Reklama

znásilnění

Johana (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Já se tedy z jedné strany hrozně bála, ale z druhé mě to hrozně vzrušovalo, kdyby přišli určitě bych se nebránila a zůstala ležet a jen bych čekala co bude.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Někteří chlapi chtějí , aby se ženská bránila . Když se jim ženská jen roztáhne a drží , tak je to tak nevzruší jako když se brání a oni ji přesto " dostanou " , /znásilní /

Johana (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Ono při mích 55 kilech a když ležím na břiše tak ani žádná opravdová obrana nepřicházela v úvahu, já ale byla hrozně vzrušená a když odešli tak jsem byla i trochu zklamaná i když mě rozum říká že jsem měla velké štěstí.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 23:09)

Někdy je štěstí , že od nich nechytíš nějaké svinstvo , jindy že tě potom až si užijí neuškrtí .

Johana (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Já vím, mě jen velmi překvapilo jak moc mě to vzrušilo, já si vlastně opravdu přála aby mě znásilnili, i když by to vlastně ani nebylo znásilnění protože jsem to sama chtěla.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Vzrušila tě představa jak na tobě cizí muži jiného etnika vykonávají soulož a ty bys jim to svým postojem umožnila . No možná při jiné situaci k tomu dojde .

Johana (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Mě to samotnou hodně překvapilo jak mě to vzrušilo, rozumem si to moc vysvětlit nedovedu.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Sex není rozumová , ale pudová záležitost . Jedno přísloví praví : když je čurák v kundě , tak je rozum v prdeli .

Steve (Ne, 29. 9. 2019 - 18:09)

Odháčkování alias Guru Jára, ne? :-D

Ráda poradím (So, 28. 9. 2019 - 17:09)

Zdravím. Znám rychlou a hlavně účinnou terapii po znásilnění. Tato terapie je založena na zvyšování sebevědomí po znásilnění. Pokud ženě někdo sníží sebevědomí tím, že ji znásilní, tak je třeba to sebevědomí zase zvýšit. Moje sestra si tím prošla, prožívala jsem to s ní. Díky tomu jsem poznala tuto celkem jednoduchou přírodní metodu, která funguje. Ráda poradím, kdyžtak pište na mail: [email protected]

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

A oni si ho našli.

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

Akorát holínky sem díky tomu neměl v oblibě ale časem člověk na vše tak nějak zapomene.... Nebo to spíše tolik neřeší.

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

To je dobře , že se to na tobě "nepodepsalo" a nezahořkl jsi . Doufám , že ani nemáš nutkání takovou praktiku na někom vykonat /i taková reakce je pro někoho vyrovnáním s takovým zážitkem/.

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

Rozhodně bych nikdy nikomu nic násilně neprovedl, to se mi opravdu do dnes hnusi.

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 10:07)

Jednoduše řečeno , dostal jsi lekci , získal zkušenost a stačilo.

Quido (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Lekci? Možná něco jako "nikdy si neber na brigádu holčičí holínky, které ti za tím účelem koupí tvoje matka; místo toho si tajně sežeň klukovské". Jinak co se týče té nucené ejakulace, je zajímavé, že i nacisté - v rámci svých lékařských a antropologických pokusů na vězních koncentračních táborů - vyčlenili skupinu mladých polských kluků, které nutili soustavně onanovat. A ani u nich se, pokud si tu informaci správně vybavuju, nakonec po válce povětšinou neobjevily žádné dlouhodobé sexuální či jiné zdravotní následky. Funkce jejich pohlavního ústrojí tou intenzivní válečnou onanií nebyly narušeny, stejně jako ani chuť k sexu a zájem o něj.

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Ro byla teda lekce.. A ano i tato varianta mě napadla ae vzhledem k vysi svého kapesneho nepřipadalo koupě jiných holinek v úvahu. A beztak si myslím, že kdyby chtěli, tak si místo holinek našli něco jiného. Takže sem prostě pretrpel podobné věci, které mi dělali během brigády díky holinkam.

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

Asi máš pravdu , že by honič vymyslel jinou záminku proč se podívat jestli jsi kluk . Jak se říká , kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

Britj (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Já věřím, že ano. Tohle byl jen takový jistý argument. Upřímně na jednu stranu chápu, že 16ti lety kluk v dámských světle zelených holinkach do špičky je jasný terč posměchu. Ale necekal bych, ze to dopadne až tak jak to dopadlo. Každopádně byl dotyčný potrestán tim, že jsem ho nechtěně značně postrikal. Ikdyz z toho jsem měl škodolibou radost, k tomu se doznam.

luci (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Jemu šlo o uspokojení a toho dosáhl . To tvoje sperma měl jaksi navíc. Ale důležité bylo tvoje ponížení .

Reklama

Přidat komentář