Reklama

Svazování partnera(ky)

Gabriela (So, 27. 4. 2019 - 13:04)

U nás byly Velikonoce taky zajímavé, když v Sobotu přišla řada na mě a byla svázaná do kozelce, tak jsem netušila, že manžel pozval i moji kamarádku Lindu. Takže jsem se hodně divila, když vedle mě na zemi najednou skončila i ona. Byla u nás až do pondělního večera a musím říct, že jsme si to všichni suprově užili. Linda byla opět nadšená. Po kozelci jsme byly obě svázané k židli zády k sobě v huňatých svetrech. V puse kalhotky a zavázané šálou. Her bylo spousty a v pondělí jsme obě skončily ve sklepě svázané jako na kříži provazy a výprask. Překvapením byly dvě krátké ale silné a chlupaté šály, které manžel nechal uplést a každá jsme jednu dostala jako roubík.

Bára (Út, 23. 4. 2019 - 21:04)

Tak máme velikonoce za sebou. Užil si je manžel i já, sice jako "vajíčko" a tak trochu omezena v pohybu a unavená teplem. Od pátku do sobotniho večera v lazexu a smršťovaci folii, občas s robikem, a celou dobu s plinou, latexovou maskou a uzamčenym obojkem. V sobotu večer jsem se konečně pořádně vykoupala, po dvou dnech to byla očista. Po koupely jsem dostala už jen plinu a obojek, manžel pro změnu plinu a uzamčeny obojek.

Hanka (Út, 23. 4. 2019 - 16:04)

Re: Ahoj. Velikonoce jsou ideální na tyhle hrátky....feminizace, výprask, roubík a bondage...:-))
Můžu potvrdit. I letos jsme si to oba užili.

Bára (Pá, 19. 4. 2019 - 07:04)

Čekalo další překvapení, po snidani jsem si vše až na latexove masky mohla sundat, manžel přinesl dvě role smršťovaci folie, od krku až po kotniky mne omotal (mám neomotanou jen hlavu, kde mám však dvě latexove masky, dlaně a chodidla), uzamkl zpět obojek, nasadil plinu, korzet, leginy a rolak. Pry jsou velikonoce tak ať si připadám jako vajíčko.

Bára (Pá, 19. 4. 2019 - 05:04)

Velikonoční svátky pro mně začali již včera kdy jsem si vzala dovolenou. Manžel mě ráno než šel do prace uzamkl vysoký kovový obojek, musela jsem si vzít plinu, leginy a body a uzamkl mi pás cudnosti. Musela jsem jit nakoupit na velikonoce, obojek jsem překryla vysokým rolakem, na leginy jsem si vzala rifle a vyrazila na nákupy. Odpoledne mi manžel odemkl obojek, nasadil cernou latexovou masku a na na latexovou masku ženy, uzamkl vysoky kožený obojek, nasadil blond paruku, musela jsem si vzít korzet, vyměnit plinku a opět uzamkl pasem cudnostu, musela jsem si obléci silné šaty s vysokým rolakem a obout vysoké kozačky. Nanosili jsme věci do auta a vyrazily na Kokorinsko na chalupu. Bylo mi opravdu pěkné teplo. Večer jsem se vykoupala, dostala novou plinku, obojek, kuličku na řemínku jako roubik, balonky na ruce, řemínky na ruce a na nohy a byla nahá přivázana k postely. Před chvílí mě manžel rozvazal a sundal balonky, mohla jsem se vykoupat. Teďka mam nasazený uzamčeny kožený vysoký obojek, korzet, plinky, roubik, latexovou masku a vysoky rolak, takhle pry budu celý vikend.

Gabriela (Čt, 18. 4. 2019 - 23:04)

Pokračování z víkendu na chalupě - Celou noc jsem seděla pevně svázaná na židli ve studeném, temném, malém sklepě. Nemohla jsem ani pomyslet na nějaký spánek, jelikož mě tlačily řetězy i provazy. Pusa mě po pár hodinách začala bolet od utažené šály v ústech. Snažila jsem se ji vytlačit z pusy, ale byla to marná snaha. Konečně když přišlo ráno a manžel přišel do sklepa, byla obrovská úleva, když mi sundal řetěz z těla a rozvázal nohy. Ruce mi nechal spoutané za zády a šálu v pusině. Celou ztuhlou a rozlámanou mě odvedl ze sklepa rovnou do koupelny, kde mi sundal řetěz ze zápěstí, sundal mi veškeré oblečení a ruce mi připoutal ve sprše plastovou páskou k tyči od sprchy. Zůstala mi kukla na hlavě a šála v puse. Manžel mi ještě svázal nohy a důtkama mě celou sešvihal. Mířil hlavně na má prsa, na kterých byly stále svorky. Bylo to opravdu velice bolestivé a nemít zavázanou pusu, tak bych asi křičela na celý barák.Po výprasku mi sundal skřipce z bradavek - to bylo naprosté peklo. Křik,který tlumil roubík a pod kuklou slzy mě neminuly.Když jsem se přestala svíjet, tak jsem byla odpoutána a mohla si sundat šálu z pusy, kuklu a ponížená se osprchovat. Potom následovala snídaně, kterou jsem musela připravovat nahá, pouze v chlupaté kukle. Po snídani jsem si musela znovu obléct 3 silné roláky a kožich. Na ruce chlupaté palčáky a každé zápěstí s prsty omotat izolepou do kuličky. Na konec jsem přes roláky ještě dostala kožešinový obojek a musela takto být až do večera. Připadala jsem si strašně nemotorná bez prstů a celá nabalená. Musela jsem ale takto být a vydržet celý den. Večer mi odlepil prsty a tak, jak jsem byla jsem byla svázána v posteli provazy do X. Do kundičky jsem dostala vibrační vajíčko s automatickým programem a do pusy červenou kuličku na pásku, převázanou huňatou šálou. Takto jsem byla celou noc a když už jsem celá unavená na pár chvil usnula, tak mě za několik minut probudilo vibrační vajíčko. Byla jsem napnutá a nemohla se skoro pohnout. Ráno opět následovala sprcha, tentokrát studená, kterou jsem musela snášet opět připoutaná k tyči plastovou páskou a provazy. Potom na mokré tělo výprask koženým řemenem. Potom jsem dostala kovová pouta a musela takto připravit snídani a uvařit oběd. Celé dopoledne nahá, se spoutanýma rukama a v puse jsem měla kroužek, díky kterému jsem chtě nechtě pořád strašně slintala na svá prsa. Po obědě, který jsem musela jíst opět s pouty na rukou jsem si musela obléct opět svetry. Potom jsem byla svázána na rukou za zády provazem,provaz kolem těla a celé mi to manžel zakryl pončem s mohutným rolákem, aby nebylo vidět, že jsem svázaná. Do pusy mi nacpal pletenou rukavici a kolem dokola omotal černou pásku. Roubík překryl rolákem od ponča a nasadil mi kulicha. Odvedl mě do auta, kde mě posadil na zadní sedadlo, svázal mi nohy v kotnících a kolenou provazem a přes klín přehodil kožich. Připásal mě, zabalil kufr a jeli jsme domů. Naprosto ponížená, sešvihaná a nabalená jsem se už opravdu těšila domů. Doma jsem byla rozvázaná a mohla si konečně odpočinout. Převlékla jsem se do oblíbeného svetru, vzala si šálu a zbytek neděle jen relaxovala. Momentálně je manžel svázaný v kleci v ložnici. Má na sobě můj rolák a kožich. Na nohou legíny a pod nima vibrační kroužek. Pusu jsem mu zavázala jemnou, chlupatou šálou a na hlavu natáhla mojí silnou kuklu. Takto bude až do rána a uvidím, co s vím zítra vymyslím. Každopádně od soboty se role opět mění a subinkou se na Velikonoce stanu opět já, kde očekávám pořádný výprask. Užívejte Velikonoce a hodně provazů. :-)

flodur73 (Út, 2. 6. 2020 - 22:06)

Fakt nádhera- závidím.

Bára (Ne, 7. 4. 2019 - 07:04)

Roubik je utažený a uzamčeny, ale kulička je menší, obojek je také utažený a uzamčeny, přes plinu většinou dostanu pás cudnosti který je také uzamčeny. Nejvíce si manžel užívá, když je venku teplo a chceme jit ven, včera jsem musela jít v plíně, vysokém obojku, body, silných punčochach, kozackach, npletenych šatech s vysokým rolakem (kdy rolak překryje obojek), manžel ma radost jak po mne všichni koukaji. Už jsem mu to take jednou vratila.

Bondage.Lover (Ne, 7. 4. 2019 - 14:04)

No, až v létě uvidím jít ženskou s vysokým rolákem, bude mi všechno jasné :-D

Tomáš (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

chce mi ale koupit k tomu overal dalmatína a obojek vyměnit za červený (teď mám široký ,kožený, hnědý.)

Bára (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

Mně koule v puse problém nedělá, ale na noc nesmi být úplně těsná. Je pravda ,že po maximálně 6h v kuse mně ji manžel musi na chvilku vyndat, nejdele jsem mněla kouli asi 15h se dvěma přestávkami a pak jsem měla pěkně stuhla ústa. U nas se roubik dává spolu s obojkem, má to větší efekt a pocit ponížení.

luci (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Pokud je to v pozici na všech čtyřech a vylepší to Svatobernardským , tak je to fakt nářez.

flodur73 (Út, 2. 6. 2020 - 22:06)

Jako že se psem?

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 22:06)

A proč ne , orgasmu s ním dosáhneš , jde na věc opakovaně při jedné aktivitě .

Tomáš (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

to je co ?

luci (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Udělá ze mne fenu.

Tomáš (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Tak to neprovozujeme, max. mě dá pouta na ruce ,nohy , spojí na krátko (cca70cm) k sobě do zadku dá kolík a nechá mě na obojku ,vodítko přiváže k radiátoru a nechá s roubíkem ležet na zemi (dece)

luci (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

Permanentně také ne , ale někdy se zábava jaksi zvrtne , zvláště když ho k tomu někdo přemluví.

Tomáš (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

taky to máme na víkendové hrátky , nejraději má když mám na víkend v plánu jít někam s kamarády a ona mě tomu může zabránit, to sebou šiju že nechci, ale tajně chci. Ona se pak kochá tím jak jsem bezmocný a to i mě dělá dobře.

Bondage.Lover (So, 6. 4. 2019 - 15:04)

To jsi dobrá, že nepodvádíš a vydržíš i s volnějším roubíkem :-) Já ho musím mít pořádně utažený (nejlépe s postrojem na hlavu) jinak ho hned tlačím z pusy ven :-( To stejné platí i s koženými pouty... pokud nejsou zajištěné zámkem, jako bych je neměl :-)

Reklama

Přidat komentář