Reklama

Sex a pervitin

luci (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

to musíš mýt velké...Někdy mne udělají tak že jsem úplně mimo a už vůbec bolest necítím.

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Obvykle dva nebo tři ale už...a když máš své dny menstruaci tak tam raději nechodíš pro to piko aby si nemusela podržet i tak

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Obvykle dva nebo tři ale už...to musíš mýt velké orgazmy když se na tebe domluví to potom nemůžeš dát ani nohy k sebe

luci (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

kolik kluků ti to tam...Obvykle dva nebo tři ale už jich bylo i sedm.

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Je za tím můj chlap...kolik kluků ti to tam udělá kolik se jich na tebe domluví

luci (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

a tebe to nevadí že tě tem...Je za tím můj chlap vždycky domluví kdy si pro to mám přijít. Jsou potom připraveni a dají mi do těla. Je to rozpor vadí mi jak to někteří dělají a přitom mne to silně vzrušuje. O to piko zas tak moc nejde nejsem notorička.

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Nechodím až zas tak často...a když máš své dny menstruaci tak tam raději nechodíš pro to piko aby si nemusela podržet i tak

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Nechodím až zas tak často...a tebe to nevadí že tě tem zneužijí že musíš být po vůli i když nechceš nebo ten pocit že to piko za to stojí je silnější a raději podržíš at si s tebou dělají co chtějí jen at máš své piko

luci (Ne, 8. 7. 2018 - 08:07)

a často tě donutí k sexy...Nechodím až zas tak často ale udělají to téměř vždycky.

luděk (Ne, 8. 7. 2018 - 07:07)

Stopro závislačka ano ale...a často tě donutí k sexy když si dojdeš pro piko pokaždé s nimi musíš souložit

jarek bechyně (So, 7. 7. 2018 - 18:07)

Miluju sex na piku ecku popiku.jsem pasivní promiskuitni homosexuál.kdo si chce se mnou užít zavolej mi 608020837 jarek

luci (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

a holka která dlouho neměla...Stopro závislačka ano ale to není můj případ já si dám jen občas jako někdo skleničku a proto ještě není alkoholik. Za těmito akcemi stejně cítím mého chlapa který mi takhle nechává dávat do těla a má to pod kontrolou. Já potom i když mám sex ráda nemám potřebu zahýbat.

luděk (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

Asi je to oboustranné...a holka která dlouho neměla svůj pernik už se celá třepe abstákem ona se stydí i u doktora svléc i doma před manželem když jí ten pernít odmítnou dát tak jak se ona stydí udělá jim striptýz atd a vykouří ho a vleze sním dobrovolně do postele jen aby jí to dal a ona už mohla dát

luci (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

myslíš že když to...Asi je to oboustranné určitě se víc vzruším když bojuji a oni mne dostanou. než kdybych prostě jen podržela.

luděk (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

Bránila jsem se ale se...myslíš že když to nechceš a oni ti to dělají že máš víc orgazmu že je pipinka víc citlivá když to nechceš a oni ti to dělají

luděk (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

Bránila jsem se ale se...často si tě tak odvezou a hrají si s tebou i když to nechceš často ti to takto provádějí

luci (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

oni si tě teda vzali ty si...Bránila jsem se ale se dvěma jsem tam přijela a dva už tam byli takže má obrana je jen více vydráždila. Dost dlouho už vím že spousta chlapů do ráda dělá když ženská nechce. Potom mi docvaklo že to muselo být domluvené. Že jsem to cítila ještě pár hodin potom je fakt.

luděk (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

Já se o ničem nerozhodovala...oni si tě teda vzali ty si se ani nebránila to tě pipinka musela hodně bolet i od toho psa

luci (Pá, 6. 7. 2018 - 00:07)

dlouho jsi se rozhodovala...Já se o ničem nerozhodovala rozhodli se oni. Když jsme tam přijeli tak mi to jeden dal a já šla na toaletu a aplikovala potom jsem říkala že zaplatím ale jeden z nich řekl ať nedělám blbku že je mi snad jasné proč jsme tam jeli. Nemusíš se bát nikdo se to nedozví budeš hodná holka nic to není bude se ti to líbit. Říkala jsem že nechci ale už měli v rukou potřebné rekvizity a říkal že to jde i když pipka nechce. A šlo to.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 21:07)

Měla a do toho bytu jsem...dlouho jsi se rozhodovala nadavala a snažila se je přesvědčit že si to koupíš zaplatíš něž si přistoupila na sex nebo si kývla rychle a souhlasila si s tím svazováním nebo tě museli držet

Reklama

Přidat komentář