Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára a Miška (Út, 16. 7. 2019 - 07:07)

Včera večer to dopadlo tak jak jsem psala. Uložily jsme se do pelíšků a pustily si film a chvíli čuměly všechny holky, ale Nikola a pak Miška za chvilku chrněly a já jsem potom taky a vzdbudila jsem se až kolem půl druhé a tak jsem se nejprve vyčůrala do nočníku, ale chtělo se mi tak normálně hodně a to vzbudilo ségru, jak slyšela, že čůrám a hned chtěla taky a tak si vzala nočník a rychle poroztáhla nožky a v podřepu nastavila pipinku nad něj a už toz ní teklo ven a vyčůrala se víc než já a Miška už taky byla vzhůru a udělala to samý a čůrala asi jako já hodně a nočník postačil pohodově tak jsem vylévala tak tři čtvrtě nočníku a pak jsme usnuly, Vzbudil nás kupodivu popelářský vůz,který sem taky zajíždí až k nám na konec a pak jsme ještě polehávaly a povídaly si. Nikomu se nechtělo už výrazněji čůrat a tak to holky udělaly v koupelně při ranní hygieně a já stejně ráda ráno čůrám venku a taky jsem šla ven k třešni a tam jsem stáhla kalhotky u pustila to. Nebyla jsem taky plná kriticky a tak pipinka dělala jen mírný proud chvíli pak skoro už nečůrala ale ještě jednou se udělal jeden proud z ní a byla jsem prázdná taky.Uvidíme jestli pojedeme na ten výlet. Je pod mrakem,ale neprší. Ale i mne to láká.

Filip (Út, 16. 7. 2019 - 02:07)

Šári mě by spíš zajímala tvoje mušlička

Šárka (Út, 16. 7. 2019 - 01:07)

Obdivuji hlavně kluci u mušle, jak stojí vedle sebe a čůrají a s klukem bych se asi nevycurala.

Kluk (Út, 16. 7. 2019 - 09:07)

Šárko a jak čurá tvoje mušlička? Napiš .
A kolik ti je roku? Mně 17. A čurám vetšinou hodně a dlouho ,když to držím déle. Líbí se mi dívat se nebo si jen s holkou psát o tom jak čurá ona nebo já.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 23:07)

Prvně se nauč češtinu

Mirek (Po, 15. 7. 2019 - 23:07)

chodil jsem s holkou půl roku a poprvý jsem chtěl aby se vyčurala se mnou dnes když jsme šli z hospody a když jsem nalýhal dáál,dostal jsem páf facek a kopačkiy. Přeče nejsem tolik špatnej když chci holku a kokait se jak chčije ven z kundišky svouji potřebu. Jsem hotovejj a v hajzlu. Já ji miluju a ona ta zahodí.ví,že chcaní se mi líbí furt ale tohle je v hajzlu a já jsem fakt v hajzlu,protože to tady čtu aKláru am9šku si u toho vyhoniíím,protože tady píšou hezká čůrání a já jsem si podělal vztah.Nevím,comám dělat stím. ,

K×M (Po, 15. 7. 2019 - 22:07)

Vymyšlený příběh od retardovaného pro retardovaných.Je to tu napsáno, že jeto vymyšlené.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 00:07)

Proti zcela zvhrým báchorkám, které tu píše pod ženskými nicky na vláknu OBŘÍZKA ůchylný cirkumfetišistický acucullofil Zkoumal je toto zcela neškodné.

Martina (Po, 15. 7. 2019 - 20:07)

Klárko na svůj věk, myslím že ti je 16 roků,pokud jsem dobře četla,jsi velmi dobre intuitivní a empatická. Mohla bys být i sama dobrým poradcem pro druhé. Nebavilo by tě studovat třeba, speciální pedagogiku, psychologii nebo andragogiku a podobné obory? Na jaké škole jsi nyní?

Martino, (Út, 16. 7. 2019 - 08:07)

Ja studuju obchodni akademii v České Lípě a tyhle obory mne zajimají a tak uvidíme. Jestli bude chtít Libor se mnou bydlet v tom domečku,co už je skoro jeho tak bych studovala dálkově. Uvidime.

ikk. (Po, 15. 7. 2019 - 17:07)

Holky, to co bylo s Míšou nechte plavat ,ať se zase nestresuje, vidím,že jste celkem v klidu a tak se ani moc neozývám. Jen v ten čtvrtek, ať to tam "vybleje" všechno tomu psychologovi,co ji trápí a klidně ať bulí u toho, tam to bude na místě. Ale jinak si užívejte prázdniny a tu pohodu vám závidím. Rád bych se do těch míst rozjel a asi to udělám, kdybyste se chtěly sejít tak opravdu rád,když ne žádný problém. Jen budu víc napjatej když tam budu a budu si říkat - tak tady blízko někde v těch domech okolo Mikulášovic je Klárka s Míšou a to mi nebude vůbec jedno. Ale chci poznat ten kraj. Nebojte se, kdybyste se chtěly sejít, balit vás nebudu ani omylem, ale prožívám ten váš život na plný koule a mnoho nocí jsem přemýšlel, kolikrát jsem pro vás i slzu uronil nebo se opil v Dřevěnce. Jo to je život.

Klára a Miška (Po, 15. 7. 2019 - 19:07)

Ikku pozdravujeme tě obě z chaloupky a jestli pojedeš okolo tak tě rády uvidíme a já kdybych byla na tvém místě a dojela až sem a nemohla bych se setkat s někým pro koho jsem udělala tolik na kom mně záleží , tak bych sem ani snad nedojela a jak se znám, bych byla z toho tak smutná a zoufalá a nebo bych třeba dojela až sem ale určitě bych někde zastavila, trápila se a plakala bych velkou touhou se s těmi lidmi potkat. Moc tomu rozumíme obě a tak abys nejen nesmutnil, ale i proto, že tě chceme poznat ,tak se s tebou rády setkáme. Jen nám musíš dát vědět, kdy by to bylo. Teď máme po večeři a měly jsme opět houby obalené jako řízky a k tomu bramborovou kaši a okurku kyselou. Dnes je hezky,už nám svítí sluníčko na zápraží a my se sluníme a pijeme čaj. Miška si odpoledne dala se mnou kafe a jak není zvyklá moc tak se jí po něm chtělo za chvíli hrozně čůrat, ale tak rychle , že když jsme šly fotografovat na konci vesnice přírodu a krávy, že musela za chvíli s rukou na pipince zastavit a skoro ještě ne na bobečku to pustila krátkým, ale intenzivním proudem, že to z její pipinky stříkalo hodně dopředu. Já jsem čůrala až po ní ,ale taky rychle. Miška říkala, že ten tlak z močáku byl šílený a sice byla na bobečku, ale čůrala dopředu skoro jako kluk .Ono kafe odvodňuje a tak prý tlačí výrazněji na čůrání. Ve škole máme jednu holku a ta po kafi tak do čtvrt hodiny musí a když to jednou bylo venku, tak jsem musela hlídat a ona to udělala na školním dvoře u zdi pod oknem a taky jsem viděla, jak má silný proud ,ale taky rychlou a krátkou chvíli. Zítra jsme myslely, že si uděláme výlet do Drážďan,a tak uvidíme podle počasí a podle toho jak se nám bude chtít. Nebo až třeba s Liborem. Do pelíšků ještě nepůjdeme, je tu pohoda a budeme dělat blbosti nebo dáme skype s mamčou od Mišky a na dobrou noc si pustíme film a kdo vydrží poslední neusnout,ten pak TV vypne. Někdy ale chrníme všechny a vypínáme to až v noci, když se někdo vzbudí na malou.

Touha (Po, 15. 7. 2019 - 14:07)

Tony je tady dlouhodobě stalkovaný, nejde o žádné obyčejné pomluvy, ale o těžký psychický nátlak IMHO

Hanulka (Po, 15. 7. 2019 - 14:07)

Neznám pojem IMHO, pak tedy proč to neřeší nebo diskuzi neopustí. Není to logické.

Libor (Po, 15. 7. 2019 - 15:07)

IMHO.....In my hubble opinion podle mého osobního,skromného názoru...

Touha (Po, 15. 7. 2019 - 15:07)

Aha, to nevadí. Víš, když někam roky píšeš pod svým nickem, tak jsi jak správně říkáš, vystaven určitému nebezpečí. Ale jsi jen člověk a máš pocit, že se musí proti šikaně nějak bránit, obhájit, vysvětlit. Proto se vracíš. Pro Tonyho to není anonymní psaní, on nese kůži na trh a brání se.

Šárka (Po, 15. 7. 2019 - 13:07)

Já viděla mého kamaráda jak čůrá ve škole na záchodě do mušle. Nechápu jak ty kluci tam můžou stát vedle sebe a čůrat.

Lucka (Po, 15. 7. 2019 - 15:07)

Já viděla taky kamaráda před týdnem čůrat na zahradě u keře a líbilo se mi jak to proudí z jeho frantíka do trávy a hned se mi chtělo čůrat taky, ale vydržela jsem to a pak jsem tajně šla na malou za sklep s uhlím a tam to pustila za zdí.S klukem čůrat bych se styděla a asi by mi to nešlo pustit ikdybych potřebovala nutně.

Aneta (Po, 15. 7. 2019 - 16:07)

já mám kluka a ten to po mně už několikrát chtěl, abych čůrala když se mi chce s ním, ale já to nedávám.Když už se stalo, že jednou by to i mohlo vyjít tak jsme zašli do lesa a já tam stejně udělala jen pár kapiček před ním a měla jsem při tom plný močák a musela jsem nutně čůrat ale prostě to něšlo. Stačilo když odešel a hned to bylo hotový. Ono se mu to líbí, já bych mu i ráda vyhověla,ale mám v sobě nějaký bloky a neuvolním se.

Klára (Po, 15. 7. 2019 - 17:07)

Aneto, já jsem třeba věděla, že se to Liborovi líbí a už jsem měla malou zkušenost před tím,ale stejně jsem to napoprvé neměla jednoduché, počkala jsem si až budu chtít opravdu hodně a navíc on byl a stále je pro mne milý kluk a dneska jsem s ním opradu šťastná a tak když už to bylo nahonem, tak jsem to moc neřešila, jen jsem stáhla kalhoty, poprvé jsem i zavřela oči ,abych neviděla reál a hned mi to z pipinky rychle proudilo ven. Libor to má opravdu rád a já jsem tady už říkala, že když přijede po několika dnech tak to ani nedokáže to hezký v sobě udržet a musí hned domého bříška aby to stihl a nepostříkal mi pipinku zvenku ,ale i to se taky stalo, že to nestihl a i to bylo krásný. Miška mi říká a i jiný holky říkaly, že je to důkaz toho, že mně opravdu miluje a s jinou holkou to nedělá a asi to ani nedělá sám rukou doma, ikdyž se mi přiznal, že někdy když se mu moc po mně stýská tak jo a představuje si naše milování a moje oči a pipinku při čůrání a taky mu to jde. Miška teď přišla a řekla jsem, že tady píšu odpověď na odkaz,ale ona prý, že by stejně jako ty se teď před klukem nevyčůrala, protože se bojí, ale ona měla nepříjemný zážitky u toho. Psaly jsme si tady o tom, ale to bys musela číst zpátky tak asi o měsíc.

Reklama

Přidat komentář