Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

ono (Út, 14. 1. 2014 - 16:01)

to bude zcela o tom nízkém sebevědomí obou a i nějaký ten roček tam hraje roli aby nedej bože nezmeškal ani jeden z nich vlak. Jenže na tu jízdu nemají ani on ani ona platnou jízdenku. Takže černí pasažeři a pak zákonitě následuje nějaká sankce.
Ale o tom nízkém sebevědomí je to především. Kdo si věří tak to nikdy neudělá.

ale (Út, 14. 1. 2014 - 15:01)

ne všechny milenky chtějí...ne každá milenka chce s nějakým nevěrným ženáčem budovat hnízdo a rozvádět ho. Většina ho má jenom na pobavení, pozvednutí sebevědomí a pořádnej pich. Pak ať si odtáhne domů k manželce válet se na gauči u TV. Víkendy volné a noci bez chrápání jsou k nezaplacení. Milenka, která věří těm kecům a chce rozvádět ženáče je fakt zoufalka a akorát si koleduje o to, aby jednou celý kolotoč zopakoval s ní coby podvedenou a opuštěnou manželkou.

Starého psa nov (Út, 14. 1. 2014 - 14:01)

zjistila jsem, že když manželovi různými poznámkami připomínám jeho nevěru tak je to jako když zabuším do vosího hnízda.
Bohužel. Kdyby se mi otevřel a svěřil, ulevilo by se mu. Tak ať si to tam má a vyrovnává se s tím co bude živ. Oba máme jizvu na duši. Jenže já z toho jak ublížil mě. A on? Mohl k ní odejít. Poplakala bych si a už by to bylo pryč.
Můj život se poslední za dva točil o 180 stupňů k lepšímu a on pořád na všechno a všechny žbrblá. Mohl žbrblat u ní. Třeba by ho napravila. Ale asi ne. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

Dádo (Út, 14. 1. 2014 - 14:01)

jak jste to udělaly abyste...už napořád si budeš představovat jak vzdychá slintá nad jinou a zasunuje ho do jiné díry.
A vrcholem může být když místo tvého jména řekne už budu a její jméno.

ženský (Út, 14. 1. 2014 - 14:01)

jak jste to udělaly abyste mohly mít sex s nevěrným manžlem? Poraďte jak na to. Díky
Dáda

Za (Út, 14. 1. 2014 - 14:01)

půl roku a ne moc častých setkáních s ženatým milencem jsem dost poznala jaký je opravdu. Ještě se to nějaký čas setrvačností vleklo ale spělo to ke konci. Možná že bych ho mohla urvat pro sebe ale po večerech kdy jsem byla sama jsem přemýšlela jestli opravdu chci rozbít jejich manželství. Náš rozchod nebyl zrovna idylický ale doufám že on i já jsme dostali za vyučenou. Já že už se nenabourávám někomu do manželství a on? Tak nějak si nemohl vybrat tak má co mu zbylo. Mojí dobrotu a obětavost si nezasloužil. Nevím jestli jsem udělala dobře ale asi ano. Prý po mě měl další vztah ale to už není kapitola pro mě.

ty výčitko (Út, 14. 1. 2014 - 13:01)

a co ten nevěrník? Ženatý muž co zahybá manželce je prasák a je třeba aby dostal po čumě. Toje jedno jak ale hezky do rypáku. Nenechat to jen tak vyšumět.
My manželky si to nenecháme líbit. Je jasnačka že k tomu potřebuje milenku a na tu by nevlez kdyby ona neroztahovala nohy.
Takže i tam trochu té soli nasypat. Jen se nebát.

jenže (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

ne všechny milenky chtějí jen to jedno. Třeba by chtěly najít nového partnera nastálo. I když ženatý muž by nemusel být a většinou ani není zárukou nějakého šťastného vztahu když už nějaký vztah opustil a třeba jsou tam a to většinou jsou děti. Mě by jako milenku tohle deprimovalo a někde vzadu bych měla červený terčík že to samé udělá jednou mě. Na chvilku ano i když každá normální ženská - milenka, které třeba manžela odloudila někdy milenka, musí mít výčitky. Dost často po takovém vztahu, který by byl založen na neštěstí někoho jiného přestane sama toužit. A co s nevěrníkem? Ke mě se už nesměl vrátit. Jednou zklamal, jo kdyby jednou, ona je třeba někdy až ta poslední důležitá kapka.

no jasně (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

Milenka o něm ví akorát jak píchá a co kecá a už neví, jestli to, co kecá je pravda nebo ne.

pokud (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

v manželství na udržení dobrého vzájemného vztahu a to ve všem nepracují soustavně oba tak nevěra jednoho může být lékem. Ovšem každý lék má vedlejší účinky a s tím je třeba počítat. Takže záletník vše po nějaké době ukončí nebo je ukončeno avšak dopad jeho jednání může nastat až když to nejméně očekává. A patří mu to neboť na zradu a ztrátu důvěry v člověka nejbližšího se nedá nikdy zapomenout.

manželka (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

milenka za dobu mileneckého...je s manželem ve společné domácnosti 24 hodin denně. Tedy kromě práce a těch jeho záletů. Takže určitě o něm ví více než on nabulíkuje milence. To víš že jí neřekne že je líný nepořádný a stále hledající chyby na svojí manželce. Jenže ne všechny milenky jsou blbky a když už jo tak jen zpočátku. A pak třeba zrovna o té Andule manželka neví že je to zrovna ona a tak by to bylo víc než trapné. Jen samy manželky nevěrníků ví proč s nimi stále jsou a kdy nastane čas to zabalit. A někdy to bohužel dopadne tak že nevěra má trvalé následky.

a tak (Út, 14. 1. 2014 - 11:01)

si myslím, že pokud milenka po nějaké době sundá růžové brýle a zjistí, že jeho manželka by měla mít svatozář, tak až ji potká by jí to měla říci do očí. Milence se uleví a manželku to určitě potěší nebo jí to konečně otevře oči. Určitě se potkávají protože a to si přiznejme zahýbající manželé jsou tak líní, že milenky hledají co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky.

Janka (So, 11. 1. 2014 - 14:01)

Ahoj Umo,psala jsem ti na email,tak se prosím ozvi pokud budeš mít čas a chuť, díky Jana

Dagmar (Pá, 10. 1. 2014 - 21:01)

Souhlasím, že málokterý ženáč je tím za kterého se staví. Ten můj měl podle své řeči strašně žárlivou manželku a neměl se na koho těšit a chybělo mu pochopení. Když mi spadly ty úplně nejrůžovější brýle, které si všichni nasazujeme na úplném začátku a začala jsem jeho, sebe a náš vztah hodnotit tak trochu reálně uviděla jsem manipulátora a vztahovačného sobce,který je zvyklý, že se vše točí jen kolem něj a sebe,kterou to málem semlelo. Myslím si, že jeho manželka má svatozář a já jsem zaplaťpámbu prohlédla včas.

Oldřiška (Pá, 10. 1. 2014 - 08:01)

tak k nevěře obecně. Byla...do našeho manželství (dlouhého) postupem času vstoupily ženy, do kterých byl manžel tak nějak zamilovaný (nevím, zda došlo na fyzickou nevěru-raději asi ani nechci vědět). Ale musím po pravdě říct, že i tyto jeho "nálady" mě zasáhly.
Důvod? Doma starosti (možná více než v ostatních rodinách), já jsem se trochu více starala o to, aby doma bylo vše Ok co se týká domácnosti a dětí. Asi jsem pro něho ztratila atraktivitu (i když na první pohled se to neřešilo, protože intimně to fungovalo normálně).
Nejhorší na tom je, že se věci manželka dozví třeba časem, ale stejně to zasáhne a důvěra je docela v trapu.
Žijeme spolu...na první pohled celkem pěkně...ale ve mě to je a občas na mě padnou chmury a do hlavy se cpou škaredé myšlenky o tom, jak "tokal" jinde.
Vím, že není můj majetek ani já jeho, ale i tak.
Poučení: nestarat se výhradně jen o ostatní, myslet na sebe!!! Proč by měl být sobecký jen partner?
Vlastně to od něho byl velmi sobecký přístup - čas, který mohl trávit s rodinou, trávil s někým jiným...třeba i v myšlenkách.
Poučená tedy jsem. Starám se teď sama o sebe mnohem více. Co můžu vědět, kdy mu zase něco přeletí přes nos a bude "jančit".

Ríša (Čt, 9. 1. 2014 - 12:01)

V mládí jsem dokázal ojebat 6 paniček týdně , teď jenom 2 .

Janka (Čt, 9. 1. 2014 - 07:01)

Nedávno jsem se zapletl s...Honzo, s tvým názorem souhlasím, nemá smysl při nefunkčním vztahu ubližovat jeden druhému nějakých X let, je lepší jít od sebe. A pokud tu vdanou paní máš rád a ona má ráda tebe, neplácej se ve výčitkách, a užívejte si to krásné co vám život nabízí.....není nic krásnějšího než milovat a být milován...Jana

Janka (Čt, 9. 1. 2014 - 07:01)

Takže není zcela od věci...Jitko, Haně asi nepomůže nikdo, je v ní hodně nenávisti a zloby a nedokáže se ovládat. Jasně, na jednu stranu se to člověk snaží pochopit, na druhou to ani nějak nejde....Pokud je to u nich tak jak píše, je lepší když nechá manžela odejít než aby si takto vzájemně ničili život, nemyslíš?? Jistě, to rozhodnutí pro ni je bolestivé, teď zrovna nepředstavitelné, ale určitě nejrozumnější co může udělat. Její vlastně vydírání manžela dospělými dětmi a starou maminkou je promiňte mi ten výraz, ale nechutné.....tímto si určitě manžela zpět nezíská, jen se bude dál ponižovat a ubližovat hlavně sama sobě. Uma to s tím kadeřníkem nemyslela vůbec špatně, jde jen o to ,aby si Hana začala vážit sama sebe, udělala sama sobě radost a tím první krůček k tomu aby se s tím začala vyrovnávat s důstojností. Není dobré když takhle okolo sebe jen kope a chce ubližovat ostatním, kteří za jejich vztah vůbec nemůžou Připadá mi to, že není schopna sama nic řešit a proto zatahuje do svých problému celé okolí, aniž by si uvědomila, že ta chyba vznikla někde a místo vyřešení jen pokračuje... A tak jak tady napsal Honza, kdyby bylo jejích manželství spokojené, neměl by její manžel tříletý vztah... Jana

Honza N. (Čt, 9. 1. 2014 - 01:01)

Už jsem jednou napsala, že...Nedávno jsem se zapletl s jednou vdanou pani. Byl jsem z toho nesvůj - že rozbíjím manželství a tak. No jedna ruka netleská - jak píšete. Kamarád mi říkal, že kdyby to měla doma v pořádku, tak se ke mě tak nechová. Pak jsem se dozvěděl jak to má doma. Prakticky rozbitý vztah, nefunkčí, příprava rozvodu, konec jistej jenom otázka kdy. Nevěra je hnusná, když jsou problémy je lepší jít někdy od sebe než si vzájemně ubližovat. Položte si otázku, když to doma nefunguje, jestli to takto vydržíte další rok, dva, 10, 20 let???

Jitka (St, 8. 1. 2014 - 23:01)

Takže není zcela od věci když se Hana zaměřuje na to, co jim zbylo společného a to jsou děti a vazby mezi příbuznými - jeho rodina. To je totiž jediné, co u milenky nemá - zatím.

Reklama

Přidat komentář