Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

luci (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

tj. já i manžel museli...Ano,jak se do lesa volá,tak z něj vyběhne hajnej.A slepenej hrnek je jen slepeným hrnkem.Ale jinak záleží,jak se s tím kdo vyrovná,přeji hodně štěstí.

asi jsme si oba (Pá, 29. 12. 2017 - 11:12)

tj. já i manžel museli projít tím čím jsme si prošli, abychom zjistili, že se k sobě opravdu hodíme. Já to věděla a vím, on o tom na nějaký čas snad zapochyboval, nedivím se mu, jsme šťastni, což ovšem někomu pořád vadí. Její šance promarněna a že bylo docela dobře nakročeno. Prosím přejte nám štěstí a budete ho mít také. Protože co člověk rozdává, nemyslím majetek, peníze, to také dostává.

jestliže (Pá, 29. 12. 2017 - 09:12)

nadpis zní milenka nebo manželka tak je jasné že se jedná vždy o muže ženatého. Protože jen ten může mít manželku i milenku. Pokud je rozvedený tak už manželku nemá, bývalou ano. O milenkách se tu nepíše, takže klidně vdaná, svobodná, rozvedená, vdova. Takže si milenko sesumíruj jak to je.

milenka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

a článek, v čem má...Myslím, že tady by se mělo hlavně rozlišovat, zda jsou oba i v manželském svazku nebo je jeden z nich svobodný či rozvedený.

milenka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

manželka bude z jeho nevěry...Proč bych se měla vysmívat manželce??? Kdyby to byla taková atraktivní krasavice, tak bych se zamyslela, proč jí vlastně ten její zahýbá a touží po mně.
To znamená, že je něco špatně. A asi něco špatně je, protože ten můj má manželku podle mě atraktivní a stejně to táhne se mnou osmý rok.
A kdyby manželka byla šeredná, tak proč bych se jí posmívala? Já nešukám s manželkou, ale s jejím manželem, ona je mi jedno.
A kdyby byli muži doma naprosto spokojení, jak píšeš, tak by neměli milenky, nemyslíš? Asi si to špatně formulovala.

to ti poví jak (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

manželka bude z jeho nevěry obviňovat hlavně milenku,ovšem všichni víme, že na nevěru musí být dva nu a milenka se bude vysmívat manželce divit se jak s ní může ten její ženatý milenec vydržet a nařásat se jako ta nejlepší a nejdokonalejší. Jenže většina takových chlapů je doma naprosto spokojena, rozvádět se nechtějí protože ví že i ta nejdokonalejší milenka časem zevšední. A ruku na srdce ony jsou ta milenky mnohdy mnohem méně dokonalé a atraktivní než ta manželka. A když to milenka ví tak tu manželku nenávidí až za hrob.

dnešní Blesk (Čt, 28. 12. 2017 - 09:12)

a článek, v čem má milenka navrch oproti manželce. Přesně. Rady co má manželka dělat aby byl s ní chlap spokojen a neměl milenku, haha!!! Proč ne též opačně co má dělat manžel, aby byla jeho maželka spokojena a neměla milence. Nevím zda je lepší pozice podváděné manželky nebo milenky - dočasně zástupkyně. Povídejte ženské o tom.

Eduard Nud (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Sex. To je anglicky? Správně se píše šest. No. Časem člověk sám zjistí, že nejdůležitější je zdraví a štěstí. Ale co. Na to si každý musí přijít sám. Tato moudrost je nepřenosná.

to psala asi ně (Út, 26. 12. 2017 - 11:12)

smutný život co? Bez chlapa a vůbec sama.

To (Út, 26. 12. 2017 - 11:12)

na tom bude ať už to...jsi psala ty? Jsem chlap, proto vím, že tenhle blábol psala ženská. Jahody mě nezajímají, zajímá mě sex.

něco (Út, 26. 12. 2017 - 11:12)

na tom bude ať už to napsal kdokoliv nemyslíte? Jste ta zamrazená nebo ještě čerstvá?

Toto (Út, 26. 12. 2017 - 10:12)

mezi manželkou a milenkou....musela napsat ženská. Blábol.

Rozdíl (Út, 26. 12. 2017 - 07:12)

mezi manželkou a milenkou. Milenka je jako čerstvá jahůdka utržená ze záhonu, manželka je už jahůdka zamrazená, ovšem i ona byla před časem tou čerstvou jahůdkou a nezapomeňme na to že když milenku neopustí milenec včas, bude i ona tou jahodou zamrazenou. Takže ten muž na tom bude stejně. A když si to včas uvědomí tak udělá co? No přeci na milenku se , když začíná uvadat , vyprdne a je mu dobrá ta jeho manželka, protože proč by coural někam k cizímu mrazáku když má ten svůj doma po ruce a to vždy.

25.12. (Po, 25. 12. 2017 - 18:12)

Manželky se nabažily vánoc. Teď jsou na řadě milenky.

25.12. (Po, 25. 12. 2017 - 18:12)

ale odvaha ne. Ono by to bylo...Ale čím horší a hlubší a bolestivější pád na dno, tím je obohacen. V tom má bohužel opět pravdu.

Můj (Po, 25. 12. 2017 - 16:12)

Tak proč se muži rozvádí?bratránek odešel od manželky a tří dětí, protože sice milenku měl, po dvacetiletém manželství, ale nikdy by od dětí a ženy neodešel. Jenže žena mu oznámila, že je ve čtvrtém měsíci a ve čtyřiceti se jim narodilo třetí děcko. Dva roky dělal doma poskoka, ona třetí dítě nezvládala, zlost si vybíjela na něm. Tak se rozvedl, žije s tou milenkou a je zase šťastný. Starší děti, jeho rodiče i extchán stojí při něm.

No jó? (Po, 25. 12. 2017 - 15:12)

Lepší je milenka! Tu nebolívá hlava a nebývá utahaná! A moc výmluv taky jednoho utahá!

Dotaz (Po, 25. 12. 2017 - 14:12)

nepodceňujme milenky....Tak proč se muži rozvádí?

a taky (Po, 25. 12. 2017 - 14:12)

nepodceňujme milenky. Prostě dvě baby a chlapům je to ukradené. Prostě šoustnout si občas i někde jinde s nějakou jinou ale neřeší to. Chlap ne. U milenky vzrůšo a doma klídeka servis. Tak je to.

Každá milenka (Po, 25. 12. 2017 - 14:12)

ví jak jeho manželka vypadá. Jedině kdyby létal na zálety do Austrálie. Tak to asi ne. I když, nepodceňujme manželky.

Reklama

Přidat komentář