty Chlapáku:)

vojín Kefalín (Út, 5. 2. 2008 - 09:02)

milos- já tito neberu. To je můj názor a basta. Prostě kdybych to udělal tak mě stará nakope do prdele. Má rada chlapáka.

milos (Út, 5. 2. 2008 - 09:02)

to vojin Kefalin:
:-) ... zase ta Tvoja "vacsina". no ja neviem, neviem... nemyslim si, ze chlap, ktory sa o seba stara, je zakonite zzenstily... Je to jednoducho tak, ze chlapy sa holia, lebo sa to im partnerkam paci, nie?

Blanka (Út, 5. 2. 2008 - 09:02)

Holení je dnes nejspíš móda, je to "in", jak říkají mladí. Sama mám dva kluky, 13 a 16 let. Odmala jsem oba syny učila, že se doma přede mnou při koupání nemusí stydět, nebo že se nemusí stydět mluvit o sexu a intimních problémech, samozřejmě slušně. Taky to bylo poznat, o všem jsme mluvili otevřeně.
Minulý týden mě ale najednou starší Pavel odmítl pustit do koupelny. Dost mi to vadilo, protože jsem tam měla boty a spěchala na odpolední. Nakonec mi otevřel ale okamžitě sedl do vany. Všimla jsem si že má úplně oholené přirození, úplně hladce jako by mu tam nikdy chlupy nerostly. Tak jsem se ho zeptala jestli se mu to líbí nebo mu to vyhovuje. Svěřil se mi že má holku a že se to líbí jí. Tak jsem se do toho víc nepletla.
Sama na tom nevidím nic nenormálního.

vojín Kefalín (Út, 5. 2. 2008 - 08:02)

Hele a ty si myslíš že tvůj děda byl smradlavej, zarostlej, nechutnej a podle tebe vypadal jako vopice ? Nevím kdyby tě slyšel co by ti nato řek. Určitě by se ti vysmál.

Páter Johan (Út, 5. 2. 2008 - 07:02)

To kefalín-podle tebe je káždý upravený a vyholený muž zženštilý. Takže nadále buď jak vopice smradlavý, zarostlý a nechutný a hlavne líný se o sebe postarat.

vojín Kefalín (Út, 5. 2. 2008 - 07:02)

Samec má zůstat samcem jak ho příroda stvořila. Milé dámy, jaký se vám líbí muži ? A určitě je vás většina která řekne, že nemá vypadat z ženštile. Tak že chlap má vostat chlapem a né chlapcem ze školky.

Reklama

Přidat komentář