Reklama

Orální sex

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2002 - 22:12)

Dá se s tím dělat ledacos, ale pozor, je to krajně nebezpečné pro váš vztah nebo psychickou rovnováhu (záleží na věku a vaší rozhodnosti).A vím, co povídám,já to zažil. Už je to hodně dávno, začalo to pře 27 lety, Byl jsem 2 roky ženatý a měl jsem pocit, že mám rampouch místo ženy. Brali jsme se po 4 leté známosti, oba vlastně bez zkušeností někde jinde. Sexuální život byl takový, jaký byl, nic jiného jsem vlastně neznal. Už nějaký čas před svatbou mi bylo jasné,že něco není v pořádku. Po asi 3 letech mě začala odmítat,tedy rok před svatbou - tu jí nebylo dobře,tu maminka ještě nespala atd,atd, nešlo to nikde jinde, než doma v posteli, hotel,stan nebo příroda byly naprosto vyloučeny. Už jsem chtěl zařadit zpátečku, když přišla gravidita a já blbec jsem se zachoval jako "čestný muž".Po svatbě, hlavně po porodu, šlo naše milování do kopru úplně. Záhy jsem získal dojem, že nesvádím, ale obtěžuju, když už jsem se dopracoval k věci, měl jsem dojem jako když to chce mít rychle za sebou a když se rozparádila, tak se nechala obsloužit a já jsem ji vlastně nezajímal. Dneska bych to připodobnil tomu, že mě měla za živý vibrátor. Ale to jenom,když jsem se dopracoval k věci a to bylo nejvíc 2x za 3 měsíce - mě bylo 27,jí 23. Manželsví jsem rozbít nechtěl, protože jsem si nedovedl představit, že bych přišel o dceru.Tak jsem ze zoufalství zkusil milenku. Taky jsem si myslel, že to bude jenom sex. Bože můj, jak já byl naivní a hloupý!Myslel jsem si, že jde jen o frekvenci, o kvalitě mě nenapadlo vůbec uvažovat. A najednou jsem místo toho poznal, že milování může být oboustranná jemnost,něha a vášeň, že může jít nejen o urputnou snahu uspokojit partnerku, ale i o stejně urputnou s nahu partnerky o moje uspokojení a že pocit a vědomí téhle snahy vyšroubuje slast do neuvěřitených výšin. Že milování není vůbec o věčném a neúspěšném dobývání, ale o vzájemné touze. Že ženský klín není nedobytná, nebo těžce dobývaná pevnost s jedinou a často drsnou přístupovou cestou, ale něco nesmírně jemného,měkkého a úžasně něžného, co je k obdivu a hýčkání. A že k milování ( a k lásce - to jsem tehdy vůbec ani netušil) patří i oboustranná touha po doteku a tenhle kontakt kůží, že je stejně krásný, jako milování samo. A malér byl na světě. Zamiloval jsem se jako septimán. Trvalo to několik let, žena nic nevěděla, (jak mi potvrdila , když jsem se k hříchu před několika měsíci přiznal)a když jsem se blížil ke třicítce a rozhodl se pro radikální řešení a vyrazil k advokátovi, tak mi ta druhá velice jasně vysvětlila, že nikdo, ani já, nemá právo vzít dítěti tátu a rozešla se se mnou. Já se vrátil k rodině na plný úvazek. Výsledek tohole experimentu byl, že jsem už nikdy nic podobného nezkusil - jednak jsem na ni nedokázal dodnes zapomenout a jednak jsem se bál něco podobného prožívat znovu, abych nezkončil v blázinci a že jsem během dalších několika let prakticky a před čtyřicítkou definitvně skončil svůj sexuální život. Srovnání bylo tak katastrofální, že to prostě nešlo. Zbylo mi jen pár neblednoucích vzpomínek, pocit, že jsem si nechal odejít životní lásku a masturbace. Ženě to dodnes naprosto nevadí a je dokonale spokojená. Dcera (už je jí 3O) se stačila po několika letech rozvést a z náznaků od ní i od bývalého zetě jsem nabyl přesvědčení, že dělá stejnou blbost, jako její máma. Nejhorší ale je, že ač mám tuhle zkušenost, nevím, jak a jestli ji mám dceři předat. Pohled na to, jak si vlastní dítě (byť 30 leté) rozbíjí hubu stejně, jako jejho táta je smutný. Poraďte někdo, víte-li jak. Takže abych odpověděl na tvoji otázku:hledej milence, chceš-li hledat jiného partnera,jinak se ti může stát, že najdeš dokonalost a lásku - a co pak? V takovém případě už ti neporadí nikdo. Ale máš-li neobytný pocit, že ti sex chybí víc a víc, neváhej a vem nohy na ramena. Život příležitosti nevrací a na stará kolena, i když ti to dneska připadá vzdálené a nesmyslné, se už prakticky odejít nedá. A obětovat vlastní život dětem je nesmysl a děti na to kašlou.

Zdeněk (Ne, 6. 12. 2020 - 05:12)

Velmi dobře napsané a velmi pravdivé. Smekám. Je v tom řečeno naprosto vše. Prožil jsem něco podobného a dnes když jsem už v důchodovém věku hořce lituji toho co jsem neudělal a mněl udělat. Život příležitost nevrací a žijeme ho jen jednou. Sebeobětování se jen kvůli dětem je blbost. V dospělosti už vám na to kašlou a vy už zbytek života budete jen nešťastní říkat, co jste raději měli udělat.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2002 - 18:12)

Aleši - schizofrenní není, je to obyčejná sobecká potvora. Nebo potřebuje psychologa.Já jsem léta zažíval něco podobného - sama si milování vychutnávala a když byla hotová, přestal jsem ji zajímat. Musel jsem si o konec říkat a nakonec to došlo tak daleko, že jsem si raději pomáhal sám. Zní to sice úděsně, ale bylo to tak, navíc jinak než rukou nebo pusou to ani nešlo, protože byla ( a snad pořád je - nevím, už jsem s ní nic neměl víc než 15 let) výhradně klitoridální typ a proniknutí vždycky bylo spojeno s nutností lubrikace i po desítkách minut trvající předehře. A aby toho nebylo málo, stačilo jí tak 1x za 2 měsíce. Jak se nám povedly 2 děti dneska nechápu přesto, že jsou mi podobné.-:)Ivo - máš možná pravdu, že to je častější chování u mužů - buranů, ale polovina osazenstva hospod jsou odmítaní a podobným způsobem "oblažovaní" muži. Stačí se zaposlouchat do občasných debat.

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 18:12)

mam probem, muj pritel me prave moc nedokaze uspokojit, asi myslo ze jo, ale protoze neni moc zkuseny tak to nepozna, je docela sebevedomy a dokaze me navest tam co se libi jemu, ale obracene to nefunguje citim se po tom hrozne, nechci mu ublizit a tak se taky stydim s nim o tom mluvit, taky nevim kdy je to nejlepsi, bohuzel taky presne nevim co se mi libi takze bych potrebovala vic experimentovat, ale nedokazu si o to rict :-(

Návštěvník (Čt, 14. 11. 2002 - 10:11)

Ahoj Nikolko, me se to moc libi to holce delat pusou. Docela me to vzrusuje.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2002 - 22:11)

Zase se mě snaží paralizovat neznámí telepaté proudem, v Olomouci, v okruzích ulic Karafiátová, Komenského, Kosmonautů!

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2002 - 21:10)

Holky, ob kolonku vedle je jedno zajímavé téma. Chci jen na něj upozornit, protože jste ho možná přehlédly. Jedná se o obřízku...tak nám, tam napiště co si o tom myslíte. Díky.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2002 - 12:10)

Jane: Pokud je mi znamo, moznost otehodneni pri spolknuti spermatu je prakticky vyloucena. Navic spermie jsou pomerne citlive a nerekl bych, ze travici trakt je pro ne tim nejhostinejsim prostredim. :-)Co se tyce alergie, tezko rict, nejsem odbornik. Jako urcite voditko mozna muze poslouzit tento clanek (http://www.doktorka.cz/run/redsys/sex/r-art.asp?id=1363), spis bych se ale - byt tebou - snazil vysledovat priznaky "selskym rozumem". Pokud jsi tento problem pozorovala pouze jednou, bude asi predcasne hovorit o alergii. Rekl bych, ze na vine muze byt klidne spis nejaka momentalni zdravotni indispozice.

Návštěvník (St, 9. 10. 2002 - 21:10)

Ahoj Aleno,co říci, Tvůj partner je zkrátka takový malý sobeček, stejně jako můj manžel. Já jsem se snažila jako blázen dělala jsem mu co si "poručil" a já nic nikomu nepřeji takovou frustraci z totálního neuspokojení....našla jsem si milence a jsem v sedmém nebi a milenec je úplně v tranzu.To, že ale musím pro sex zahýbat je na jinou debatu.

Návštěvník (St, 9. 10. 2002 - 19:10)

Dobry den, jelikoz jeste nemam potrebne zkusenosti s oralnim sexem, tzn. zkousela sem jej poprve, presto se radeji zeptam zda muzeme dojit i timto zpusobem k otehotneni. Je to asi spatna otazka, kdyz vlastne spolknete spermie tak se misto do delohy (vajecniku) dostanou rovnou do zaludku. Jinak se chci zeptat

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 08:08)

Huly, huly do papuly

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 12:08)

Ja mam problem trochu opacny. Rad a myslim i casto to delam manzelce usty (a uspokojuje ji to). Ona pak NEKDY mne na oplatku take, ale vetsinou jen kratce a pak toho necha. Uz jsme to probirali. Ona stale tvrdi, ze nevi jak na to, ze kdyz mne to delala, tak jsem se jen jednou z tech vsech pokusu udalal. Proste me to mrzi, ze si neda vic prace a brzy prestava. Samozrejme jsem ji uz mnohokrat rikal, ze se mi to libi tak , jak to dela, ale toto povzbuzeni nepomaha.

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 11:08)

Štepáne, Štěpáne. Copakjsi měl z češtiny?

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 11:08)

Super poznatky...člověk až hltá informace. Chtěl jsem jen napsat, že pro mě neexistuje, že by jsme se spojily aniž bych předtim svou milou nerozpálil či uspokojil pusinkou. Pro mě to k tomu prostě patří, je to takový rituál jako u zvířátek..prostě musim ochutnat do čeho du..už se mi stalo že mi partnerka prostě nevoněla(čerstvě mitá) pepa klesnul, akce nebyla, slzy..rozchod..je to smutný..ale jakej je to naopak pocit, když ještě druhej den si přivoním k prstum a přez veškerý mejdla cejtim její jeskyňku...ty představy..a jak se na ní pak tešim:) Yeah:)!!! Lásce zdar:)

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2002 - 14:08)

To je moc smutný. Spíš než nějaká zdrženlivost a prudérnost, připadá mi to od tvé manželky jako sobeckost. Kdyby to byla věc vyznání, nedovolila by to přece ani ona. Možná by nebylo na škodu kdyby na tebe začala alespoň trošku žárlit, (třeba jen uměle navodit důvod -ale nepřehnat) a možná, když by si tebou nebyla tak jista, začala by se snažit a přestala myslet jen na sebe. Vždyť jít se po sexu osprchovat, nebo usnout, zkrátka nechat toho druhého neukojeného, to snad bývalo výsadou spíše mužského pohlaví, ne? Ale já si na své také nepřijdu, i když já dotáhnu orální sex vždycky až do konce, najednu stranu nechci si nic vynucovat, na druhou stranu v koutku duše mě to trápí. Ale co naděláme?Asi sex není ve vztahu nejdůležitější, ale jak by bylo skvělý, kdyby to klapalo i tady,že?Přeju hodně zdaru.

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2002 - 11:08)

Vážené dámy, když jsem si přečetl oněch 90 příspěvků, zježily se mi vlasy ha hlavě. Poprvé jsem se dočetl o mužích, kteří nemají rádi orální sex, a připadá mi to neuvěřitelné. Mám 40 let a myslím si,že vím o čem píši. Ty pocity naprostého ovládání partnerky se fakticky nedají popsat. Hned v úvodu někdo popsal, jak mu partnerka po orálku vytrhává teplovodní potrubí. U nás to probíhá sice méně drasticky, avšak skutečnost, kdy žena nafukuje bříško, začíná se o Vás otírat, sténat, následně chroptět a křičet (v létě musíme zavírat okna)a sevře Vás stehny tak, že se doopravdy bojím, že se tam jednou udusím, jsou naprosto nepopsatelné. Potíž je u nás v tom, že manželka je katolička s prudérní výchovou. A tak zatímco ona orální sex vychutnává, mne poprvé takto uspokojila ve mých 35 letech a od té doby celkem 10x. A protože nechci v manželství uplatňovat psychický ani fyzický teror (jsem obého dalek), navrhl jsem jí již několikrát, že ji takto budu uspokojovat klidně dennodenně, když ona alespoň sporadicky uspokojí mne. Po milování se však jde vždy osprchovat (není divu, je od pasu dolů celá mokrá)s tím, že mi to zítra oplatí. Zítra se zpravidla pohádáme (ne mou vinou). Asi jsem nepolepšitelný erotoman, neboť si reakce své manželky při orálním sexu tajně nahrávám na diktafon. Nedovedu si představit její averzi, kdyby mi na tuto aktivitu přišla. Zkoušel jsem to i jinak, např. líbáním úst těsně po orálku, ochucováním její mušličky různými dobrotami (nejlepší je šlehačka ve spreji s příchutí vaječného likéru - vřele doporučuji), vždy jsem se však se zlou potázal. Nejsem žádný suchopárný člověk, ale s aktivitami v tomto ohledu jsem z její strany vždy negativně přijímán. A tak jen přemýšlím, zda-li není náhodou schizofrenní.

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 11:07)

Tedy vážení, jak jsem tak prošla vaše příspěvky, tak mám pocit/jsem si jista, že jsem našla dokonalého milence (a sama se snažím o totéž). Orální sex máme rádi oba, je nedílnou součástí našich sexuálních hrátek, poloha 69 je pro nás oba fantastickou předehrou a sex si dopřáváme co nejčastěji to jde. Samozřejmě, že orální sex je o důvěře, momentálním odevzdání se, lásce a v neposlední řadě i hygieně. Můj přítel mi ze začátku tvrdil, že mu orál nic moc neříká, ale po pár týdnech otočil a teď si jen slastně vzdychá. A já taky. :o) Taky je pravda, že spolu o sexu otevřeně mluvíme a nemáme téměř žádné zábrany. Je to skvělé a já jsme za to velmi vděčná. A všem nespokojeným mužům a ženám tady bych přála, aby někoho takového taky potkali, protože spokojenost v citové i pocitové sféře se přenáší do spokojenosti celkové a spousta věcí se pak snáze řeší. Tak hodně štěstí.

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 19:07)

Nerikam nic, ale obcas to udelam. Jenze jak jsem psala, mam pocit, ze z toho neni nadsen a ja chci, aby to chtel taky on...

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 08:07)

Špatně!!! Není žádné ponižování, když řekneš svému milému po čem toužíš! Jak má vědět, že právě teď chceš zrovna TO?! Muži mají radši ženy, které vědí co chtějí, ne takové, u kterých si časem začnou myslet, že je jim jedno, co s nimi dělají. Zamysli se nad sebou, odhoď svoji hrdost, která do postele nepatří a uvidíš, že budete oba spokojeni.

Návštěvník (So, 20. 7. 2002 - 01:07)

Pro x: tak to nejsem sama...muj partner to nikdy sam nechtel, kdyz zacnu ja, spis jen "drzi" a nezda se, ze by se mu to nejak zvlast libilo. Mrzi me to, nemyslim, ze delam nejakou chybu, predchozi partneri vzdy rikali, ze mi to jde moc dobre. Tak rada bych udelala neco "jen pro neho", ackoli tim zaroven i pro sebe.

Reklama

Přidat komentář