Reklama

znásilnění

Návštěvník (So, 29. 6. 2019 - 09:06)

No plat už mám luxusní, jen mi vadí ta jeho aktivita a připadám si jako nějaká matračka . Kvůli tomu jsem se i rozešla s klukem, už jsem to nezvládala fyzicky, kluk chtěl taky často. Mám sice sex hodně ráda, ale jak je to vynucené, je to samozřejmě něco jiného. Už to on vše bere jako samozřejmost, já mu pořád ještě vykám, to je paradox on mě vyká křestním jménem. Je to takové zvláštní.

Quido (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Málokdo bere tolik peněz, aby mu to stačilo a nechtěl víc. Navíc dříve nebo později může ten šéf udělat nový objev, a vy budete mít v tu ránu po sezóně. Pokud vás ten vynucovaný sex s ním vysloveně neodpuzuje, snažil(a) bych se být vámi toho chlapa pokud možno dlouho a intenzivně finančně dojit.

Jana (Ne, 24. 11. 2013 - 13:11)

Byla jsem znásilněna hezkým klukem ze školy a nakonec jsem si to užila a jako znásilnění to neberu.

??????????? (So, 26. 9. 2015 - 11:09)

Za doby našeho dětství se děti zajímaly o jiné věci,než kdo je úchylák,transka,kdo koho ojede,kdo je buzna,kdo má velký péro,vyholenou píču a.t.d.!Kluci hráli fotbal,hokej,četli ABC,Čtyřlístek,rozbíjeli míčem okna a jiné,holky měly taky svoje dívčí,dětské zájmy!Největší a nejtrestuhodnější věcí za nás bylo,když jsme s klukama šlohli doma tátům pár cigaret a někde za bukem nebo v paneláku za hydrantem byly poházený od nás špačky od vajglů!A to si nemyslím,že patříme už do kytek,když byl převrat v roce 89,tak nám bylo kolem 12-ti,13-ti let!Ani dnes můj 8-letý syn se nezajímá o různé takovéhle píčoviny,žije si svůj dětský život a sen a jde mi o to,aby o to krásný čemu se říká dětství nebyl těmito svinstvy ochuzen a okraden!Na takovýhle píčoviny má moře času a já jenom doufám,že to bude ještě dlouho trvat!Ostatně až ty děti dorostou,tak budou samy vyhledávat společnost opačného pohlaví jako se to děje,co je svět světem!Jen aby po počátečním nadšení z osoby druhého pohlaví později po prožitých určitých zklamání raději ten jedinec(jedno jestli kluk nebo holka)nebyl tak rozčarovaný,že zjistí,že je mnohem lepší být single!

Jirka (So, 26. 9. 2015 - 08:09)

to Tom:A copak?Spatne jsi se vyspal..?
Ty nemas' dite,vid' ze ne?

Tom (So, 26. 9. 2015 - 07:09)

Chtěla jsem se zeptat mam...Ona podezírá ??? Hm zvláštní ...
bud se to stalo nebo ne ale "podezírat" znamená že si to "myslí"
to by ji musel něco udělat ve spánku .
Bože lidi vypněte už ty mobily , dělají z vás debily :-( :-( :-(

Jirka (So, 26. 9. 2015 - 02:09)

Asi nejlepsi by bylo zacit gynekologickou prohlidkou,za ucelem potvrzeni/vyvraceni,zda je vase dcera stale panna...

Klára (So, 26. 9. 2015 - 00:09)

Chtěla jsem se zeptat mam 9letou dceru ktera podezírá mého bývalého partnera ze zneužívání newim jestli si to nevymyslela proto ze hodně lze psychicky je vyspělejší a to o dost .je nakej odborník co by zjistil jestli mluvi pravdu nebo lze .na policii to dávat zatím nechci

Wukom (Ne, 17. 3. 2013 - 14:03)

A já bych tě vykastroval Archndeli Gabrieli.

www.Azyl-lisa. (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

Informační stránka pro oběti domácího násilí a znásilnění.

Pozývám Vás. Lisa

www.Azyl-lisa.c (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

Informační stránka pro oběti domácího násilí a znásilnění.

Pozývám Vás. Lisa

Co (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

to má znamenat,jak tomu máme porozumět? Táta ti něco naznačoval,nebo proč si něco takového myslíš? Nevymýšlíš si tak trošku náhodou?

Petrik (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

myslim ze sexualni orientace...A tvuj otec byl tlusty nebo hubenny? Nemas jeho foto? O tom co pises snim se svim otcem. Je brichaty a pije ale zatim mne nezneuzil. Je mi15, jsem kluk, ale porad pevne doufam ze mne otec az se napije bude nutit mu ho kourit. Nemas fotku taty? [email protected]

. (Út, 5. 2. 2013 - 06:02)

Proč by tě fotřík nutil mu ho kouřit? Snad nejsi nesvéprávná, odmítni to a je to. Přece nemusíš plnit úchylný rozkazy pošahanýho fotra.

touha (Út, 5. 2. 2013 - 04:02)

myslim ze sexualni orientace...A tvuj otec byl tlusty nebo hubenny? Nemas jeho foto? O tom co pises snim se svim otcem. Je brichaty a pije ale zatim mne nezneuzil. Je mi15 ale porad pevne doufam ze mne az se napije bude nutit mu ho kourit. Nemas fotku taty? [email protected]

. (So, 26. 1. 2013 - 17:01)

Svěř se mámě.

Katka (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

byla jsem znásilněná svým vlastním strejdou a nevím jak se mám toho zlého pocitu zbavit

sandias milebor (St, 28. 10. 2009 - 13:10)

Ahoj Verko, je mi jasné,...chcete delat sex?

Martina (Po, 19. 10. 2009 - 15:10)

to si nikdo nedokaze...Ahoj lili, vím o čem mluvíš co se týče toho znásilnění, ale měla bys o tom promluvit s psychologem, musíš o tom mluvit, aby ses z toho dostala, a nebála se pak navázat vztah. Jinak s těmi drogami, ono je to ze začátku hezký, ale pak jen málokdo dokáže přestat, je spousty jiných věcí jak se uvolnit a navodit příjemnou náladu, teď jsi asi ve stádiu, kdy Ti droga dává, ale až Ti začne brát, bude už pozdě, i o tom by sis měla promluvit s psychologem. Ona si droga svou daň vybere, znám plno lidí kteří by si přáli přestat a nedokážou to, stávají se z nich trosky, pomalu hnijou....měla by ses určitě někomu svěřit, na místě je psycholog, neboj, je taky vázán lékařským tajemstvím, nekaž si život, máš ho celý před sebou, přeji hodně štěstí, papa.

liili (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

znasilnena jsem nabyla ale...to si nikdo nedokaze predstavit dokut to nezazije........

Reklama

Přidat komentář