Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

Tak dotaz mi zodpovězen nebyl, lze se tedy s pravděpodobností blížící se jistotě domnívat, že žádná doktorka neexistuje, a že toto fórum obsadilo množství duševně nevyrovnaných více či méně zoufalých jedinců snažících se dostat zpátky ze svého vlastního srabu někajou velmi povedenou hemzou, podobně jako třeba ovčáček se snaží na twitteru.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

Jsi vedle, politici staví dům tím, že používají mezivolební a předvolební hemzy, ale ne tady, ale v Toskánsku třeba...

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

Politika si vlastně nejefektivněji vystačí s citoslovci a neusálým omýláním polopravd.
Např. : "Já se z toho pra*ete nepose*ru!"
Zajímavé, jak někdo dokáže dostat do jedné věty dvě nejspostší česká slova a ještě se tím živit.
Když by jste třeba stavěl barák tak si také můžete zanadávat, ale pak stejně musíte přiložit ruku k dílu a ten komín třeba zbourat a postavi znova a rovně.
Ovšem pastýři stáda si vystačí s poháněním pomocí těchto sporstých vět bohatých na sprostá citoslovce. Jako Hrr na Ně! ANO! Makáme, děláme! Modrá šance! Kníže punkáč!Zlý a falešný XY! MOBILISACE!Pomáhat a chránit!
Z podstaty věci je to mediálníé klam, protože těžko může např. prostitutka v rámci konkurenčního boje prohlašovat, že všechny ostatní jsou k*vy, jenom ona je umělkyně sexu beroucí honorář za umělecké dílo.Takový politik s klidem hlásá o tom, že politika je špinavá a že on ji vyčistí.

Rakato (Pá, 26. 7. 2019 - 14:07)

O těch prostitutkách v české politice jsi to trefil pěkně. A protože žádný z politiků nehlásí: "Já jsem politická prostitutka a přišel jsem si nahrabat.", nejsou tito politikové k voličům ani upřímní. -------------------------------------
Pokud jde o sprostá slova, v Praze se hodně staví a dláždí, takže pražské mediální čubky a sprostí dlaždiči se našli, a tak se do médií dostaly sprosťárny.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Kdo přijde na řadu po cikánech? Důchodci? Další skupina, plošně pravicí zcela bagatelizovaná a očerňovaná protože stojí peníze na důchodech a nehodlají volit bazilišky co udělají volební výsledek na jejich úkor přihrají peníz jejich pravicovým voličům.

Rakato (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Mír! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Důchodci nabývají stále více na vážnosti - to jak jich přibývá, protože je to nejsilnější voličská skupina ze všech. Přijde čas, kdy to i pazgřivci z pravice pochopí. Babiš a socani to ví už dávno a zvyšují důchody jako diví.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Černí panteři, jak sjou nazýváni důchodci rozhodně neslyší na plané sliby, ale chtějí aby jejich důchod byl minimálně valorizován a tudíž aby bylo furt stejně a ne hůře.To je logické, nejsou to pitomci...

Rakato (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Černí partneři? Jako ten ubožácký negerský film, které přesto bílí kalifornští debilové vynášeli do nebe? A niech cie... Já nazývám důchodce raději Tichou sílou nebo Drtičem stranických nadějí.

26.7. (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

sardanapale* co že to děláš za hoknu?

Petr Nermuť (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

A po nich ten bordel naštěstí jde snadno uklidit, stačí vypnout jakési servery, kdesi v seznamu.cz v praze na Andělu, nebo kde se tyto cancy na doktorce archivují...

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Nechť jim ajťácký bůh budiž na sklonku života milosrdný a všechny čipy jim odpustí.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Jde jim o pohyb na těchto stranách a pořadí v Alexa, které několikrát za den sledují...

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Dekomprimační modul vids-xvid. video nebud zobrazeno...takhle se o politice uvažovat nedá..

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Tady patrně diskutují ajťáci, a podle toho to vypadá...

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 00:07)

Děkuji paní doktorko, jsem volič ČSSD, ale s voliči ANO souciítím. Volič Karel Blažej.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 08:07)

Jestli nechceš přijít o slušnost, tak nasedni na rychlou klávesovou zkratku Alt-F4 a uháněj jinam na moderovné diskuse!

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

"Ukrajinci zabavili ruský tanker, Moskva zuří"
"Jiří Nowak, Brno - Černá Pole
Čt, 25. července 2019, 15:19:38 | Souhlasím |
Nesouhlasím |+12 / -47".........Nowaku ty jsi opravdový debil !!!
EU a USFT by měli uvalit na Ukrajinu sankce za terorizmus !!! Je to úplně stejný terorizmus, jako v Indickém oceánu !!! Tam chrání tankery dělové čluny !!! Rusové mají právo vzít si svoji loď třeba i násilím !!! Co by asi udělali Amíci ??? Už by tam poslali letedlové a raketové lodě !!!

aladin (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

"Severní Korea odpálila dvě rakety krátkého doletu"....Amíci nedopustí, aby se KLDR a Jižní Korea domlivily ! Je to proti jejich zájmům světového teroristy a četníka !!! Požadavem Amíckých Sionistů o právo kontrolovat Ruské jaderné zbraně asi vychází z toho, že Sionisté uvěřili, že jsou nadlidé a proto si myslí, že mají na všechno právo !!! Nadlidé už byly na této planetě několikrát a vždycky to s nima špatně dopadlo, uvědomují si vůbec tito "nadlidé" ve své nadlidskosti svůj omyl ???

aladin (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

"Na velitele íránských sil spáchali v Iráku atentát".......Kdopak dělá poradce ISIL ??? Jsou to USFT ??? ISIL je jejich dítě, tak proč ne ???

aladin (Čt, 25. 7. 2019 - 14:07)

"Švédsko obvinilo amerického rappera z napadení, Trump s přímluvou neuspěl".........
S kým se popral? Proč nemáme video ? Je Švédsko již Islámský stát ???

Reklama

Přidat komentář