Reklama

Sex a pervitin

luci (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

myslíš že závislačka...Jinak holky,které jedou na drogách se pro jejich získání nestydí splnit jakékoliv perverzní přání těch prasáků,kteří jim drogu dají. Vím to od své bývalé spolubydlící,nutily ji k prasečinkám včetně zoohrátek.

luděk (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

Ano,byla jsem v situaci,kdy...on ti to nechtěl dát jen za sex nechtěl peníze brala si prášky

luci (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

ahoj byla si závislá musela...Ano,byla jsem v situaci,kdy jsem podržela i když se mi to příčilo. Byl to hnusnej vyděrač. Ohnul mne přes stůl,držel zezadu za krk najel a udělal to,dorazil a já cítila jak mne plní.

luděk (St, 4. 7. 2018 - 16:07)

Spolehni se,závislačka se...myslíš že závislačka která se stydí i u doktora svléknout i doma před manželem za dávku perníku udělá cizímu chlapovi striptýz i se sama vyprstuje a postará se i o něho aby byl i on spokojený kuřba atd jen aby jí dal ten perník

luděk (St, 4. 7. 2018 - 16:07)

Spolehni se,závislačka se...ahoj byla si závislá musela si někdy podržet i když si to nechtěla

Alan (Út, 3. 7. 2018 - 19:07)

Ze zkušenosti co mám tak ti závislačka udělá za dávku perníku cokoliv,zajděte si v pátek a stodolní a uvidíte,

Johnny (So, 23. 1. 2021 - 01:01)

Jo to znám, jedna sjetá dávku sem jí dál já se sekla a byla tak moc že mi lizala anál a přitom mrskala péro ..nekolik hodin

luci (Po, 2. 7. 2018 - 19:07)

stane se sní na tu chvíli...Spolehni se,závislačka se za drogu nechá opíchat od kohokoliv,jen když dostane dávku. A pokud nemá prachy,tak kurvičkou je už permanentně.

no (Ne, 1. 7. 2018 - 19:07)

už to neber

jedu párno (So, 30. 6. 2018 - 13:06)

Stará dala čáru přímo z čuráka mrdky :D :O

pavel (Pá, 10. 3. 2017 - 16:03)

Feťačka když dlouho nemá svůj perník a nedostane na výběr jen za sex nechá se vyšukat kývne na to jen aby dostala ten perník

luděk (St, 2. 5. 2018 - 19:05)

stane se sní na tu chvíli kurvička vykouří ho a nechá se opíchat jen aby jí to piko dal

luděk (St, 2. 5. 2018 - 19:05)

nechá se fetka opíchat cizím chlapem když jí nechce dát piko jen za sex podvede manžela

Péro (Út, 24. 4. 2018 - 07:04)

Ja bych ti pomohl a ukazal...Tak ukaz

Jiří (So, 14. 4. 2018 - 00:04)

No to jde vidět že zase...Hezký pravdivé napsáno.život píše spoustu příběhu a ten můj je podobný,ale žiju jiní takové štěstí nemají sex je lepší ale co bez toho?nic bez chutě na sex bez vášně bez milování .je to jako cigareta ke kávě.kdyz není cigareta káva nechutna.qje dlouhá doba než chuť opět přijde a bez drog je sex a milování lepší.protoze moje žena se miluje se mnou ne jen s tělem ,které nemá zábrany .po každém milování na drogách je ráno krutá hra a navíc lidé zapomínají na jemnost ,cit a často se zraní ..
Sečteno podtrženo milujte se bez drog

Jiří (So, 14. 4. 2018 - 00:04)

S takovejma fetkama nikdo...No to jde vidět že zase komentuje člověk který neví nic

Buback (So, 17. 3. 2018 - 20:03)

jeste bych chtela dodat, ze...Paní Ivo,bral jsem pervitin dost dlouho a nyní již 18 let abstinuji.Jestli chcete ve vztahu s tím člověkem pokračovat teoreticky můžete ale bylo by dobré dát si jasná pravidla.Jednou budeš sjetý a letíš z bytu nebudeš se stýkat s bývalýma kumpánama a podobně.ale se zavislostí to je tak že jak dlouho člověk bral tak dlouho se bude hrabat zpět a bude to hodně těžké.Také zaleží jestli má práci,jestli a si troufá může navštěvovat ambulanci.Já osobně bych navrhoval nějakou dobrou psychiatrickou léčebnu.První týdny dostane léky které tlumí nepříjemné stavy a ty se postupně vysazují takže to není tak drsné.Může tam být cca 4měsícě a celou dobu může mít nemocenskou.Probere tam v klidu s odborníkama co má za problémy které k tomu vedli a co dělat aby mohl v životě fungovat.Výborné výsledky má PL Opava a jezdí tam lidi z celé republiky.No a po zkončení léčby by ste viděli jestli má cenu ve vztahu pokračovat a on sám dokáže jestli opravdu přestat chce a léčbu dokončí.Na tomhle se pak dá budovat další život.Jinak pokud jen bude slibovat a slibovat tak pryč od něj.Fetky dokážou dobře lhát a být velmi přesvědčiví.Taky záleží na vás jak jste silná a jestli to ustojíte,můžete mu věřit ale buďte sakra ostražitá.Já ale na vašem místě bych do toho nešel a rozešel se sním.Spousta mých kamarádů sice přestalo fetovat ale spadli časem do alkoholu.

Buback (So, 17. 3. 2018 - 20:03)

ahoj chci se zeptat když má...Když bereš perník tak žadný absťák není jen podrážděnost a velká chuť.To je tak leda v televizi.Absťák můžeš mít při návyku na opiáty nebo benzodiazepiny.

luci (Pá, 16. 3. 2018 - 18:03)

A to vážně myslíte že se...To se spolehni ona totiž nepotřebuje sex,ale drogu.Klidně jí to může pustit kamkoliv,jen když jí dá dávku.

ludek (Pá, 16. 3. 2018 - 18:03)

A to vážně myslíte že se ta moje nechá vojet dílerem třeba i do prdele jen aby dostala svoji dávku? Se mnou to doma totiž odmítá. Vlastně už ani nespíme spolu, jen mi občas dovolí abych si to udělal sám až nebude doma...

Reklama

Přidat komentář