Reklama

Výprask vařečkou

Karel (Pá, 29. 10. 2010 - 06:10)

Jo jo jo, přesně tak...a...Prestiž pedagogů není nulová, každý má šanci studovat a učit se, ale musí chtít, takovým, jako je Cecílie a jí podobní, nejspíš i její dcera se nikdy nic nenaučí, budou blbí, jak šutr u cesty, protože, kde nic není/myslím tím mozek/, tak tam nelze nic uložit. To, že mají učitelé prázdniny, to je plně zasloužené, když si vezmu, že je to vykoupení za to, jaký materiál dnes musí mít ve třídě a koho musí učit. Ostatně, oni mají prázdniny stejnou dobu, jako každý jiný, děti jsou doma, ale oni gruntují a připravují školu na další školní rok, nejdříve si tu práci koukejte zkusit Cecílie a pak začněte psát, jinak jste prostě naprosto mimo mísu a máte jen trapné, hloupé řeči o něčem, čemu naprosto nerozumíte Vy hloupá, nevzdělaná huso - promiňte mi ten výraz, ale tady už opravdu nelze nic jiného napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iveta (Pá, 29. 10. 2010 - 05:10)

Prosím tě, Pedagogu, kde je...Milá Cecílei, Ty jsi snad učitelka, že posuzuješ jejich práci? Vždyť vůbec nevíš, koli hodin pracují a co dělají. Já pracuji v nepřetržitém provozu, takže já bych možná mohla kritizovat, ale neudělám to, protože každý má na výběr, jakou práci chce dělat. Údajně jsi podnikatelka, v čem podnikáš? Jsi uklizečka záchodů se zvláštní školou nebo tanečnice u tyče ve vykřičeném domě? Podle Tvého vyjadřování a tvého pravopisu by to tomu odpovídalo. Jestli jsi vyrostla na západě, tak se tam vrať a nech si ty hloupé řeči, tam by Ti ale pšenka zřejmě nepokvetla, tam se totiž musí tvrdě pracovat a na to Ty zřejmě nemáš, že, Zy máš jen na ty hloupé kecy. Jestli je jistý pan Evžen Tvůj děda či otec,nebo co vlastně je, tak by Ti měl za to, co píšeš dát pár facek a ne Tě obhajovat, Vy asi budete celá famílie "taková rodinka snů", prosím, raději už nic nepiš, jen se čím dál víc strapňuješ a ukazuješ svou hloupost.

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

Jo a bejt váma bych se trošku vyvarovala toho tykání. Když už tu máte potřebu kázat morálku, tak byste ji asi měla dodržovat,ne ?!

Evžen (Čt, 28. 10. 2010 - 20:10)

ALENO, JAK SE VŮBEC MŮŽETE TAKHLE VYJADŘOVAT O MOJÍ VNUČCE, JE TO DRUHÁ POLOVINA MÉHO ŽIVOTA!!!! JEJÍ DCERA JAK JSEM ŘEKL MÁ NA CO SI VZPOMENE!!! A CO DĚLAJÍ UČITELÉ VOPRAVDU NEVÍM, ALE MOC PRACOVITÍ SKUTEČNĚ NEJSOU, KDYŽ VIDÍM ŽE MAJ DVA MĚSÍCE PRÁZDNIN!!! A MÁ VNUČKA NENÍ ŽÁDNÁ PUBERŤAČKA NEBO JAK JSTE TO ŘEKLA, ALE JEJÍ 30 LET TAK K NÍ MĚJTE PROSÍM ALESPOŇ TROCHU ÚCTU A KE MNĚ TAKY JE MI TOTIŽ UŽ 80 LET !!!

Alena (Čt, 28. 10. 2010 - 20:10)

Ty Cecilko a když tyhle bludy od Tebe poslouchá Tvá dcerka, tak co si asi odnese do života? Úctu k lidem? Učitel je autorita o tom není pochyb, ale vychovává rodič a když jeden podkopává autoritu druhému, tak nejvíc škodí tomu dítěti... A dovolím si oponovat tomu, že by mezi těmi mladými bylo mnoho blbců... O práci učitelů víš prd. Pravda je, že jak čtu Tvé názory a názory Tvého rádoby dědečka, tak mne napadá, že jsi spíš malá holka-puberťačka, která ještě ví o světě houby a jestli ne, tak je to docela pohroma... Pravda je ta, že mi přijít dítě domů s hláškou učitelka je P..a nebo podobně, tak je to velký důvod k výprasku

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 19:10)

Prosím vás lidi začněte trochu myslet a nebuďte tak naivní. Moje sestra je učitelka a je pro ní problém připravit večeři pro návštěvu. Učitelé jsou líní pablbové, kteří neumějí děti nic naučit. Proto jsou dnešní děti hloupí, protože na školách uči každý debil, který je prd naučí, ale aby se neřeklo, tak se zmírňují požadavky na vzdělání a maturitu má kde kdo a jen kvůli debilitě dnešních učitelů. A na opravování mají volné hodiny. UČITELÉ SE MAJÍ DALEKO LÍP NEŽ OSTATNÍ, VŽDYŤ MAJÍ DVA A PŮL MĚSÍCE PRÁZDNIN, DĚLAJ TAK AKORÁT HOVNO!!!!

jo jo jo (Čt, 28. 10. 2010 - 18:10)

Prosím tě, Pedagogu, kde je...Jo jo jo, přesně tak...a děti jsou blbé jak sáně...90% maturantů třeba neví, kdy byla 1. světová válka. Maturitu má dnes doslova každý imbecil. I děti, které by měly problém před 20-ti lety vůbec dokončit základní školu. Prestiž maturity je dnes nulová, páni pedagogové!

Pro Cecílii (Čt, 28. 10. 2010 - 18:10)

Je vidět, že o práci učitele máš jen mlhavé představy. Výuku je také někdy potřeba si připravit, a to nemluvím o opravování písemných prací a další administrativě.

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 17:10)

Prosím tě, Pedagogu, kde je těch 8 hodin námahy denně. Vždyť učitelé učí maximálně šest hodin od 8 do půl druhý a mají volno. Učitel si akorát válí šunky, dělá hovno a jenom si stěžuje, že má málo peněz. Zatímco ostatní makají od 8 někdy i od 7 do 5 hodin, když stíhají a to někdy musejí do práce i o víkendu. Tak mi tady nepiště hlouposti, kantoři dělaj prd a mají k tomu ještě 2,5 měsíce prázdnin

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 16:10)

No vidíte a k takovému týrání docházelo v komunistickém Československu, no zaplaťpánbůh, že já jsem žila na západě.

Ričí (Čt, 28. 10. 2010 - 02:10)

zrovna neska sem dostala...To je hodně přehnanej trest.Podle mě stačilo že jsi dostala v tom parku.A navíc 50 ran je moc.To už hraničí s týráním.

Evžen (St, 27. 10. 2010 - 21:10)

Tak hele Ivko rád bych vám řekl, že jsem Cilčin děda a vůbec se mi nelíbí, jak hnusně o mé vnučce mluvíte. Cilka je moc hodná a její dcera se má jak v pohádce. Má vše na co si ukáže. A to, že Cilce někdy ujede pusa, to je pravda, ale to zas neznamená, že je primitiv. A já zas sám můžu říct, že dnešní doba je možná jeden extrém, ale dříve si zase učitelé taky moc vyskakovali a to že dneska děti je sice špatné, ale milejší mi je dnešní doba než doba mejch mladejch let, kdy mi učitel zakázal nosit trička s nápisem a vadilo mu, že jsem jednou neuvolnil starochovi misto v tramvaji. A Ivetka je, jak sám vidím učitelka, když píše o jejich děsné pracovní vytíženosti.

Karě (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

Dobrý den, je mi 13 let....Milá Ajo za mně jsme se moc na televizi nedívali a zákaz počítače se nás také netýkal ,takže výprask byl docela běžný trest a většina kluků a holek ho několikrát za život absolvoval.Dobře si pamatuji,že to nebylo moc příjemné sledovat mamku jak vytahuje z kredence vařečku a v uších slyším tu známou větu vystrč zadek nebo to bude horší zatnul jsem zuby a přijmul výprask.Od táty jsme dostal i jednou i řemenem na holou za kouření.Přesto si myslím,že výprask je nejúčinější

Lima (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

K příspěvku paní či slečny Cecílie, nebo kohosi - podle vyjadřování to spíš píše dítě, které si stěžuje na učitele...
Pokud to je přeci jen rodič tak se ptám jak by se paní co o sobě tvrdí že je podnikatelka líbilo kdyby jí v práci 8 hodin denně uráželi třeba 14-ti leté dětičky, nadávali jí do krav, řvali na celé kolo a ona nemohla dělat nic, jen mlčet a nechat si všechno líbit...jsem zvědavá jak dlouho by toto dotyčná vydržela, nebo ať si to jde na den zkusit, postavit se před třídu nevychovaných dětiček a zkusit je něco naučit..myslím, že pak by byla paní vyléčená a takové řeči by nikdy nevypustila z pusy..
Uznávám, že někteří učitelé nemají autoritu, taky jsme se jich nazlobili, ale nikdy jsem si nedovolila učitelku poslat někam a už vůbec jsem nikdy neslyšela takové řeči na adresu učitelů od svých rodičů...

Iveta (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

Jo a Ivko kromě toho já...Milá Cecílie, to, že jste podnikatelka ještě neznamená, že jste pobrala všechnu moudrost, znám spoustu rádobypodnikatelů primitivů a na tom, že jste primitiv si trvám, inteligentní člověk a hlavně žena, by nikdy nepoužil takové výrazy a už vůbec ne před dětmi. Vyjadřovat se takto o neuvěřitelně těžké práci učitelů je opravdu tragédie,lituji učitele, kteří se musí zabývat Vašimi nevychovanými spratky. To, že jezdíte na Island nobo kamkoli jinam mě opravdu nedojme. Jen tak mimochodem, Vy inteligentní podnikatelko, když už píšete, naučte se pravopis a slovosled - tedy, jestli vůbec víte, co to je.

pedagog (St, 27. 10. 2010 - 15:10)

Souhlasí s paní Ivetou.Sjejím názorem mohu souhlasit.V dnešní době demokracie je všechno jinak.Učitelé si od spratků musí všechno líbit,být radi ,že mají zaměstnání na ,které museli získat studiem a flákači,kteří ani nechodí do práce si na ně stěžují a obhajují svoje nevychovaný děti.Ti nevědí co je mít nějakou povinnost.Samozřejmě za to může učitel.

Cecílie (St, 27. 10. 2010 - 11:10)

Jo a Ivko kromě toho já jsem tyto výrazy použila pouze pro učitele na základních školách. Jinak se takhle normálně nebavím, jenom tím chci naznačit, že základoškolské učitele zkrátka nenávidím.

Cecílie (St, 27. 10. 2010 - 11:10)

No samozřejmě, že je komunistka, když má takovéhle na hlavu postavené názory. Vždyť jenom kvůli ní a těm jako je ona, tady vládnula dlouho ta krutá totalita. Mí rodiče kvůli tomu se mnou emigrovali do Západního Německa, kde byla alespoň pořádná svoboda a demokracie. Po revoluci jsem se vrátila, že tady budu žít a zjišťuji, že takovéhlé nány jako je Iveta i v dnešní svobodě se pokoušejí prosadit staré komunistické zlo, např. Posudky při výběru středních škol, povinně dobrovolné akce, kam děti oficiálně nemusejí, ale vlastně musejí jako byl např. Pionýr apod. Už teď přemýšlím o návratu zpátky do Německa.

Petr (St, 27. 10. 2010 - 10:10)

Ivetu vy jste zřejmě komunistka, že?

Ivka (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

Cecílie, pokud říkáte o lidech kolem sebe, že jsou "kundy" a "krávy", vždycky budete buranská nula a je jedno, kolik vyděláváte.
:-) Ve společnosti budete leda k smíchu...

Reklama

Přidat komentář