Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2019 - 17:08)

zajímavá představa místních úchylů. opravte si, v nemocnici by vám nedávali pleny, ale cévku

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2019 - 22:08)

Nejsem úchyl na toto téma ale , shodou okolností jsme měli 6ti letého syna v nemocnici a v příjmacím dotazníku byla otázka jestli mu v případě potřeby dát cévku nebo plenu , zaškrtli jsme plenu a cévku opravdu nedostal.
Dali mu jednorázovou plenu, přes ni gumové kalhotky které byli na zámek aby si plenu nesundal.

Ahoj (Čt, 29. 8. 2019 - 16:08)

Drž se a uvidíš vše ti dopadne dobře a do plenek muzez i kadit a nebo to máš zakázáno od sester přeci když třeba v noci potřebuješ jít kadit tak nevolas sestru aby ti přinesla nočník a sundala ti pleny a jaké pleny dostavas látkové či jednorázové a dávají ti i gumové kalhotky s latkovymi plenkami.

Děcko (Čt, 29. 8. 2019 - 16:08)

Tak jsem se stím jedním klukem kterému pleny nevadí skamarádil . On se tedy i pokakává . Zjistili sme , že bydlíme kousek od sebe . Mě i jemu dělali dnes poslední vyšetření a čekáme na výsledky. Zřejmě budeme mít oba napsáno v papírech, že potřebujeme pleny a to stále. Mě začali už dávat přes den jiný typ , který se umím vyměnit sám. Na noc mám stále kombinaci jednorázovek a bavlněných. Doufám, že nás už oba brzo pustí domů.

Děcko (St, 28. 8. 2019 - 15:08)

Tak paní doktorka mě poslsla do nemocnice na vyšetření . Chtějí mě jich několik udelat aby prej zjistili proč se počůrávám. Jediné co je jisté, že nemám nějaký zánět. Pleny mám i v nemocnici a ležím na dětském oddělení. Je nás tady šest a z toho dva máme pleny stále a jeden kluk jen v noci . Pan primář říkal, že je to snad poslední dobou nějaká móda nebo co . Tomu jednomu klukovi taky pleny nevadí vůbec jako mě . Přebalují nás sestry a to v koupelně. Já mám pleny jen na malou a na velkou si vždy řeknu. Uvidíme jak vše dopadne , možná mě napíšou, že pleny prostě musím mít stále. Dám vědět jak to dopadlo .

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 23:08)

Tak hlavní je že ti pleny nevadí a že si užíváte léta.

A (Po, 26. 8. 2019 - 17:08)

Tak co jak vše dopadlo u MUDr doufám že dobře a nebo špatně a o plenu si říkej že ji chceš jenom na noc pro jistotu kdyby náhodou k ničemu došlo pomoceni se já to osobně taky tak dělám. Nikdy se mne mamka zeptá jestli chci pleny na noc ale občas i přes den. Na večer kolem 17 h se mne zeptá jestli budu chtít pleny a já vždy odpovím že ano to mám dvě látkové pleny a přesně jednorázové pleny a ještě gum kalhotky aby nic neproteklo skrz pleny. A když jsem třeba venku tak pleny nemám mám je jen když nikam jedeme na výlet či dlouho cestu tak to jsi řeknu jestli by mne nemohla dát jednorázové pleny a vždy mne je vyhověno ale samozřejmě že bere sebou i na přebalování ale i s prebalovacimi podložky a vlhčené ubrousky nic nesmí chybět mám vždy dětské největší pampersky těm asi věří nejlépe že nikdy neprotecou skrze plinku a chtěli byste vědět kolik mne je let deset mne už bylo teď půjdu do školy do páté třídy.

Děcko (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

My sme s mamkou přijeli konečně domů . Už jsem objednanej na zitra k Mudr tsk uvidíme co bude dál. Já mám pleny stále, protože se ještě furt počůrávám a to i ve dne . Dám vědět jak ti dopadlo . Plenky mě vůbec nevadí, už jsem si na ně asi úplně zviknul .

Děcko (Po, 26. 8. 2019 - 07:08)

Tak mamka se rozhodla s tetou , že nás oba odplenkují . Mě se tedy rozhodně nechce a na pleny jsem si zvyknul . Udělal jsem tedy snimi dohodu , že na velkou si budu říkat. Mamka na to , že tedy dobře, ale v tom případě pojedeme spolu k doktorce aby zjistili proč se počůráváš jak v noci tak i ve dne . Pokud nic nezjistí tak budeš mít vše napsáno v papírech a budeš je pak nosit stále i do školy . Nebudeš chpdit na tělocvik ani plavání. Zřejmě dostaneš jiné pleny do školy. Já jí na to odpověděl, že to tedy beru . Bratranec se plen kupodivu zbavit chce . Dnes tedy jedeme domů a zítra mě čeká vyšetření u mudr . Tak jsem zvědavej jak dopadne .

A (So, 24. 8. 2019 - 12:08)

To máte dobrý hoši že se o vás tak starají a fandím vám aby jste to vydrželi co nejvíce a odepiste pokračování prosím.

Děcko (So, 24. 8. 2019 - 07:08)

Po asi tak hodině běhání po lese na mě přišli křeče v bříšku . Pak už jsem to nevydržel a naplno se pokadil do plen . Bratranec jen řek, že on je mokrej , ale než se vrátíme tak bude na tom stejně jako já. Byla to pravda . Myslel jsem si , že nás mamka nebo teta hned přebalí , ale oni nám jen sundali boty a poslali hrat do pokoje . Přebalení nastalo až večer před spaním . Po vykoupení sem si musel vylézt na stůl a dát ruce za hlavu . Mamka se ujistila , že jsem všude utřenej a pokládala si pleny pro mě na noc . Namazala mě mastí abych neměl opruzeniny a pevně mě zabalila do plen . Na spaní jsem dostal overal . Bratranec měl to samé . Po pohádce sme museli jít spát. Na noc nás uložili do spacích pytlů a dali nám dudlík .

Děcko (Pá, 23. 8. 2019 - 14:08)

Po dojetí k tetě jsem zjistil , že ona už o všem ví. Bratranec chvilku koukal . Maminka mě vysadila z auta a já před ním stál v dětských kraťasech z kšandama a v bodýčku a zcela jasně se rýsující plence která už byla celkem dost mokrá. Mamka řekla, že mě přebalí fo suchého . Ujala se toho , sle teta . Bratranec na mě celou dobu koukal jak u vytržení. Když se ho teta zeptala , zda se mu to líbí tak on odpověděl hned , že ano . A pak prohlásil ,,já to chci taky zkusit , nosit pleny ,, . Teta se zarazila , ale pak mu odpověděla, že tedy jo , sle i vše co k tomu patří. Dostal tedy stejné pleny jako já a bylo mu řečeno, že bude mít stejná pravidla jako já. Takže nás oba oblékají stejně. Neco smíme jist samy a část dostáváme v lahvi pro mimina . Mamka i teta se o nás starají, dělají z nás dvojčata. Oblečení máme stejné a pleny taky . Dostáváme jednorazovky typu ABDL , protože vypadají jako pro mimina . Pokračování později. Teď nás přebalili a půjdeme samy ven do lesa . Uvidím v jakém stavu přijdeme. Dostali sme láhve ze sunarem . Bratranec se pokadil při odpoledním spánku, ale já ne .

A (Čt, 22. 8. 2019 - 10:08)

Jak si dopadl na chatě u bratrance. Že od mami dostavas pleny po celý den a noc jak na to reagoval....... Já nosím také pleny na cestu nikdy si řeknu mamce aby my ji dala a nikdy ji dostanu automaticky. Ale neboj nejsi v tom sám že máš plenky doma já je také nosím doma hlavně vždy na noc vždy ráno je plena mokrá durch i pokadena. Nikdy mě i prebali do čistých plenek a mám je celý den mám 3 látkové pleny a přes ně jednorázovou plenu a svrchnimi a gum kalhotky a buď punčocháče a nebo gamase ale nikdy obojí. Říkám vždycky když jsem doma tak stačí jenom 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné bodyčko s dlouhým rukávem i s nohavici a nebo dupačky či overal.

Děcko (Út, 20. 8. 2019 - 22:08)

Mě začala mamka dávat pleny po mnoha mokrých nocích a i dnech . Mydlel jsem si , že jen vyhrožuje tím , že mě začne davat pleny . Když jsem měl další nehodu těsně před koncem školního roku , tak mamka nic neříkala, ale když jsem přišel ze školy , tak mě oznámila , že už toho má dost a dá mě pleny . Musel jsem se svléknout do naha a položit se na postel . Ona vzala jednorázovou plenu a na ní dala tři bavlněné. Nadzvedla mě a vše strčila podemně . Zabalila mě do plen a dala mi body a dětské kraťasy s kšandama na hraní . Řekla mě , že celé léto musim nosit pleny a používat je na plno . Bude mě prej oblékat jako batole a zacházet semnou tak . Celou dobu sme byly na chatě a teď se pojedek tetě a mému bratrancovi . Nevím co řeknou na pleny tak uvidíme.

Honzík 8 (Út, 20. 8. 2019 - 11:08)

Tak už mne nejsou davany 4 látkové pleny ale pouze 2 látkové ale přes ně mám jednorázové pleny a gum kalhotky. Jsice jsem často prebalovan ale jde to také říkal jsem mamce ať mne dává 4 látkové pleny že to déle vydrží že se do nich pocuram za den přibližně 5x a pak se pokadim a pak mne čeká výměna pleny... A dnes večer na mne bude dávat pozor sousedka i s veškerou prebalovckou. Ale nemám představu jestli jsem mne její děti nebudou posmivat že já nosím pleny a punčocháče a oni nikoliv tak uvidím. A teď mamka říká že se sousedka na mne půjde kouknout jak vypadám v plence a už jde nojo to půjde dobře s prebalovanim a já jsem se sousedky zeptal jestli se mne její děti nebudou posmivat že nosím pleny a ona mi řekla že nebudou že také dostávají pleny na noc ale občas je mají i přes den když se v noci nepomoci tak jim je nechává a když se náhodou přes den pocuraji tak je automaticky prebali a sousedka říká mamce že ji pleny nemá dávat že jich má dostatek že pro tři děti to stačí klidně že má obojí jak látkové tak i jednorázové i s gum kalhotky ale stejně až k ní půjdu tak už budu mít pleny na sobě ona bydlí ve stejném baráku co mi tak to je výhoda že nemusím jít nikam daleko už vydim že bych šel v plenkách a gum kalhotkách a punčocháčích a bodyckem nikam daleko a teď říkám mamce že budu chtít prebalit do čistých plenek a hlásí se sousedka že mne prebali do čistých plenek bavlněných ono to je před obědem to bude flaska se sunarem a pak půjdu na chvíli spinkat ale i s dudlikem zatím vše pokračování článku zítra.

Honzík 8 (Po, 19. 8. 2019 - 14:08)

Tak jsem se pořádně posral a pomocil do plenek minule to byla velká nálož Sunar a projimadlo nejde dohromady tak mne jsou davany pleny stále mamka s taťkou se střídají když chci prebalit mamka ještě ráno mne vždy prebali když jde do práce a ráno s te práce přijde taťka pak na mě dohlíží a odpoledne mne prebali a pak večer zase mamka atak to jde dál furt dokola přebalování akorát mamka mne dává ještě bodyčko ze zavinavackou jsem stále v plenkách zatím mne pleny nevadí dá se říct že jsem už dlouho v plenkách a budu chtít dlouho dokud já sám neřeknu stop a nebo mamka s taťkou že mne nebudu prebalovat do plenek.

33 (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Dobrý den dnes po ránu jsem dostal pleny od táty jelikož mamka nebyla doma tak všechno řekla tátovi aby se o mne postaral ale i s přebalováním já jsem Honza a v noci se pomocuji tak mne mamka soupla 4 látkové pleny a svrchní a gum kalhotky a ráno když mamka šla do práce tak mne ještě prebalila do čistých plenek a teď před chvílí mne prebalil táta byl jsem durch pocurany tak mne vyměnil pleny za čisté a mamka přišla a ptala se tatky jak šlo přebalování u mne a on řekl že dobře že mne před chvílí prebalil. A mamka koupila nijake jednorázové pleny abych nemusel furt mít látkové a i punčocháče nakoupila nijake ale silonky a pro domácí použití že je budu muset nosit tak mne řekla ať si je vezmu jaké chci a já odpověděl že mne je musí nasadit ona já sám se také neprebaluji tak jedny vytáhla a nasadila mne je a pak mi sundala tričko a nasadila bodyčko s dlouhým rukávem a stáhla dolů a pak prelnula mezi nohama a zapla a takto budeš chodit stále i když budeš mít jednorázové pleny a pak mne zkusila dětskou obuv zn prestige byli to různé druhy čísel dostala je od kamarádky s práce já mám číslo právě 33.myslin že byli od čísel 30 až do 36,5 více už nikoliv teď mám v puse dudlík a k večeru dostanu krupicnou kaši hodně tekutou aby prošla dudlíkem s kojenecké láhve. A teď.mamka říká že budou lahve 2 v jedné kaše a v druhé Sunar s trochou projimadla abych se trochu i vypraznil nekadil jsem už tři dny tak to bude pořádně do plenek i s curanim.

Otec j (Út, 20. 8. 2019 - 07:08)

No pokud jsi už pár dní nebyl kakat , tak se nediv . Nesmíš zadržovat velkou , to ti může ublížit. Sunar a tekutá kaše udělají už samy o sobě pěknou melu v plence .

Honzík 8 (Po, 12. 8. 2019 - 14:08)

Tak jak byla v.noci bouřka tak jsem se strachem pokadil a pocural tak mamka mne nahnala do koupele abych se omyl a sundal mokré pyžamo a po špiněne a pak jsem přišel zpět do pokoje a na posteli byli připravené pleny ale i s gum kalhotky. Tak jsem si lehl a čekal jsem na mamku až přijde pak přišla a řekla že mne dá pleny radši kdyby se něco přihodilo ještě a za tamto jsem se omluvil. Tak mne pak vzala pod kolena a nadzvedla mne dala po demne pleny i s gum kalhotky a bavlněné pleny dala mezi nohama a zapla gum kalhotky a už jsem nedostal žádné pyžamo byl jsem už jen tak bez pyžama jen horní část jsem měl. Plenky jsem dostal asi ve dvě ráno a v sedm ráno jsem byl přebalen do čistých plenek a po obědě znovu čistou plenu jsem dostal a teď mamka říkala že mne bude prebalovat do konce měsíce že plínky budu mít přes den i noc a od září podle toho jak si řeknu já ale většinou si je nechám dávat na noc a o víkendu zase non-stop zatím mne nevadí že je mám mezi nohama...........

Honzík 13 (Ne, 4. 8. 2019 - 13:08)

Dnes mi mamka dala dvě látkové pleny a přesně jednorázové pleny jedeme na výlet já se normálně v noci pomocuji tak mám vždy pleny ale pouze tak dvě látkové pleny s gumovými kalhotky. A teď nevím proč to takto udělala. A teď bere tašku a dává do tašky jednorázové plenky plus i látkové a můj oblíbený aviril mast a pudr a říká že je teplo tak si mám vzít kraťasy a delší tričko že se to pretahne přes kraťasy aby to tak nebylo vidět že mám pleny na sobě chtěla mne dát silonove punčocháče pod kraťasy ale já nesouhlasil že pleny a kraťasy stačí ale ona řekla že je radši vezme sebou i s dlouhými kalhoty vždy se mohou hodit a teď jí musím říct aby mne prebalila že jsem se pocural a trochu pokadil. Mami potřebuji prebalit prosím a řekla abych si lehnul že se koukne na to nadeleni v mých plenkách. Tak sundala plenu jenom látkovou a nechala mne jednorázové byla mokrá jen látkovka byl jsem jen pocurany to jak moc stykala mezi nohy tak se mne zdálo že i kadim. Takže jsem dostal jenom pampersku a gum kalhotky a využila toho že ležím v posteli tak my natáhla zmíněné punčocháče silonove a místo kratasu jsem dostal tepláky určený pro děti co nosí plenky se širokým pásem okolo pasu jsou výši ale podle mě tam byli sle neboli ksandy a ona je musela upravit říkala že se pak dobře prebaluje že stáhne tepláky a punčocháče a gum kalhotky a na závěr znečišťenou plenu. A prý začalo pršet tak asi nikam nepůjdeme tak už mne sundava tepláky a punčocháče jen pod kolena a i gum kalhotky šli dolů i jednorázovou plenkou tu jen rozepla a říká že mne dá 4 látkové pleny a pak zpět tu jednorázovou plenu a už mne zase dává bodyčko než my ho stáhne tak natahuje punčocháče přes pleny co nejvíce a pak zase stahuje bodyčko co nej dolů aby mne ho zapnula mezi nohama a říká že mne bude dávat spát na chvíli a abych si nic nemohl s toho co mi dala tak mne zabalí ještě do zavinovačky to pak se nemůžu ani hnout když třeba kadim tak nemohu pokrčit ani nohy abych se lépe vykadil. A ona si odskoci nikam co budu mezitím spinkat a dohlidne na mne občas sousedka kdybych se vzbudil dřív a chtěl bych prebalit do čistých plenek.

Reklama

Přidat komentář