Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (So, 27. 7. 2019 - 16:07)

Koukám, že nás to postihlo všechny, i já mám s přítelem potíže, není mu docela dobře a rozčiluje ho už jen to, že já jsem v pohodě a teplo mi nic nedělá. Já mám tolik práce na zahradě, že o víkendu večer padnu a jsem okamžitě v bezvědomí, ve všední den po práci ostatně taky, léta se hlásí. Ale jinak - u mě dobrý.

sany11 (So, 27. 7. 2019 - 16:07)

Ali, k roztrzkam z ruznych duvodu dojde obcas i v "nejlepsich" rodinach. Ale jinak vam to asi klape lepe, nez kdysi. :) A jak pises, lide jsou podrazdeni, z toho vedra, tak obcas reaguji jinak, nez normalne. A jak take podotykas, on u Miluny mel duvodu dost, byt vztekly. Na druhou stranu toho zase moc nenapovidal, pokud si vzpominam, i to bylo na zavadu. A Ukrajinec zase mele moc.:D To je tezky.

Alice (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

Já si Miluno taky myslím že to horko a chlast s chlapama něco dělá a pak jsou vzteklejší a agresivnější.Jirka minulý dny taky bouchnul.Ale teď jde o to jestli se to děje často nebo jestli se to někomu stane jednou za pár měsíců.Jirka se před pár dny nasral od tý doby co jsme zase spolu po prvý.Tak ať už je Sergej v klidu.

jo (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

chlap když se snaží a musí dělat kompromis, tak to v sobě dusí. Ne nadarmo se říká, že alkohol ukazuje skutečnou povahu člověka ( ve víně pravda ). Až se nakupí hodně neřešených věcí, bude pravdy čím dál víc, někdy až k cirhoze jater :)

Alice (So, 27. 7. 2019 - 15:07)

No já doufám že Jirkovo to skutečná povaha není při ožrání.Já doufám že je to jen nějaký omyl.Když mi ukáže tu horší jeho tvář tak pak křečovitě druhý den říká že to byla sranda.No nedá se nic dělat,občas si lidi lezou na nervy a tak.Ale opravdu všechno je během léta dovolený horka nějaký těší a horší.Přitom když jsme spolu 24h někdy v kamionu tak je všechno v pořádku.Miluno to je jedno proč se nasral,to co ho jindy nenasere najednou vytočilo.Týkalo se to Romči a Anetky a když jsem se ohradila pak už byl nasraný i na mě.Ne tohle spolu nemáme bitky co jste měli vy:) Já mu chlapy do postele nenutím:)

Miluna (So, 27. 7. 2019 - 14:07)

Ale ještě ale nadruhou stranu kdyby jeho pravá povaha byla to co předvedl při ožralosti tak to by se nedalo vydržet.To byl prostě zlej a vzteklej a když nepije tak takovej neni.A Jirka ten se proměňoval do psychouše.Jirka měl jak doslova dvě tváře že sem zůstala kolikrat koukat s otevřenou hubou.

Miluna (So, 27. 7. 2019 - 14:07)

Tak to si dost dobře napsal(a).Jak byl ožralej a začal na mě řvát tak mi přesně tohle projelo hlavou že sem se o sobě dozvěděla pravdu přes chlast.Řval že sem líná a lempl a že mam času pro sebe dost a neudělam pro něj abych s nin někam šla a že mi miluje a má oči jen pro mě a je mu to líto že se takhle chovam:-( takže vlastně sem se o sobě dověděla tohle.Když nepije je hodnej a nic mi nedělá a ani tolik přehnaně nemluví.A já mu zase za sebe snažila se říct že zato nemůžu že taková sem a začne mi všechno lézt na nervy.Buď ať mi bere takovou jaká sem a nebo bysme museli jít od sebe a to nechce jak sám řekl.No doufam že udělam ten řidičák že aspoň něco dokážu sakra.Aličko a proč se Jirka nasral? A nezlomil ti taky prst? A co jinak jak všechno zvládáte? Co Radek?

no (So, 27. 7. 2019 - 22:07)

Sergej řekl po špiritusu narovinu své pocity z tebe, což by za střízliva třeba neřekl. Alkohol uvolňuje, někdo je agresivní, někdo plačtivej, nejlepší jsou veselé opičky :-)

Miluna (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

No ale ten byt neni muj ale on je společný nájemce jak někdo píše.Já se s nim snažila promluvit a řekla sem mu jestli mu připadam lemplovitá tak že s nim bydlet nemusim abych tohle poslouchala a tak se zarazil a dal pokoj.Šel pak ven sám a už je zpátky.Zatim je v klidu ale je hnusný že přišel spocenej a nejde ani do vany.Ale já mu nic říkat nebudu,jen nemam moc chuť jít vedle něj spát.Jinak sem ráda že teď je ticho a čte si a jak sem psala počítam hodiny abych se restartovala až odjede.Já sama nevim proč se mi to děje a už ani s nikym nevydržim a takhle to je doma i v práci.Ale Jirka měl taky občas takovýhle výpady.Spíš jsou podobný a lišil se Denis.To bylo jiný.Pořád je mi smutno po něm i když tady někdo myslí že i kdybych to dítě měla stejně by mi to nedopadlo ani s nim.Tak možná je lepší pro mě si tohle říkat než žít v pocitu že sem třeba udělala chybu.Ale takovyho chlapa už nikdy nenajdu.To byl spíš zázrak že mi vůbec chtěl doktor.Českej o mě ani neškrtne.

Ota (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

Já budu Milunečko vděčnej za cokoliv.

sany11 (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Zlatej, stribrnej, diamantovej Jirka, co?

no (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

u Jirky by bylo střízlivější těch drahých kovů ubrat ( kouření, histeráky, vydírání smyšlenou diagnozou ), na druhou stranu Miluna rychle koná a až potom přemýšlí. Věčně nespokojená a když už by spokojenost mohla být, začne se nudit.

hm (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Sergej bude podle mě společným nájemcem.

hm (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Jenže tady bude problém, jestli je Miluna v pronájmu. Kdo ví, jak to má.

Radka (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Horko a chlast zvyšujou agresivitu.Ten muj se tak někdy chová taky a je to Čech.Chlast a cigára a drogy jsou zlo.Tak uvidíš jak to bude.Prostě kdyby jsi chtěla schůzku tak se sejdu ráda.

Miluna (Pá, 26. 7. 2019 - 15:07)

Já sem si říkala že do všech co sem se kdy zamilovala nedopadlo to dobře a nic mi s nikym nevyšlo.A do tohodle sem se nezamilovala tak sem si říkala že třeba tim to právě bude lepší a máš pravdu že k přihlášení mě tlačil.Začla sem k němu něco cítit až postupně ale včerejškem to ve mě zničil.Ted nevim jak se mam tady chovat a mam na něj už i špatnej obrázek že se takhle včera ztrapnil.Nic sem mu neřekla aby odešel jen sem ho upozornila že takový výpady nebudu trpět.Radši se s nim teď moc nebavim a nevšímam si ho.Zatim je klid ale bojim se dalších dní než vypadne.A když bych chtěla jít někam já,tak nevim co mu mam říct protože bude chtít jít semnou a to já právě nechci,to bych si neodpočinula od něj.Jen počítam hodiny.Je to jak v kriminále a ještě ten vzduch horkej k zblití.

pro Milunu (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Trvalý pobyt pro přihlášenou osobu nezakládá nájemní či jiný vztah k bytu

Jestliže je někdo ve Vašem bytě přihlášen k trvalému pobytu, nesvědčí to o automaticky také tom, že má k bytu či domu užívací právo, neboť trvalý pobyt má především evidenční charakter. Toto mimo jiné potvrzuje také zákon o evidenci obyvatel, který stanoví, že z přihlášení občana k trvalému pobytu nevyplývají žádná práva k přihlašovanému objektu ani k vlastníkovi nemovitosti. Pokud se proto jedná o osobu, která není společným nájemcem, spoluvlastníkem, oprávněným ze služebnosti, či jiným oprávněným uživatelem domu, můžete proti ní podat žalobu na vyklizení bytu a její námitky, že má v domě právo bydlet na základě trvalého pobytu, můžete považovat za neopodstatněné. Typicky se jedná o situace, kdy rodiče chtějí vystěhovat své děti či jiné příbuzné, bývalého partnera - v těchto případech jednají zcela po právu. Pokud se následně vystěhovaná osoba neodhlásí z Vaší adresy jako místa trvalého pobytu sama, můžete tak učinit vy.

Lalla (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Ano, tak je to správně jenže v Milunině praxi to znamená tolik, že pokud on se od ní odstěhuje (v Písku je jistě spousta jiného bydlení) , tak Miluně nemá kdo platit nájem. Navíc si teď nějak zkratkovitě od něj půjčila peníze, nebude to jednoduché.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Půjčila?

teda (Pá, 26. 7. 2019 - 15:07)

za Denisem nemusíš smutnit. Vy dva byste se rozešli tak jak tak, na výchovu dítěte od miminka nemáš trpělivost. Teď mímo nemáš a máš problém vyjít s chlapem. Přihlásit Sergeje do bytu je riziko, asi tě k tomu tlačil, ne? Mně by varovala agresivní mentalita a kamarádi. Stačí odpor a jsou jako jeden muž. To bylo Miluno dost unáhlené

Reklama

Přidat komentář