Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára a Miška (Út, 16. 7. 2019 - 18:07)

Tys to uhádl přesně! Přijely jsme z Drážďan asi před půl hodinkou. Vic napíšu navečer, nebojte se o nás,když se neozveme tak jsme v pohodě. Vážíme si toho a tak minimálně ráno a večer se ozveme a často i rády víckrát.

Petr (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

Takto jsem viděl holku hned včera v Luhačovicích poblíž přehrady. Bylo ji tak kolem osmnácti a byla tam s kamarádkou a asi byly na procházce. Šly naproti mně a ta jedna si opakovaně dávala pod sukni ruku mezi nohy až ji byly kalhotky trochu vidět a pak přešly a otočil jsem se a viděl jsem jak se ta holka za chvíli se přikrčila u cesty, stáhla kalhotky dolů a byl jsem sice od nich už trochu dál tak 50 metrů, ale viděl jsem jak z ní teče velký světlý proud čůrání z pod zadečku na zem protože čůrala trochu z výš a neměla ho až u země. Asi se ji chtělo opravdu hodně. Já jsem byl z toho vzrušenej a doma jsem si to opakoval v hlavě a musel jsem se uvolnit rukou do záchodu. Snad nejsem nenormální.

Lucka (Út, 16. 7. 2019 - 20:07)

Je to normální, ale najdi si na to holku a nemusíš se trápit a dělat si to sám nebo u PC a čuracich holek. Těch je tam spousty. Ten můj na to taky koukal a styděl se mi o to říct ale teď čuráme často spolu a je to vášeň společně.

Tazatel (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Jak dlouho holky ještě vydrżíte se nevyčurat když se drżíte rukou mezi nohama na pipině. S brachou jsme tipovali já tak 5 minut a on prý říká,že že maximálně 1 až 2 minutky a pak už to jde nezadržitelně ven. Kdo je blíž pravdě?

Holka (Út, 16. 7. 2019 - 15:07)

Teda čeho si vy kluci nevšimnete. No je to pravda. Ruka na pipince přes kalhoty nebo i pod sukní přes kalhotky je opravdu v situaci, když už to nemůžu vydržet a tak se pipinu stlačím rukou až na čůrací dírku,protože jinak bych to pustila . A hned rychle někam za roh a jde to ven. Nepočítala jsem to,ale 5 minut to bych nedala nebo zoufale,spíš tak minutku dvě ale nejlépe okamžitě čůrat,jak je to někde možné. Nestává se i to denně, ale už jsem takový situace zažila, naposledy letos na pouti a nebylo kde a tak jsem utekla za nejbližší zahrádku u nějakého baráku a čůrala jsem jak protržená, kamarádka byla se mnou a trochu stínila ,okolo šla nějaká rodinka, podívali se ale byli tak slušný,že to nekomentovali a šli dál. Nakonec se vyčůrala i ona, ale ty se nechtělo tolik jen normálně a zase jsem ji dělala clonu já, ale to už nikdo okolo nešel.

Dája (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Když už si tam musím držet ruku,tak musím čurat co nejdřív,tak asi do 2 minut, jinak se pochčiju. Snažím se takovým situacim vyhnout protože pak musím čurat kdekoliv když neni v dosahu WC. Třeba i ve městě kde jsou lidi za první překážkou nebo někde v rohu.

Lojza (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Jo některý holky čůraj hezky dopředku a některým to lije přímo dolů pod zadek.

Dája (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Já většinou čůrám málokdy dopředu spíše dolů nebo jem kousek před pipinu,protože ji mívám při tom málo rozevřenou . Některé holky ji mají hned tak,že jim to čůra z dírky ven a pipinu maji víc od sebe.

Jenda (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Mně se líbí taky koukat jak holky čůraji. Holky neberte to jako chlapeckou úchylnost, vždyť je to krásný a čůrajici holka je skvostně sexy, když ji to proudí z pipinky ven.

Host (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Najdi si voyeurpissing.com

Šárka (Út, 16. 7. 2019 - 10:07)

Je mi 15 a čůrá mi normálně.

Kluk (Út, 16. 7. 2019 - 11:07)

A čuráš radši venku nebo na záchodě? Já jak kdy. Před tebou bych se asi nestyděl vyčurat a klidně by ses mohla dívat jak čurám. Já bych se pak taky rád díval jak to děláš ty, ale kdybys nechtěla nenaléhal bych. Já jsem z Hlinska a ty?

Klára a Miška (Út, 16. 7. 2019 - 07:07)

Včera večer to dopadlo tak jak jsem psala. Uložily jsme se do pelíšků a pustily si film a chvíli čuměly všechny holky, ale Nikola a pak Miška za chvilku chrněly a já jsem potom taky a vzdbudila jsem se až kolem půl druhé a tak jsem se nejprve vyčůrala do nočníku, ale chtělo se mi tak normálně hodně a to vzbudilo ségru, jak slyšela, že čůrám a hned chtěla taky a tak si vzala nočník a rychle poroztáhla nožky a v podřepu nastavila pipinku nad něj a už toz ní teklo ven a vyčůrala se víc než já a Miška už taky byla vzhůru a udělala to samý a čůrala asi jako já hodně a nočník postačil pohodově tak jsem vylévala tak tři čtvrtě nočníku a pak jsme usnuly, Vzbudil nás kupodivu popelářský vůz,který sem taky zajíždí až k nám na konec a pak jsme ještě polehávaly a povídaly si. Nikomu se nechtělo už výrazněji čůrat a tak to holky udělaly v koupelně při ranní hygieně a já stejně ráda ráno čůrám venku a taky jsem šla ven k třešni a tam jsem stáhla kalhotky u pustila to. Nebyla jsem taky plná kriticky a tak pipinka dělala jen mírný proud chvíli pak skoro už nečůrala ale ještě jednou se udělal jeden proud z ní a byla jsem prázdná taky.Uvidíme jestli pojedeme na ten výlet. Je pod mrakem,ale neprší. Ale i mne to láká.

Filip (Út, 16. 7. 2019 - 02:07)

Šári mě by spíš zajímala tvoje mušlička

Šárka (Út, 16. 7. 2019 - 01:07)

Obdivuji hlavně kluci u mušle, jak stojí vedle sebe a čůrají a s klukem bych se asi nevycurala.

Kluk (Út, 16. 7. 2019 - 09:07)

Šárko a jak čurá tvoje mušlička? Napiš .
A kolik ti je roku? Mně 17. A čurám vetšinou hodně a dlouho ,když to držím déle. Líbí se mi dívat se nebo si jen s holkou psát o tom jak čurá ona nebo já.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 23:07)

Prvně se nauč češtinu

Mirek (Po, 15. 7. 2019 - 23:07)

chodil jsem s holkou půl roku a poprvý jsem chtěl aby se vyčurala se mnou dnes když jsme šli z hospody a když jsem nalýhal dáál,dostal jsem páf facek a kopačkiy. Přeče nejsem tolik špatnej když chci holku a kokait se jak chčije ven z kundišky svouji potřebu. Jsem hotovejj a v hajzlu. Já ji miluju a ona ta zahodí.ví,že chcaní se mi líbí furt ale tohle je v hajzlu a já jsem fakt v hajzlu,protože to tady čtu aKláru am9šku si u toho vyhoniíím,protože tady píšou hezká čůrání a já jsem si podělal vztah.Nevím,comám dělat stím. ,

K×M (Po, 15. 7. 2019 - 22:07)

Vymyšlený příběh od retardovaného pro retardovaných.Je to tu napsáno, že jeto vymyšlené.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 00:07)

Proti zcela zvhrým báchorkám, které tu píše pod ženskými nicky na vláknu OBŘÍZKA ůchylný cirkumfetišistický acucullofil Zkoumal je toto zcela neškodné.

Reklama

Přidat komentář