Reklama

Svazování partnera(ky)

Sandra (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

Jole přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku.

Klára (So, 14. 9. 2019 - 00:09)

To já miluji když mě přítel přiváže k posteli jen v plíně a já tak musím být do rána , pak celej den doma jen v body a jeho to vzrušuje, to je pak sex naprosto užásný.

Michal (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Já miluju dostat jako roubík nošené ponožky

Karla (Pá, 13. 9. 2019 - 09:09)

Jestli máte strach si zakoupit ze sexshopu z internetu něco domů, že by to někdo viděl, tak já mám vyzkoušené u e-kondomy .cz, že zásilky mají opravdu diskrétní.

Žaneta (Po, 9. 9. 2019 - 10:09)

Do sex shopu? to se také docela stydím, myslela jsem ,že bych si to objednala někde z internetu, ale zase aby to někdo neviděl....

Gabriela (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

To nikdo neuvidí, chodí to v normální krabici a zabalené ještě v neprůhledné folii toho se neboj. Já bych se ale na sexshop ze začatku vyprdla. Určitě máš doma silonky, nebo šátky a zimní šály... Nebo dokonce i provaz, nebo pásek od svetru, županu popř. Izolepu. Tím vším se v pohodě dokážete svázat, zavázat oči i zavázat pusu... Hodně zdaru.

Martina (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Neměla bych z toho strach se svěřit, normálně bych mu to řekla, a pak bych si to namířila s manželem do sexshopu.

Hanka (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

Přesně tak , on taky partner ale na to vůbec nemusí být a řekne vám třeba že "jsi úchylná" a nebude se chtít zapojit, ale to už byste asi měla tušit už před tím než mu to řeknete, co vám odpoví.Pokud bude svolný, začněte obyčejným lanem a šátkem přes oči, není třeba se hned vydávat do sexshopu.

Žaneta (Čt, 5. 9. 2019 - 23:09)

Holky prosím jaké to je se nechat svázat? docela mne to láká, ale mám strach to říct před partnerem...

Gabriela (Ne, 8. 9. 2019 - 19:09)

Já bych se taky nebála, třeba jen naznač a třeba pochopí, ale já mám taky kamarádku, která neví jak to říct přítelovi a už vymýšlíme, jak to udělat. Ta sice už svázaná byla ale u něj jen jemně ruce a jinak nic. Jen se mnou už toho zažila víc a právě se ji to moc líbí. Jinak svazování je super a já osobně mám ráda, když je všechno pevně a hlavně ve všem huňatém. Tak hodně štěstí... A pro Báru - tak jsi se nakonec taky odhodlala? A jaké to bylo? Když se zakryjí pouta i roubík tak je to super, není nic vidět :-)

Bára (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Bylo to pěkné a jiné než jindy, pořídila jsem si pončo s rolakem, lépe překryje svázané ruce. O víkendu jsem opět vyzkoušela něco noveho. Tentokrát jsme na chatu nejeli. V pátek odpoledne jsem se připravila na vikend v pline, obojku, roubiku a body. Tentokrát jsem si však musela obleci i celotělovy latex s tepve potom mi manžel uzamkl kovový obojek, přinesl nějaké látkové pytle a provazy. Menší mi nasadil pres hlavu (byl dost těsný) a uvázal jej okolo obojku, do velkeho jsem se musela nasoukat (byl také dost tesny) a vyšší než já, konec nad hlavou uvazal a ja se ocitla cela v pytly v puse s roubikem, pytel ještě omotal lanem. Takto mne nechal ležet na postely asi tři hodiny. Zážitek to byl k nepopsání.

Janina (Út, 17. 9. 2019 - 17:09)

ahoj...pro představu....jsou na googlu nějaké podobné fotky těch pytlů? Díky J.

Gabriela (Út, 17. 9. 2019 - 12:09)

To pončo je super, to jsem již dříve psala, že tak maskujeme svázané ruce. Roubík rolákem od ponča a popřípadě šálou. Hmmm ten pytel bych klidně taky zkusila, ale co dýchání? V pytli to je asi problém ne?

Bára (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

Pytle na googlu nejsou, jsou normalni plátěné (nesmí být s umělými vlákny). Manžel je sehnal přes kamaráda s PPL či pošty. Dýchá se v nich hůře než normálně, ale jde to, jsou prodyšné. Navic jsem měla i roubik, tři hodiny je asi tak akorát.

Bára (So, 7. 9. 2019 - 07:09)

Svazování je zážitek, který si užiješ, pomocní to však ještě třeba i oblečení a doplňky. Před cca čtrnácti dny jsem si opět u manžela naběhla, když jsem v nějaké souvislosti pronesla, ze si klidně odojek a plinu nechám treba čtrnáct dni. Manžel se toho hned chytil, uzamkl mi vysoký kovový obojek a musela jsem si vzit plinu. O víkendu do bylo v pohodě, horší to bylo v týdnu, obojk jsem maskovala šátky, prvni týden panovaly tropické dny a tak to byla docela muka, naštěstí se minuly tyden ochladilo.
Vcera jsme se vydali na chatu a tak jsem vyzkoušela i svázání na cestu. Pred odjezdem mne manzel nasadil a uzamkl kožený obojek, pas cudnosti přes něj plinku, dvoje kompresni punčochy, body, vysoky rolak, do pusy roubik, na ruce a nohy řemínky, přes roubik vytáhl rolak a uvázal šátek, ruce svázal od zápěstí po loket provazem, coz zakryl šátkem. Cesta byla zajimava.

Gabriela (St, 28. 8. 2019 - 17:08)

Tak konečně dokončení mých narozenin. Svázaná v kůlně v novém svetru a roubíku mě šíleně vzrušovalo i když bylo opravdu vedro. Nakonec mi byl oznámen poslední dárek - jednalo se o bondážní pevnou síť, která uz na mě byla nachystaná. Ještě mě ponížili plínou a chlupatýma kamašema. Ještě mi svázali nohy provazy a stáhli dalšími lany přes svetry mé zbičované tělo. Potom mi uvázali znovu chlupatou šálu a položili do sítě. Tu vytáhli nad zem přes trám ve stodole - tím mě obepnula síť kolem dokola, stáhla do klubíčka a nedala šanci se hýbat, kor se svázanýma rukama za zády a nohama. Byla jsem jako vlněná koule potící se ve stodole ve svetrech a šálách. Takto mě tam nechali celou noc a střídali se každé 2 hodiny na pití a kontrolu. Byla jsem naprosto bezmocná a dokonale ponížená kor když mi znovu a znovu zavazovali pusu už vždy použitým roubíkem upleteným z moheru, který jsem dostala jako dárek. Byla to neskutečně vzrušující noc. Celý víkend a další dny jsem vždy byla otrokyní. Minimálně svobody a času bez pout nebo roubíku. Neskutečně jsem si to užívala, svazování v kůlně, síti, sklepě i lese. Došlo i na Lindu, která dvě noci skončila také v pleteninách a důkladně svázaná vedle mě nebo se mnou. Momentálně je ve svetrech v garáži svázaný manžílek, má plínu v hubě moje kalhotky z práce a omotanou hlavu dokola izolepou kolem mé mohérové kukly. Pod svetry jsem mu ještě dala na prsa skřipce a moji podprsenku at si to užije. Rozvázání ho čeká až v 8 ale svetry a kuklu bude muset mít až do rána.

safrpetr (Út, 14. 6. 2022 - 08:06)

No teda,miluji vlněné svetry a vše s tím spojené.. wool fetish ...je na vás nějaký kontakt,kde bychom se mohli bavit na toto téma? Díky

Radka 72 (Po, 19. 8. 2019 - 10:08)

Zdravím, dnes mám volno a tak jsem měla čas pozorně si přečíst celou diskusi. Zajímavé je, jak málo je pořád holek dominantních či těch co převzaly iniciativitu. Manžel pořád dorážel, abych byla více v té vedoucí roly a tak jsem nakoupila před časem pár hraček a taky přečetla nejednu radu. Pak jsem narazila i na diskusi tady na doktorce.....Uvažuji o zařazení toho připínacího penisu do naší hry...Líbí se mi, že Zuzana s Jolou už to taky zkusily....Jste přibližně mého věku. Holky, chtěla jsem se zeptat, jaký máte? Máte jich víc, či máte i vybrační a jak dlouhý/široký dildo? Druhů je na netu fakt hodně. Děkuji za případnou odpověď. Radka 72

Zuzana (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Ahoj. Mám tři. Big black cock, pak jeden v tělové barvě a jeden víceúčelovej na baterie s vnitřním dildem....Objednej klidně z netu z e-schopu...přijde balíček jako každej jinej a cenově se dá už vybrat i za slušné peníze. Je to hra a zábava, užívám si to já i on....:-))

Janina (So, 10. 8. 2019 - 07:08)

Dotaz do diskuse.....

Nakupuji hračky hlavně v Německu...mám to kousek...ale chtěla bych zkusit i třeba z internetového obchodu u nás....ale diskrétně...máte zkušenost na nějaké české stránky, poměr kvalita cena diskrétnost balíčku?

Narazila jsem na brněnský obchod...máte někdo zkušenost?

https://sexshopp.cz/

Reklama

Přidat komentář