Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (St, 31. 7. 2019 - 06:07)

Ani moc ne. Jen že jsem pás koupil na vlastní pěst a nějaký čas jsem ho testoval. Bylo to zklamání. Pak mi tady někdo poradil, abych odevzdal někomu klíče. Po dlouhém odhodlávání. Jsem se se svojí tužbou svěřil svojí ženě. Byla šokovaná a nelíbilo se jí to, ale nakonec souhlasila s tím, že se zamknu, odevzdám jí klíče a budu v módu autopilota plnit to, co jsem předpokládal za vhodné. ( Umýt záchod, koupelnu, uklidit, zamést, vyžehlit, umýt nádobí, vynést odpadky, namasírovat nohy, připravit snídani, oběd i večeři, neustále se doptávat, zda pro ni nemohu něco udělat.) Zároveň jsem ji popisoval, co to se mnou dělá. Zkoušet to sám je totiž jedna věc, ale úplně něco jiného je odevzdat klíče a nemít k nim přístup. Domluvili jsme se na týdnu až měsíci, podle toho, kolik zvládnu. Již druhý den si moje žena začala brát provokativní spodní prádlo a začala si pochvalovat, jak funguji. Třetí den jsem ale musel pás sundat kvůli velmi nepříjemné bolesti. Ještě několikrát jsem to zkoušel, ale vždy se stejným výsledkem. Objednal jsem tedy jiný pás (plastový captor) který má více místa pro šourek. Moc doufám, že to s tím pásem zvládnu déle. Moc mě zajímá kam až budu schopný zajít a co všechno budu dělat pro svoji ženu třeba po týdnu, nebo 14ti dnech v pásu. Ta představa mě hrozně vzrušuje. A tím víc, že se to začalo líbit i mojí ženě.

láďa (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Tak netlač na pilu je to opravdu běh na dlouhou trať a moment kdy nejsi zamčený a je ti to nepříjemné a připadáš si nahý jseš v pasti a je to nevratné ahoj držím palce.

láďa (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

A ty co jsi jen na vodítku a bez pásu cudnosti jen hra nebo trvalí vztah???

luci (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Samozřejmě ,že bez pásu a s pouty potřebují abych byla přístupná a bezmocná.

láďa (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Asi taky dobrá zkušenost já bych nevěřil že někdy zažiju to co momentálně prožívám ve svých 55 letech jen mě mrzí že až tak pozdě.Ale aspoň tak hlavně to stále graduje a nevím kde to skončí??

luci (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Vynalézavost a kreativita některých lidí v oblasti sexu je až udivující a já se experimentům nebráním . Někdy je to opravdu síla , ale když to nezkusíš , tak to nepoznáš a živi jsme jen jednou . A ženská do toho musí jít dokud je o ni zájem , potom už budou jen vzpomínky.

láďa (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

luci co už jsi vyzkoušela že jsem tak zvědavej ????

Návštěvník (So, 3. 8. 2019 - 07:08)

Koukám, že luci se nechce svěřovat.

luci (So, 3. 8. 2019 - 23:08)

Ale ano , odpoledne mi nasadili obojek, odvezli mne na domluvené místo a ponížili mne .

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2019 - 11:08)

To je dost nekonkrétní. Co si můžeme představit pod pojmem podnítili mě. Pokud se tedy chceš svěřit.

láďa (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Ty myslíš že jenom ženská?? Myslím že to platí na každého živého tvora.

láďa (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

Luci ty máš taky nějaké zvířátko pod zámkem??,

luci (Út, 23. 7. 2019 - 01:07)

Ne , já žalářnicí nejsem jen mám možnost takové sledovat . Někdy opravdu silná káva.

láďa (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Co myslíš silná káva tomu moc nerozumím buď je zamčený nebo ne někdy dýl někdy jen na zkoušku nebo na hru.Ale pořád je to o zamčeným penisu.A neptej se co vymysleli ty moje dvě čůzy.

láďa (St, 24. 7. 2019 - 18:07)

Můžu se zeptat jak se ti daří takové sledovat?? Mám pocit že nás zas tolik není aby to bylo vidět na každém rohu.Ale podle příspěvků jsi mi přišla jako kastelánka.

luci (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Nesleduji je nikde na rohu , ale je jim od nás dobře vidět na jejich dvorek i zahrádku . Kastelánka nejsem , jsem to zvířátko , kterému je občas nasazen obojek a vodítko .

láďa (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Tak že trochu tak šmírák cha cha cha.

luci (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Není to až zas tak o šmíráctví , když si hrátky provozují tam kam je od sousedů vidět . Spíš oni jsou i exhibicionisté . Musí dobře vědět , že když oni vidí k nám, tak je také od nás vidět k nim.

sardanapal* (Po, 22. 7. 2019 - 16:07)

Kůrva , samé podpantoflák ... Je tady někdo kdo to ubóchne své staré , když valí na týden , nebo dýl dopryč ...? (sam. ten babské)

láďa (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Koukám že jsi asi nikdy nezkusil a nevíš o čem to je kdo nezkusil nepochopí. Ty jsi jeden z nich nečti když máš jiný názor a nemáš zkušenost nezabírej prostor pro lidi kteří si to užívají a chtějí se podělit o své zkušenosti a pocity z pásem cudnosti asi nejsi moc spokojený když čteš stránky které tě v podstatě nezajímají a myslíš si že jsou jen o sexu co ty Moraváku??

Reklama

Přidat komentář