Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (St, 17. 7. 2019 - 17:07)

"Znalče"! Původní Znalec - Waco, by psal zcela jinak. Jenom to tu svými bláboly rušíš.

Znalec II (St, 17. 7. 2019 - 17:07)

Tak se odliším, sorry. Jsem přišel a čtu to pár dní

Tony (St, 17. 7. 2019 - 18:07)

Já to čtu od dubna a to jenom kvůli tomu, že se tu vyskytlo jedno jméno, asi tak, jako sem chodí Touha, protože se tu vyskytlo jméno moje a byla zvědavá, co na takovémto tématu vůbec pohledávám. Jen shodou okolností, že je to zasazeno do mého rodného kraje, kam jsem tak jako tak musel zajet je mi už týden zřejmé, o co tu jde.

Tony (St, 17. 7. 2019 - 17:07)

To bych spolknul s Klárkou a Miškou ale u Jakuba, kterého znám tu z doktorky už pět let je opravdu hodně zádrhelů. Tam to autor přepálil.

Tony (St, 17. 7. 2019 - 16:07)

Já už jsem si své ověřil v Mikulášovicích.

Veru (St, 17. 7. 2019 - 16:07)

Proberte se je to virtuální, vymyšlené,ty holky neexistují.Píše to nějaký starý chlap a byl pár dní klid tak čekejte zase nějakou tragédii ať je co řešit.

Libor (St, 17. 7. 2019 - 16:07)

Když mysliš. Jak je pak tedy možné,že Klára chodi do té školy a já za ní jezdim na chalupu a teď jsem pro nás koupil v Mimoni bydlení,což lze ověřit na katastru.

Ivana (St, 17. 7. 2019 - 14:07)

Já když potřebuju nutně na záchod,tak si pipinu taky držím někdy rukou,abych to udržela než najdu vhodné místo a to musí být rychle,jinak jsem to už taky jednou nevydržela a pipina povolila čůrala jsem do kalhotek i přes ruku na pipině a prostě jsem se pochcala u klubovny a tak jsem zůstala stát,roztáhla víc nohy a nechala jsem to proudit kalhotkama na zem. Jen jsrm si chránila sukni,aby zůstala suchá. Kámoš ka z toho měla srandu a pak jí to bylo líto. Kalhotky jsem zahodila a zmizela jsem domů.

Katka (St, 17. 7. 2019 - 16:07)

Já bych taky utekla domů a kalhotky zahodila do křoví. Stalo se mi to,ale to jsem byla v páté třídě.

Markéta (St, 17. 7. 2019 - 13:07)

Tak ty holky mají 15 a 16roků a ta z Roztok 19,,takže tyhle věci už dělat můžou, ségra Kláry je menší a taky se těchto hrátek neúčastní, maximálně jen čůrá když jsou holky spolu.

Host (St, 17. 7. 2019 - 13:07)

To je taky dobře, jinak by mamku i kluka,co by po ní něco chtěl ,zavřeli.

Návštěvník (St, 17. 7. 2019 - 11:07)

Mamča jo

Karel (St, 17. 7. 2019 - 11:07)

Holky, chtěl jsem se zeptat, jestli si někdy při čůrání držíte stydké pysky?

Bára (St, 17. 7. 2019 - 09:07)

No ty jsou hustý. Jestli to daj,tak já taky

Klára a Miška (St, 17. 7. 2019 - 08:07)

My jsme na to úplně zapomněly,že to chceme ještě jednou dát. Určitě to uděláme někde v lese, vezmeme si s sebou kromě košíčků na houby i skleničky a vyčůráme se do nich a pak to vypijeme. Nikolu asi necháme mimo, ona kdyby se jí po tom udělalo špatně a vyblinkala se, tak by to vykecala třeba mamče a to bych dostala asi na prdel a Miška by musela okamžitě domů, tak to uděláme až půjdeme na houby do lesa. S Liborem ale taky asi ne, Miška by se styděla před ním čůrat i do skleničky a zbytek do trávy a tak až budeme samy. Mamča už má sbaleno, ale jen pár věcí a my taky a za chvíli pojedeme.

Vy (St, 17. 7. 2019 - 08:07)

jste opravdu v některých věcech pitomý naivní ucha. Já být vaší mámou, tak vám dám na prdel hned.

píšeš (St, 17. 7. 2019 - 09:07)

si sám se sebou, trapák

Bára (St, 17. 7. 2019 - 10:07)

Takovej dement nejsem,blbečku. Jen čumim,co některý holky v jejich věku dělají za ptákoviny

aha (St, 17. 7. 2019 - 11:07)

a tobě nevadí, že těm holkám je padesát a mají ptáka mezi nohama?

Míla (St, 17. 7. 2019 - 08:07)

ty je jen nabádáš na takové blbosti. Víš jak to dopadlo minule? Miška se pozvracela a Klárka to sice snažila udržet v sobě, ale taky to skončilo špatně. Ona moč není toxická, a tady zapracovala určitě psychika a strach, ale nehecovala bych je. Ony se toho chytnou a může jim být znovu špatně. Klárko, holky neblbněte už radši.

Reklama

Přidat komentář