Reklama

Sex a pervitin

petr (So, 28. 2. 2004 - 16:02)

Ty nade mnou. Cti porádne co jsem psal. Jeste jednou pro blbce. Me se taky nelíbí dealování, mělo by to být legální a čisté. Pak je to každého věc jestli se stane závislým nebo ne a být to normálně prodejné, pak by se ceny pohybovyly jako cigarety takže by nebyl důvod nebýt závislý celý život. Nebyl by problém.

H. (Pá, 27. 2. 2004 - 16:02)

Vy ste ale vocáskové! Za pět za deset let se budete klepat na Náměstí Republiky a nabízet svůj zadek za trochu fetu. Jak se vám pak bude líbit to, že vaše dvanáctileté děti přispěli svou závislostí na mramorové paláce překupníků? To je svoboda vašima očima?

Petr (Čt, 26. 2. 2004 - 22:02)

A jaký je výsledek toho, že jsme postavili drogy mimo zákon a udělali člověka nesvobodným???? >>> Kdo herák chce, stejně si ho sežene, zaplatí za něj však 100 * víc než je jeho cena, píchá si do žil plno svinstev, semtam se někdo předávkuje protože síla je vždy jiná, velká cena způsobí že člověk musí krást, kriminalita ..... A kdo za to může, společnost, jakou tvoří většina těch správných lidí jakých je vás tady plno. Lidí co mají plno zdravých keců, ale doprdele si neuvědomí, že každý by měl právo dělat si co chce. Jestli se mi zachce si teď přeřezat žíly, měl bych možnost to udělat, jestli se mi zachce si šlehnout, je to mé právo, není však právo vás omezovat mě ve věcech co dělám sám na sobě. Ne že vy tady na téhle diskusi mě nějak omezujete, myslím to obecně. Napište mi teda, když jste všichni proti legalizaci drog, co by vám na tom tak vadilo? Sami byste to brát nemuseli!!! Já vím přesně co by vám vadilo, ten pocit, že druzí jsou zas trochu svobodnější, že si můžou dát , když mají chuť a ten pocit by vás strašně sral, co? Ti hnusní feťáci se zas mají, podívejte se jak jsou v rauši a my s našima zasranýma názorama se tu zžítáme nudou....

Petr (Čt, 26. 2. 2004 - 22:02)

To Jiri. A proc jednou za rok, můj názor na drogy se nezmění. Používejte někdy trochu mozek a ne nesnažte se být za aždou cenu správní a poučovat. Pravda o drogách je jednoduchá a nemá cenu se o ničem bavit. S drogama je to prostě tak: Drogy jsou nejlepším způsobem jak se cítit naprosto skvěle, myslím tím opiáty, jiné drogy takovou moc nemají. Jistě, exitují způsoby jak se cítit dobře i bez nich, ale ne tak dobře jako s nima. Takové ty řeči typu "drogy k životu nepotřebuju", je to pravda, ale potřebujete k životu sex, auto, prachy? Ne, ale jsou to příjemné věci. Co se týče škodlivosti drog, není to také nic složitého. Např morfium nebo jeho deriváty nejsou škodlivé, když se to s nima nepřehání, a jestli trochu škodí, to je jen přiměsemi, které se do nich dostanou (heroin nikdy není čistý) a to jen díky lidem, kteří si usmysleli, že drogy postaví mimo zákon. KDyby třeba morfium bylo legálně dostupné v lékárnách, člověk by si nevpouštěl do žil svinstva, kterými se to běžně na ulici ředí. Člověk by si třeba jednou týdně koupil v lékárně dávku, v pátek by si udělal příjemný večer, alespoň na pár hodin byl bez starostí, cítil se jako v ráji. Závislost by nevznikla. Lidé mají svůj rozum, na to nezapomínejte. Prostě vím že když to budu užívat často, stanu se závislým. Kdo by se závislým stal, bylo by to jen jeho rozhodnutí, nikoho by tím nepožkozoval. Prostě jako alkohol, taky mi nikdo nemluví do toho, co a kolik mám vypít a tak by to bylo ze vším. Člověk by měl právo dělat si se sebou co chce, a je špatné když mu do toho někdo mluví. Kdo by si dát nechtěl, nedal by si. Jaký je problém??? Kde jsem napsal něco špatně??? Jsem fakt zvědav.

H. (Čt, 26. 2. 2004 - 15:02)

Teda jsem prekvapenej, co tu resite. Muj sex je vzdy dokonalej, s partnerkou to mame zaroven a drogy do toho tahat nepotrebuji. Neverim, ze muj zazitek lze jakkoli zlepsit.

Jiri (St, 25. 2. 2004 - 23:02)

Petre, rad bych Te o neco pozadal. Napis sem vzdycky jednou za rok na Novej rok uprimne svou zkusenost. Hrozne by mne zajimalo, jak se bude Tvuj nazor vyvijet. Muzes mou vyzvu prijmout? Trebas dokazes opravdu presvedcit, ze drogy jsou fajn! Beres?

Petr (St, 25. 2. 2004 - 12:02)

Jaka cesta do pekel? Drogy jsou dost to nejlepsi co nam zivot nabizi kdyz se to s nima umi. Ja bych se toho rozhodne nebal a byl bych ze se muzu sjet. NEvim kde se berou ty reci jak jsou drogy hnusne!! Budte si jisti ze to pisou lidi co nikdy nic nemeli a jsou strasne dojebani jak mají nudný život tak serou z huby. Není to nic strašného, po drogách je vám fakt skvěle a když si dáte pozor tak závislost nepoznáte tak proč si nedat!!! Nebo se snad nechcete cítit skvěle, já teda ano a nestydím se za to.

Libor (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

Plně s tebou kámo souhlasím,když umíš drogy regulovat jsou fajn,jsem bi a po P si to rozdám i s chlapem a to je super nářez,

Patko (So, 23. 1. 2021 - 01:01)

Když už sem moc a kundy mě nebaví tak koukám na péra a mám chuť kouřit a nechat se vykouřít

Lukáš (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

Člověče já taky na piku honím s chlapem

Jocelynn (Út, 24. 2. 2004 - 16:02)

Cuzz, lidicky, moc zajimava diskuse... no, ja sem sice jeste nic takoveho nezkousela, ani nebudu, je to cesta do pekel, si s tim neco zacinat... radsi to zkuste s daveckou dobryho skunku, verte mi - je to neuveritelny a nepotrebujete zadnou chemii. Je to vsechno v tyhle kouzelny rostlince! Neuveritelnym zpusobem se vam zvysi emoce, budete vnimat kazdej dotek jako poradnou ranu eroticky extaze - velky booom!!! piste si, ze se vam to bude zatracene libit...

Jana (So, 14. 2. 2004 - 21:02)

Ahojky lidičky,díky za názory. Neodsuzuji lidi, co vzali nebo berou drody, a je jim momentálně dobře, lépe nebo hůře.Já byla na začátku zkoušky. Teď, po pár týdnech, měsících, musím napsat, že jsem od všeho pryč a žiji a mám se skvěle. sex ve třech nebyl a mám prima přítele , s kterým jsme ani toto téma nerozebírali.Je mi fajn.Jana

Jakub (So, 14. 2. 2004 - 16:02)

4 Ice: zkus treba budhismus diamantove cesty.nejdriv si o nem neco precti(www.budhismus.cz) a udelej si vlastni nazor.ale reknu ti,ze ho praktikuje spousta prima lidicek, do kterych bys to mozna ani nerekla. treba Lama Ole z Danska zacinal jako hippik,paserak zlata a vubec to byl takovy svetabeznik a dobrodruh a rozhodne nebyl mirne povahy. treba by ti prave tahle cesta mohla dat naky smysl pac vim,ze spousta pikaru vazne ztratila zajem o cokoliv. rozhodne si nemyslim,ze sebevrazdou nebo sebedestrukci se vubec kdy neco vyresilo,spis naopak. mej se fajn a preju hodne vytrvalosti a pevnou vuli!

Honza (Po, 2. 2. 2004 - 15:02)

Zdá se velice nepravděpodobné, že člověk jako takový bude schopen obejít se bez umělých rajských zahrad. Většina lidí totiž vede tak bolestný a jednotvárný život, tak chudý a omezený, že nutkání mu uniknout a přenést se alespoň na pár okamžiků kamsi jinam, je odedávna jednou ze základních pohnutek lidské duše. Většina umění a náboženství, všechny karnevaly, orgie, tance i třeba poslech oratorií - tohle všechno vždy byly, slovy H. G. Wellse, jakési brány ve zdi. Různé intoxikační látky pro soukromou každodenní potřebu tu rovněž byly odedávna. Různá rostlinná sedativa a narkotika, euforické látky obsažené v různých stromech, halucinogeny získávané z bobulí nebo kořenů - to všechno lidé odnepaměti znali a také systematicky používali. K těmto přírodním látkám, přeměňujícím vědomí, pak moderní věda přidala řadu dalších, syntetických sloučenin, jako jsou například chloral, benzedrin, bromidy nebo barbituráty. Většina těchto psychoaktivních látek dnes bohužel nemůže být užívána jinak než pod lékařským dohledem, popřípadě nelegálně, a tedy i s určitým rizikem. Na Západě nepostihujeme ve skutečnosti pouze užívání alkoholu a tabáku. Všechny ostatní brány jsme nazvali

Jiří (Út, 20. 1. 2004 - 15:01)

Ice:Vždycky je na výběr - například Tys měla možnost jít se zřídit anebo napsat svůj příspěvek. Jsem rád, žes udělala to druhý. Jestli chceš, aby Ti někdo pomohl, obrať se na lékaře, na oddělení léčby závislostí, na cetrum krizové intervence, pokud nebudeš vědět, co, kam atd., napiš mi, zkusim Ti poradit blíž. Sám jsem se léčil ze závislosti na alkohol, nicméně byl jsem na společném pavilonu ve společném léčebném programu s "toxíky" i gamblery. Informace, které nevím, můžu aspoň zprostředkovat. Nevěš hlavu! Podle toho, co píšeš, jsi holka, která si leccos umí dát dohromady, leccos si je schopna uvědomit. Jestli nenávidíš svou matku, neznamená to, že bys měla nenávidět sama sebe. Věřím, že je to těžké a jsem si zároveň jist, že stojí za to tuhle životní etapu zvládnout, protože život je i přes všecky průsery docela fajn. Některý věci jsou nespravedlivý, ale vlastně člověku ani nikdo nesliboval, že to všechno bude spravedlivý. Máš můj obdiv a mé ujištění, že když budeš chtít nějak pomoct udělám všechno, co je v mých silách, abych Ti pomohl.Shba: Medikamenty proti depresi - to je uplně jiná kapitola. Slouží k tomu, aby člověk mohl rozvíjet a uplatňovat svou životní sílu, aby se mohl účastnit reálného života. Odblokovávají depresivní bariéry a přibližují nemocného člověk stavu, který lze označit za normální, zdravý. Naproti tomu užívání péčka, extáze, kokainu, heroinu, to je v podstatě pravý opak: vzdalují člověka od účasti na normálním životě, normálnímu prožívání, odvádějí člověka od skutečného života a brání mu uplatňovat a rozvíjet jeho skutečné životní síly a schopnosti. Jsou spojeny s celou řadou rizik, jako je tělesná a psychická závislost, žádný dohled nad složením látky, žádný dohled nad garancí původu látky, žádný dohled nad zdravotními riziky, možnost infekcí, zvýšený výskyt druhotné trestné činnosti, atd. atd. Tohle samozřejmě obvykle u antidepresiv neplatí. (nechci se teď pouštět do úvah na téma zájem farmaceutických multimiliardářských lobby na tom, aby jejich konkrétní antidepresivum bylo třeba i v rozporu se zjištěnými výsledky vyhlašováno jako nezávadné a nenávykové - to je na samostatnou debatu - nicméně obvykle antidepresiva nepůsobí na pacienty destruktivně, ale ovlivňují jejich život pozitivně).

Ice (Pá, 9. 1. 2004 - 22:01)

Jo a zapomnela sem dodat-asi mi neverite,ze v tak nazkem veku je mozne tohle delat,ale verte mi-je to tak! A jeste neco-moje kamoska snupe asi pul roku-ted uz je z toho absolutne vygumovana a kolikrat ani nevi,jak se jmenuje a kde bydli!Ze skoly ju vylily a ona ted zije s ruznyma pochybnyma typkama,protoze zdrhla z domu,na leceni nechce a bude ji 15 az v unoru!!!A parkrat se mi stalo,ze sem ji potkala ve meste a ona me ani nepoznala(asi jede na vic vecech nez jen na pecku-ztratila sem s ni skoro veskery kontakt)!!!Takze druhy dukaz proc to nedelat!Ted si reknete,ze si dost protirecim,ale ja sem jiny pripad-ja nemam na vyber!

Ice (Pá, 9. 1. 2004 - 22:01)

No,vim ze ja bych se asi do teto debaty nemela moc zapojovat,ale Jani,reknu ti jedno: Ted je mi 15 a kvuli moji matce sem se uz dvakrat pokusila o sebevrazdu(pokazde v prosinci:Poprve pred rokem-ze zacatku prosince, a podruhe 30.12.2003-to je den pred Silvestrem jak ste si uz urcite vsimli)Poprve sem byla v nemocnici a chodila sem (no-byla sem tam 2x)k psychiatricce.Pokazde sem se predavkovala praskama-poprve jich bylo36 a po druhe 51!Kvuli matce jsem taky zacala hulit,protoze sem uz nevedela jak dal-jenze ted se vezu docela slusne-pred pul rokem sem zacala hulit-zatim jen parkrat za prazdniny,ale kdyz sem presla na stredni(mimochodem na gympl),zacala sem hulit skoro dene.I kdyz se rika,ze na trave se zavisla nestanes,ja sem si tak pripadala-ne ze bych to tak potrebovala,ale ja sem to porad CHTELA!A casem mi to prestalo stacit-v rijnu sem zkusila codein a par tydnu nato i diolan-proste sem jen chtela vedet,"co to se mnou udela".Koncem listopadu mi muj'kamos' nabidl pecko-rekla sem si

Shba (Pá, 2. 1. 2004 - 22:01)

Jirko, zastáváš názor, že když někdo sexuje pod vlivem P, je to jako kdyby za sebe poslal někoho jiného? A co si pomyslíš třeba o lidech co berou antidepresiva? Jsou sice legální, ale já je také vnímám jako drogu. Ač nejsem agresivní, asi bych své psychiatričce zakroutila krkem kdyby mi je odmítla dál předepisovat. od té doby co beru Prozac je ze mě někdo uplně jiný- milejší, tolerantnější, s mnooohem lepší náladou, a ač je to k nevíře, myslím že jsem díky němu i inteligentnější, pohotovější a vtipnější.Nevýhodou je noční pocení a při braní 3 tbl. denně vyrážka. A doufám že se mi neobjeví menší chuť k sexu (zatím se mi zdá, že se mi spíš zvýšila :o)

Tom (Pá, 2. 1. 2004 - 08:01)

A jak dopadla zakladatelka tohoto tématu,Jana??

Milli (Čt, 1. 1. 2004 - 22:01)

Přidávám se na stranu těch,co zkusili a nechali za sebou.Není to k ničemu.To,co není v tobě,ti droga otevře,ale je to zase jen iluze.Probuzení je zlé.

Reklama

Přidat komentář