Reklama

malá pochva

Enrike (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Tak holky, která jste od Ostravy a chcete pomoci s malou pipinou, napište, máme příjemnou techniku na její zvětšení

Pomýlil jsem s… (Čt, 4. 4. 2019 - 08:04)

Co zkusit využít fyzikálních vlastností materiálů, mám na mysli samozřejmě tepelnou roztažnost, a zkusit ji předtím třeba napařit žehličkou?

Nikola (St, 3. 4. 2019 - 23:04)

Malou pipinu mám a měla jsem s tím problém s prvním klukem při syku mne to bolelo a dva dny potom jsem se nemohla ani vyčůrat. Nemohla jsem čůrat proudem až pak se to po třech dnech srovnalo. Teď mám kluka již 3 roky a našli jsme techniku, kdy moje pipka se mu přizpůsobí a jde to.

Nikola (Čt, 4. 4. 2019 - 22:04)

Máme stejný jméno a také já ji mám malou akorát tak s prominutím jen na čurání a měla jsem jednoho kluka a ten se do mně celý nedostal a strašně mne to bolelo a taky jsem druhý den nemohla čurat proudem ale jen pomalu pod sebe a na zadek. Bojím se kluka, který bude mít široký přirození a je to hodně ponižující. Je mi 16 roků- Kdo mi poradí? Zvětšit pipinu operací nechci.

Bobřík (Pá, 5. 4. 2019 - 05:04)

Soulož s curanim nemá nic společného a chlap pozná že dal cesta nevede něco jiného je u mladých samců ti nevědí že to může i bolet.

Honza (Čt, 4. 4. 2019 - 23:04)

Neboj se to půjde. Párkrát to vydržíš a pak se ti roztáhne

Soke (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Dívka, co má malou prcinu je rajcovnější a když jdeš do ní, tak tě na pinďourovi vzrušuje právě její těsný kontakt a jseš rychle hotovej. Proto vyhledávám takový holky.

Klára (St, 3. 4. 2019 - 13:04)

Problém s malou pipkou jsem měla do prvního styku. Kluk.byl velmi ohleduplny.

Nina (Út, 2. 4. 2019 - 13:04)

Nedávno jsme si s holkama měřily jak je máme velké a já jsem docela prohrála a ze všech čtyř holek jsem měla nejmenší pipinu jen čtyři a půl centimetru. Ostatní je měly kolem šesti centimetrů a největší měla Simona a 8 a půl centimetrů. Je nám 17 roků a já jsem už kluka sice měla, ale hodně to bolelo a to byl opatrný než se vešel do mne. Ostatní holky měly taky kluky a prý normálně. Při močení mi to nevadí, na to ta štěrbinka stačí, ale bojím se kluka který bude mít velkýho pinďoura.

Honza (Út, 2. 4. 2019 - 15:04)

Bud ráda lepší než díra jak vjezd do vrat.

Jana (Út, 2. 4. 2019 - 09:04)

Moje štěrbinka je taky malá a má jen kolem pěti centimetrů a v ní močovou a děložní dírku . Trochu se bojím styku s klukem,aby to nebolelo, ještě jsem panna a pak i porodu. Ale třeba se to s roky srovná. Je mi teprve 14 a půl roku.

Honza (Út, 2. 4. 2019 - 17:04)

Jano jsi ještě mlada. S věkem se to třeba zlepší. Nedělej si z toho hlavu. První sex bolet bude , ale to tak má většina holek.

Veronika (Út, 26. 3. 2019 - 08:03)

Lenko, nyní je to už téměř v normě, jak jsem psala, do porodu jsem měla tyto problémy. Přesto ti děkuju za dobře míněné rady. Můj porod byl kupodivu přirozenou cestou, museli mne naříznout a trval necelých sedm hodin a přestože mne dávali tlumící léky na bolest, bylo to stejně hodně náročný.

Lenka (Út, 26. 3. 2019 - 08:03)

Verunko, tyhle problémy u tebe nemusí souviset pouze s malou kačenkou, ale fyziologicky můžeš mít i uvnitř kačenky anomální stav. Když tě po styku kačenka bolí dlouho a nejde ti ani pořádně se vyčůrat, přestože potřebuješ nutně,zkus to říci svému gyneekologovi a on najde řešení.

Veronika (Út, 26. 3. 2019 - 07:03)

Až do porodu jsem měla problém taky a moje malá kačenka se klukům asi líbila víc než nějaká velká, ale pro holku přiznat klukovi před prvním milováním nebo i v komunikaci, že ji mám malou a s tím problém při milování, je dost trapný. Chápu některé holky,co sem píšou, Mně často po milování bolelakačenka třeba několik hodin a nemohla jsem se ani pořádně vyčůrat,když jsem potřebovala akutně,protože jsem byla úplně stažená a čůrat to šlo to velmi těžko jen slabě a musela jsem dost tlačit a bolelo to.

Návštěvník (Út, 26. 3. 2019 - 01:03)

Pokud je malá, tak je malá. Horší je, když je ovčí (jak se říká). Tam moje kláda nemá vůbec šanci.

Pomýlil jsem s… (Po, 25. 3. 2019 - 23:03)

Jeden známý strojař si našel partnerku, s níž měl obdobný problém. Prostě byla nějaká úzká. Úplně na začátku se do ní tak tak vešel kalibr 25, dobrej i zmetkovej, ale to se asi u pohlavních orgánů dá očekávat. Tak různě zkoušel promazávat, vyfukovat a roztahovat přes šroub a časem už zvládla pojmout kalibr 30, pak 35, 40 a momentálně už několikrát zvládla 45, konkrétně nejvíc 45,55, vše přesně změřeno třídotykovým dutinoměrem. Další metou je rozměr 50, čehož by rádi dosáhli zhruba do začátku letních prázdnin, už si na 50 mm i předem nastavili mikrometrický odpich. Nad 50 mm už ale asi prý nepůjdou, kolega má strach, že by pak horní mezní rozměr díry trvale přesáhl horní mezní rozměr hřídele a do trvalého uložení s vůlí se mu prý moc nechce, ale o tom jindy.

luci (Po, 25. 3. 2019 - 23:03)

Máš pravdu , v lícovací soustavě se nevyznám , ale mám nejraději když hezky klouže , ale bez pozorovatelné vůle.

Pomýlil jsem s… (Út, 26. 3. 2019 - 00:03)

Přechodné uložení je asi nejbezpečnější variantou, to nelze popřít.

Sofie (Po, 25. 3. 2019 - 12:03)

Já mám jeskyňku bohužel taky drobnou a moje čurací a sexuální dírka je schovaná jen do čtyř a půl centimetrů dlouhých pysků. Je mi teprv 16 roků a gynekolog mi to řekl, že ji mám tak drobnou. Na čurání to stačí, ale jinak to při styku jde obtížně a taky to bolí. Snad se to dalșí roky poddá.

Reklama

Přidat komentář