Reklama

Sex a pervitin

Jiri (Čt, 1. 1. 2004 - 02:01)

Podle mne autorka tématu stručně řečeno klade nejistě a rozpačitě otázku "mám si vzít drogu?"Vyjadřuji tu své přesvědčení, že na ni existuje jednoduchá odpověď: ne. Relativizování a rozmělňování takto relativně jednoduchého problému systémem podúvah typu "a jaká droga by byla pro můj typ víkendu ta nejvhodnější?" považuji za velmi nebezpečné a hloupé!!!!!!Zároveň upozorňuji, že některé z moudrých rad, kterých se autorce tématu dostává, jsou přímou propagací drog a navádění druhé osoby k požití toxické látky. Je to nejen velmi hloupé, ale také trestné!!!!!!!! Může to mít vliv i na existenci celé stránky www.doktorka.cz - Takže milí toxíci, takovéhle do nebe volající bláboly si strčte do svých zdrogovaných zadků!!!Skutečnost je taková, že člověk bez komplexů se nepotřebuje pro sex vybavovat ničím jiným, než svými pohlavními orgány... Pokud potřebujete sami sobě něco sexuálními maxivýkony dokazovat, pak doping tohoto typu považuji za podobný "úspěch", jako kdybyste na tu "šukačku" poslali místo sebe někoho jiného... :o))))Papa

mip (So, 22. 11. 2003 - 21:11)

Zdravim,taky jsem byl hotovy cela leta a drzen na alkoholu..Milion krat jsem si rikal ,ze to neni mozne , ze zrovna ja tomu propadnu, byly to malickosti , hadky samostatne tema deprese a trvalo mi to roky ,nez jsem prisel na to kdo vlastne jsem a co se ode mne od zivota ocekava,,jsem stastny, ze s pomoci mych pratel jsem se dostal vlastne ze situace o ktere jsem si myslelze je bez uniku

Wiktor (So, 22. 11. 2003 - 18:11)

Sex na P je uplne naj ked sa pytas na pocity. vydrzite celu noc a stale budete chciet viacej rozkosi.tie pocity brnenie v tele, sila, energia, ego ... Ale uz to nebude sex ako pred tim rozhodne je zaujimavy ale aj iny... Ina vec je co zmeni P v Tvojom zivote. a ver mi je toho velmi vela... P Ti da vela veci ale aj si nejake zoberie. zalezi na tebe ked to odskusas raz a riadne tak o tom budes vediet viacej ako keby si zalozila x dalsich temat. caw

kata (Ne, 9. 11. 2003 - 02:11)

Pokud chces vylicit neuveritelny trable v rodine s nekym,kdo si jen tak nahodu dal a rozjelo se to tak,ze dalsi lidi z toho psychicky byli na dne,...napis email..Ja jsem celkem silna povaha a muzu ti rict,ze to se mnou zamavalo slusne.Podrobne vysvetlim a muzu ti rict..ze v zivote jsem vetsi bezmocnost nezazila a doufam ze uz nezaziju....Pokud chces slyset jak je to krasny,vem rady tech co to zkusili,ja nemuzu radit,nikdy jsem nic nebrala.Ale rozhodne muzu rict,ze sex a ve trech muze bejt uzasnej i bez svinstvaa zrovna tak i prisernej bez.....Kdybys mela platit penize ze svyho na nekoho,kdo je ted ve srackach,(sorry)"JEN" protoze se nudil a nevedel coby... asi by sis to hodne rozmyslela.Dny,mesice,roky,vydaju,pece,prevence,materialy a vseho kolem.U nactiletych a neznalych clovek dokaze odpustit a pochopit,u 30lety zensky neznalost neomlouva.Mozna to vem tak..co bys tak poradila na tuhle otazku sve dceri?Vidis a mas odpoved.....A ja zdaleka nemam dceru.......uvazuj a rozhlidni se kolem sebe,tot ma rada jedina......

micina (Po, 27. 10. 2003 - 12:10)

tak do toho fakt nechod!!Rozesla sem se pred par mesici s borcem ktery na tom ujel a bylo mu 30!Pervitin je ta nejvetsi sracka ktera muze byt!Fakt si radsi zajdi do sexschopu kup si Poprs!

Tereza (Ne, 12. 10. 2003 - 20:10)

Na perníku můžu dělat všechno,jen sex mě zrovna nebaví.A ty!Co chceš zkusit patník kvůli sexu na to hodně rychle zapomen a zajdi si do sexshopu pro něco vhodnějšího:)A už o tom nikdy nepřemejšlej.Věř,že o P toho vím dost a vím,co ta droga dokáže.Nepřeju ti to zažít(tu špatnou stranu pika,která se ukáže za chvilku).....

Eva (Ne, 12. 10. 2003 - 17:10)

Být tebou tak to nezkouším, protože protože pervitin je nevyzpitatelný. Může mu podlehnout každý, ať je mu 15 nebo 30, nezáleží na vzdělání, inteligenci,.....Na piku se dá dělat spousta věcí, ale myslím, že na sex je opravdu lepší extáze - samozřejmě že úplně nejlepší sex je s čistou hlavou a s člověkem kterého miluješ.P.S.: piko je cesta do pekla, do toho pekla co má každý v sobě. A tak poznávám sama sebe a učím se žít se svým vlastním peklem. Před třemi dny jsme měli s přítelem v plánu noc plnou sexu, po několika týdnech jsme měli pro sebe byt. A dopadlo to úplně jinak, protože oba máme jeden menší problém. Když vidíme na skle bílou hromádku a v ruce držíme pumpu tak nás nezajímá sex.

sara (Ne, 12. 10. 2003 - 10:10)

HEJ,JASNE ZKUS TO!!! Vazne,zkuzusit se ma vsechno a tak nevi-im uvo- ,proc ne.Zalezi jen na tom,jestli jsi magor a neumis zachazet se svym telem a vlitnes -o toho.To uz je na tobe!!!!Ja osobne bych -o toho sla.

Jáchym (Pá, 17. 9. 2021 - 01:09)

A já bych si s tebou dal a vymrdal te pěkně.

Viktor (Út, 4. 1. 2022 - 16:01)

Platí to ještě že si ho se mnou dáš zablbnem a pak mě vymrdáš?

Default User Image
Jáchym (So, 10. 2. 2024 - 16:02)

Odkud jsi?

Viktor (So, 26. 3. 2022 - 14:03)

Jasně platí nechám se od tebe pořádně vymrdat.

(Čt, 18. 9. 2003 - 19:09)

Nooo,vím o čem mluvím a tak ti řeknu,že jestli zkusíš píchat na peří tak tě to pravděpodobně už nikdy nebude nějak moc bavit načisto. Kromě toho piko je svině a nenechá si do ničeho kecat, takže se ti taky může stát že ze sexu nebude nic - prostě nikdo z vás nebude mít zájem nebo se nikomu nepostaví a můžete si zahrát Playstation:D Je to nevyzpytatelná droga, ale brát ji jen kvůli sexu je dobrá cesta k nechtěný závislosti:) Pokud si s ní chceš začínat, uvědom si, že je dost pravděpodobný, že jí časem obětuješ celý svůj život, tzn. jak žiješ, s kým žiješ a hlavně PROČ žiješ... No ale to musí každej zjistit sám, ale to už bývá pozdě.

Sunny (Út, 26. 8. 2003 - 16:08)

Nerob to. Teda nerob to s pervitinom. Ak su oni manzelia, maju medzi sebou pravdepodobne citovy vztah. Nepotrebuju vzdy pri milovani city, obcas im staci, ze sa premiluju na pecku celu noc. Pecko potlaca emocie, uzaviera city kdesi hlboko v tele. Ty ako tretia osoba, ktora to s nimi bude robit po prvykrat, by si to nemala take krasne, ako oni. A okrem toho, ak si este neskusala drogy, tak by to mohlo dopadnut aj naozaj ZLE. Nechci zazit zly zazitok. Ak mas geneticke sklony k paranoji alebo schizofrenii, pecko by ich mohlo spustit uz po prvom uziti.Sex je krasny aj bez drog. A sex v trojici si uzijes aj bez nich stopercentne...

Pavel (Pá, 22. 8. 2003 - 11:08)

To nechapu. Mladi jsou nerozvazni a dejme tomu, ze to s drogama zkusi. Ale koketovat s temito myslenkami ve 30? Neblbnete. I alkohol a cigarety jsou navykove drogu a zpusobuji spoustu utrpeni.Nechte drogy ciganum a jinym socialnim zivlum. Lidi s pristupem na internet a tedy predpokladaje alespon se stredni nebo vysokou skolou je opravdu skoda.

Viktor (Út, 5. 1. 2021 - 13:01)

Já když se na party sjedu tak skončím na hajlu s chlapem a tam se vykouříme nebo dobře vyhoníme je to lepší než s babou,paráda

Petr (Čt, 21. 8. 2003 - 20:08)

souhlasím s Veronikou...radši si vem ečko....to je na sex nejlepší...ale ne že bych Tě chtěl nějak navádět to ne...,ale jestli chceš zkusit sex pod vlivem není nic lepšího....piko je sviňárna a viděl sem lidi co vůbec neví co říkaj.....Off topic:a ještě jedna příhoda...ale s papírem....Borec ho pašoval přes hranice a měl ho naplesklej na zádech(na holý kůži)no a jak se potil.....teď je na zavřenej v blázinci a myslí si že je pomeranč......A to myslím vážnš...žádná sranda.....

veronika (So, 7. 6. 2003 - 20:06)

ahoj!!!tak nejak ani neveroim vlastnim ocim.reknu ti jen jedno k tomu co jsi napsala, o panenstvi jsem prisla pod vlivem pervitinu, jo bylo to super...ale a tech ale je vic, jse ted drogove zavisla a mam za sebou nejdenu odvykaci terapii. dopadla jsem tak ze nemuzu zit doma v cesku, tedy pokud chci zit normalni zivot, cisty zivot.nemusi to potkat i tebe, ale z vlastni zkusenosti ti rikam a mozna te i prosim, ten zasranej pernik si do ust ci nosu ci zil nedavej.pak opravdu nevis kudy ven.pa a mej se krasne

Zkopaný (Pá, 23. 5. 2003 - 21:05)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci

Sylva (Ne, 6. 4. 2003 - 17:04)

Karle, clovek je tvor zvidavy. Me by take treba zajimalo, zda kdyz se veme jakakoliv droga se clovek pak dokaze uvolnit, co proziva, jak se citi potom a hlavne, je-li schopen si ten okamzik toho, co se s nim delo dobre a cely pamatovat. Take bych to chtela treba jen jedenkrat s lehci drogou zazit. Nemusela by to byt ani trojka. Nekourim sice, ale snad bych se neudusila. Pichnout bych si asi nic nedokazala a jinak se snad drogy neji. Je to proste jen zvedavost. Nic vic. Nechci byt fetacka a kurva tez nejsem.

Reklama

Přidat komentář