Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 12:07)

Až nyní nastala pravdoláska, za komunismu to byla lež a nenávist. Naštěstí jsme to přežili ve zdraví a dnes můžeme být někteří páni a jezdit si v audinách a mercedesech, zatímco jiní zas makají na nás.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 11:07)

Pravda a lež ty truhlíku. Láska není lež, nebo pro tebe asi jo...

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 11:07)

Pravda a láska šla světem..., ale chudým duchem se smála VY-socky!

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 11:07)

Jak to vidím, tak je tady zas to vemeno, u něj tedy pravda s láskou k bližnímu svému nezvítězila, ale co se dá čekat od prasete jeho formátu, co ještě nyní vzpomíná jak mlátil mladé inteligenty.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 11:07)

Jdi již doprdele se svými zvrácenými sexuálně-politickými úderkami! Tady diskutují jen slušní pravicoví orangutani a ne podlidé stranící levici!

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

V rámci lidové demokracie, jsme často jeli Volhou do Bratislavy už od r. 1980 a ze srandy jsme sebrali nějakého disidenta vožralého jak doga a vsadili ho do kufru Volhy a vysadili v putice v Bratislavě, kde se ráno probudil u piva. Ráno ho přišli zatknout místní a měli z jeho reakcí velkou srandu.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

VOLHA GAZ 24 Combi VB vytáhla i 200 km.Do kopce před Humpolcem jsme to rozjeli na 200km a v Humpolci nabrali jednoho Sparťana s obuškem do týmu.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Já jsem také jednou byl vyslán na to podvrátit nově založenou Společnost proti násilí na Slovensku. Měli jsme výjezdovku v civilu s mojí partou a pořádně jsme udělali šťáru a namlátili jsme jim, tehdy to nebylo přes hranice.Celou cestu jsme jeli s majáčkem, Praha-Bratislava 2h 160km H služební volhou.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Buržoazní chamraď svoloč slavila 10 let založení své organizace KALOUSEK-JUGEND ! Cestou z hospody jsme dělali vtípky na buržoazní původ zlaté mládeže a kdo se divil dali sme mu pár mířených ran, co známe z vězení, že sednou, jako na ledviny třeba. Měli jste vidět ty výrazy vzteku, ponížení a bolesti v očích těch nemakačenků z bohatých zlodějských rodin.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Tak to vypadá, že se sem vrátil ten zvrácený republikán sociální demokrat SDFG. Zuřivý socan!

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Se svejme strážníkama se scházíme v staropražský hospůdce, nevadí nám, že je tam pívo za 36 Kč, ale žádnej blbej bráník. Ještě teď se nám podaří zmlátit buržoazní smažky pendrekem a pak rozeberem u píva.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Jo, a já na komunismus nedám dopustit, to byly nejlepší časy a kdo nechtěl, ten nemusel do basy. Kdo ovšem chartu podepsal, tak si ani neškrtl, to musel pochopit, že antichartu jsem také podepsal, abych mohl dostudovat VUML na nadstrážmistra a velet útoku na chamraď v r. 88!

Rakato (Pá, 19. 7. 2019 - 12:07)

Tvoje nová legenda se mi líbí. Nešetři nikoho!

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Jo, to bejvály na chalupě časy, už v devět začal večírek, šustili jsme mladý buky klacky, jak pořádný vobušek. Na stanici leštili sme si klacky, zlodějů tehdy nebylo, parádně jsme pak zmastili huby, ulejvákům z OF.

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2019 - 23:07)

Nenasazuj mi oslí hlavu, já s muži zásadně bez ochrany neobcuju, to jsem snad mnich, že bych měl držet celibát?

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Já protože mám úroveň, tak piji pouze víno a to jedině nad 150 Kč za láhev více a jedině se svým přítelem se kterým š**** do a****!

Rakato (Čt, 18. 7. 2019 - 23:07)

Kdybych si myslel, že píšeš pravdu, viděl bych tě svým duševním zrakem jako zdegenerovaného pražského kavárenského intelektuála. No schválně, otázka za sto bodov - piješ i kávu?

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

No a vo tom to jé, no né ?! Už ses byl podívat na Trumpův twiter ?! Jak to bylo s těma babama co Cohen uplatil?! Není to clientelismus, že za něj jde úplácející právník bručet?!

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Je to takzvaný vinný střík s pěti hvězdičkami vin appellation contrôlée.

Íčko-Švihák lázeňský (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Já a Donald zvítězíme nad nepřáteli strýčka Skrblíka( a možná "někdy" i nad lží a nenávistí)!

Reklama

Přidat komentář