Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nevyděsila, určitě ne, ta je zvyklá na vše.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Aha, tak jsi mi odpověděl. Buď v klidu, nesmíš to takhle prožívat. A braň se hlavně osobního setkání s Milunou. Nedopadlo by to dobře.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Byla u tebe?
A kdo ji odvezl?

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nebyla.My jsme tam vůbec nedojeli.To setkání bylo úplně hrozný.Vlastně přišla proto aby mě odvedla k doktorovi.

Lalla (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Podívej Oto, ty jsi prostě zkolaboval a to není nic, co by sis měl vyčítat. Ono, když tě někdo zavolá jako to Miluna umí a ty někam z ničeho nic jedeš za cizím člověkem, k tomu blbé počasí a strach co se bude dít, navíc nejsi asi zrovna ve fyzické ani psychické kondici... Myslím, že to nakonec dopadlo dobře a hlavně že jsi vpořádku doma. Jen je smutné, že za tebou ráno do té nemocnice nešla, zjistit jestli něco nepotřebuješ, jak na tom jsi a tak

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Ono to rozloučení bylo zmatečný.Snad tam nešla dneska dýl když už jsem tam nebyl.Ale zase to by asi sem napsala.Já nevim.Tak myslíš že to je k pochopení co se mi stalo? Neni to pro ostudu? Zajímalo by mě co je ten ukrajinec zač že si dovolil jí roztrhat tričko.Pořád na to musim myslet.

a (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Ty jsi ještě nepochopil, co je miluna zač? Přečti si znova včerejší diskuzi

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Já jsem pak musel vyhledat doktora tak mi řekl že to vypadá z nervů.Nějaká panická ataka vyvolaná nervovim vypětim ale byl to strašnej projev.Ale selhal jsem že jsem jí nepomohl.Ošidil jsem se o ní.Dostal jsem injekci a na doma prášky.Teď tu jsem sám s pocitem jestli jí ukrajinec zase netrhá tričko a že já se o takovou krásnou holku neumim postarat a ani si jí dovézt domu,vlastně nic.Je mi blbě už samotnýmu ze sebe.

Lalla (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Oto a Miluna je vpořádku? Jste u tebe nebo s tebou nejela?

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Sama se ze mě asi vyděsila když jsem předvedl to co jsem předvedl.Chudinka moje.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nejela se mnou tak nevim kde je ani kam šla.Jen mi doprovodila k doktorovi a pak nevim kam šla.Já jsem dojel domu až dneska dopoledne.

hm (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

No Oto u Miluny nikdy nevíš..... a neber si to selhání, každý se někdy ocitáme v situacích, kdy tzn. selžeme.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Pro mě je to naprosté selhání.Pomohlo by mi kdyby napsala abych věděl jestli vůbec mám ještě někdy šanci.

die (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Oto to není žádná tragédie, nejde přece o život a příště to bude lepší. Byly to na tebe asi velké emoce. A bylo aspoň to objetí?

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

To bylo ale to už se mi začlo dělat špatně,opravdu obrovské emoce.

Sany11 (Ne, 14. 7. 2019 - 11:07)

Myslim, ze Milce se dostkrat prihodilo nejake Fauxpas (fopa) s vylucovanim, atd., takze urcite pochopeni by mela mit i pro druhe, Oto. Tak snad se nic tak hrozneho nestalo, ne?

Pils (Ne, 14. 7. 2019 - 11:07)

Otíku, párkrát se vyspíš a všemu se zasměješ. Určitě to nebyla tak tragické, jak to teď vidíš. :-) Neboj, Milča to pochopí.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 11:07)

Já jsem naprosto k ničemu.Dopadlo to špatně.Udělalo se mi po setkání blbě a no škoda slov.Je tak pro mě nádherná že jsem to nezvládl,co s tim mám dělat? Je mi to tak líto co jsem to za lejno.Znemožnil jsem se.Vůbec se stydim už sem psát.

Lalla (Ne, 14. 7. 2019 - 11:07)

Jé, promiň Oto, já tě přehlédla. Měli jsme o tebe starost tady snad všichni. Nestyď se, šel jsi do něčeho, co pro tebe nebylo přirozené, vypiš se z toho Určitě to nebylo tak hrozné, hlavně že jste oba živí

die (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

Miluno a Otíku napište jak proběhlo setkání, bylo vše okej?

Reklama

Přidat komentář