Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 29. 7. 2019 - 18:07)

No vidíš to já slyšim po prvý.Tak je to možný že sem to.Dneska se mi zrovna o Lucce zase zdálo.Asi to mam tak jak se mi někdo hodně zalíbí tak je mi jedno jestli je to chlap nebo ženská,prostě mi začne ta osoba silně přitahovat a probouzet něco v těle i srdci.Takovou určitou dojatost a oklouzenost tou osobou a nezáleží na pohlaví jen teda v minulosti sem to častěji měla k chlapum ale jak vidim i ženská to dokáže probudit.Aličko u mě tak normál.Už přijeli děti a zítra budem balit za Milánkem.A Sergej už dobrý ale přeci jen se těšim až si od sebe týden odpočinem.A co Jirka teda?

Sany11 (Ne, 28. 7. 2019 - 18:07)

A proc pije, Ali? Kvuli tomu, ze jste se nepohodli? Nebo pije i jindy? A doma nebo v hospode? Vlastne on moc nekam za kamarady nechodi, vid? Tak drzim palce, at to prejde. :-)

Alice (Ne, 28. 7. 2019 - 22:07)

Ne,to pije jen tak že má volno že měl chuť a pije to doma.Ale tovíš taky pak víc mluví a opakující věci dokola.Není mi to moc příjemný ale nechci mu to vyčítat.Už jsem sama nějak teď unavená.Jak jste na tom teď vy s Milunou?

Sany11 (Po, 29. 7. 2019 - 01:07)

Hm...tak nevim, kdyz to nebude moc casto, tak se to da zkousnout, ale kdyz Ti to vadi, tak bys mu to asi mela rict. Tu posledni vetu jsem nejak nepochopila. Nebo Tys asi mela na mysli nekoho jineho , vid? :-)

Alice (Po, 29. 7. 2019 - 21:07)

To jsem myslela Sany jen tebe s Milunou.Když má Jirka volno tak se napije rád.No mám to na hranici snesitelnosti tak jsem mu nic neříkala.A tady to asi taky nečetl když mi nic neříkal:) Dneska ale jsme měli výlet tak to se povedlo tak mi to vrátilo náladu.

Alice (Ne, 28. 7. 2019 - 18:07)

No Sany dneska Jirka taky pije tak už se taky bojím.Ale jinak je to lepší než to bylo.Ale bojím se aby alkohol nevyvolal staré křivdy nebo něco co špatnýho co bylo dřív.Nemám radost že pije ale zakazovat mu to nebudu.Ale jinak jsem se naučila s ním fungovat než dřív,je to tím přesně jak píšeš že už se známe.

Miluna (Ne, 28. 7. 2019 - 12:07)

Já si Sany myslela že nějak to vy ostatní máte doma tip ťop.Nevim proč si to tak myslim.U nas zatim teď klid.Ale nic jsme spolu vcera neměli.Já sem mu sama řekla že nemam chuť na sex a on se nejdřív ptal proč a pak řekl že nevadí že je mu horko.Teď sem četla na jinym webu jak jsou nějaký ženský z práce vystreslí tam z těch lidí a unavený a zase si říkam že pokuď by byl Sergej už zas v pohodě tak sem na tom pořád líp s chlapem než bez něj a strachovat se abych nepřišla o byt.Fakt se stěhovat pořád dokola už by mi nebavilo.Zítra přijedou děti a ve středu odjíždíme za Milánkem a až přijedem tak jdu na školení.Jo vracet se na místa kde se vám líbilo je hezký.

Sany11 (Ne, 28. 7. 2019 - 13:07)

Myslim, ze uz jsem to tu vicekrat psala, Milu. Vztah, at uz manzelstvi nebo na psi knizku, je proces, ktery se vyviji a porad se na nem musi pracovat. Samozrejme, ze neni vse tip top, ale za ta leta jsme se jiz naucili potlacovat takovehle roztrzky pokud mozno v zarodku, kdyz se jedna o blbosti.Navic se dobre zname a vime, jak druhy kdy bude reagovat, atd. Navic, u nas jiz delsi doba vladne napjata situace, ne ve vztahu,ale pracovne, tak se to prenasi do soukrome sfery. Ale clovek se musi umet ovladat, delat kompromisy, atd. A kdyz uz to opravdu dal nejde, tak vyvodit dusledky.

sany11 (Ne, 28. 7. 2019 - 11:07)

Pils, my to mame taky tak, s tim vracenim se na stejne misto. Absolutni rekord napr. drzi Lago di Garda. Protoze tam nas to jeste nikdy nezklamalo.

Pils (Ne, 28. 7. 2019 - 13:07)

Sany, na Lago di Garda bych taky moc chtěla, ale ta dovolená je tak krátká... Tak snad jednou. Hlava mi pořád třeští a slunce nikde, asi pojedeme do Města.

sany11 (So, 27. 7. 2019 - 23:07)

Vsude je neco , Milco. My jsme se taky vcera chytli v aute, kvuli blbosti A taky, ze manzel porad zapina klimatizaci na plny pecky, ja ji zase chci vypnout, protoze jsem pak nemocna. Ale ted v tech vedrech jsem kazdy den jela k jezeru a pres hodinu v kuse plavala, tak jsem ze sebe mela radost.

Pils (Ne, 28. 7. 2019 - 08:07)

Jasně, všude je něco. Jen Milča myslí, že ne. :-) Sany, ty plaveš, což je prospěšné, já jsem ze vzteku kdysi dávno nasbírala pět litrů borůvek. A hlava mě dnes taky bolí, protože jsem včera neukázněně snědla celou čokoládu. Lallo, ty jsi jako já, taky miluju vracet se pořád na stejná místa a k moři jezdím každoročně jako na chalupu, taky mám ráda jedno místo. Přítel by rajzoval po Asii a po světě, ale vždycky ho ukecám a jedeme jako loni. Celý týden jsem koukala z práce na slunce za oknem a o víkendu si udělalo dovolenou - a nic.

Miluna (So, 27. 7. 2019 - 22:07)

Tak taky koukam že nějak všude nic moc.Jo veselý opičky jsou nejlepší,jen teda když sem zrovna na nervy tak je problem mi rozesmát a pak mi nic pomalu k smíchu nepřijde když sem mrzutá jak sem byla.Ale že mam štěstí zrovna akorát že jsou po chlastu agresivní,to mam teda blbý když byl takovej Jirka i teď on.Zatim je už hodnej ale mě to pořád v sobě mrzí jak se choval,hlavně to že to na mě řval a kopal do věcí.My si pujdem lehnout a nevim ale možná bude chtít sex a ja nevim jestli vůbec chci.Něco se ve mě seklo,nevim co dělat.Tak ať ti to Andruško dá brzy pokoj.To tě chytlo tou změnou tlaku viď asi? A Lallo a Pils a Radko sem překvapená že i vy jste se s chlapama asi teda hádaly.A co ty Sany ty v pohodě? Alčo tak to je dobře že aspoň ale ti neudělal co minulej rok mě.

Andrea (So, 27. 7. 2019 - 22:07)

Radus, mám migrénu,tak nejsem moc příjemná, nachystala jsem sotva fůru dobrého jídla pro manžela s vypětím sil, teď už je líp, Milča tu není,snad je v klidu

Radka (So, 27. 7. 2019 - 21:07)

Proč nejsi v poho Andrejko? Lalluš tak to jste si to moc neužili? A jak se ti Linz líbil?

Lalla (So, 27. 7. 2019 - 21:07)

Máš pravdu, neužili. Byli jsme tam jen na jeden den, vlastně moc neplánovaně. Navíc poprve, tak to byl ke všemu zmatek. Já se spíš ráda vracím na místa, která znám.

Andrea (So, 27. 7. 2019 - 18:07)

Bojím se to napsat,u nás dobrý, manžel se vrátil po dlouhé služebně,tak zatím dobrý, spíš já jsem ne úplně v poho

Radka (So, 27. 7. 2019 - 17:07)

No tak to koukám že jsem vlastně včera měla pravdu.Začla to Miluna se Sergejem a k tomu u mě doma taky nic moc.Jsem trochu z manžela už nervozní.A jsem překvapená že je to i u vás ostatních.Alice jste se asi pohádali kvůli dětem teda u Pils že příteli není dobře a že zároveň to horko tobě nic nedělá a Lalla taky hádka z vedra:) A nevyvolávají to víc ty chlapi v tom horku? Ještě jak se k tomu napijí jak jsme psaly a pak konec s nima.

Lalla (So, 27. 7. 2019 - 18:07)

U nás je to nastejno, byli jsme nervní oba. manžel mě naštval, že měl starou navigaci a trochu jsme bloudili a já jeho, že jsem si vzala boty nevhodné na chození a tak jsem kňourala. Prostě rovným dílem

Lalla (So, 27. 7. 2019 - 17:07)

U mě hádka z vedra na výletě v Linzi :))

Reklama

Přidat komentář