Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Hele já jdu do dřevěnky to zapít. Jestli jsem fejk,tak už pak každej. Kratochvil mne ten idiot označil,dobrej fór.

ikk. (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Ty se prober. Proil jsi v životě kulový, abys mohl dělat takový závěry.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

Dej si studenou sprchu ať se probereš

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Je to virtuální a vy to prožíváte a radíte jako by byly ty osoby skutečný. Jen zánět močáku co jsem četl už poněkolikáté během dvou měsíců.A ten nočník.Blázni

Hynek (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Jaký zánět močových cest? Asi nečteš vše. Nikola má anginu,což v kombinaci s koupáním a chladnějším počasím je u dospívajicich jedinců v létě časté.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

Ty jsi naivní český osel.a už ho pusť

ikk. (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

No to si piš, že je to na více sezení. Když ten blbej chalan na Slovensku skoro znásilnil moji holku tak se z toho dostávala skor tři roky a žádná prdel, dodnes si to nese jako velkou bolest. Ale Míša to dá, Klárka je pro ní opora a co její matka? Ta by taky mohla více pomoci. O ní se tady moc Klára nezmiňuje. Hele s tím se dalo počítat ,že se tohle objeví,ale hlavně ,že se už vybatolila z tý depky po odchodu tety, to bylo taky na budku.

Hynek (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Určitě je to na vice sezení. Souhlasím-Klára může být dobrým přitelem v nouzi ,protože Miška ji má velmi ráda a uvolní se u ní spontánně.

Host (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Jen aby Miška se nezatoulala někam dál a sama. To bych Kláře nepřál. Ale snad to dobře dopadne a holky se sejdou.

Jana (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Já si myslim, že Miška potřebuje tebe jako skvělou kámošku, ale až pojedete příští týden k tomu psychologovi ,bude to pro ni důležité. Osobně si myslím,že jedna návštěva nepostačí,ale alespoň něco. Hele ona se musí z toho vypovídat a vyplakat a tak jí věnuj třeba tento večer a ať to ze sebe vybulí a vypovídá. Ona tě má opravdu moc ráda a nebude se stydět za to,vždyť i čůrate často spolu. A neboj se,klidne ať pláče třeba dlouho a usedavě. Ona to potřebuje dostat ven a ten psycholog je chlap a ona se tam může víc kontrolovat,protože s kluky neměla dobré zážitky a samozřejmě i přes to, že on je odborník a určitě profesionál a nebude se k ní chovat v paritě muž -žena, ale psycholog -klient.

Gabina (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Určitě. Klára bude důležitá. Tohle si moje dcera prožívala taky ale tehdy ji bylo devatenact. To už je davno a nyni je v pohodě.

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

Já musím zareagovat. Koukaly jsme s Nikolkou po obědě na televizi a obě jsme ale za chvíli chrněly a já se vzbudila a jsem jako praštěná, protože mně bolí hlava a cítím se neprobuzená a tak mi mamča uvařila kafe. Ségra se taky chrula a byla chvíli vzhůru ,ale není moc dobrá. Jen se skoro v polospánku vyčůrala do nočníku a bez zájmu se uklidila hned do pelíšku a okamžitě chrněla dál asi má ty antibiotika silný protože už nekašle skoro vůbec. Tak jsem za ní vylila nočník do záchodu a už se tam taky vyčůrala a teď jsem si přečetla od Mišky ,co napsala. Poslala mi SMS že se prochází u lesa a tak ji nechám chvíli a když nepřijde do půl hoďky tak ji zavolám a půjdu za ní. Ona je hodně křehká a já se přiznám, že jsem se toho trochu bála, že ji to přijde líto, že mám kluka a ona ne. Ale zase je důležité, že si jen první den poplakala pro tetu a pak už ne. Zavolám ji hned a půjdu ji najít a budeme si povídat a toulat spolu. Mám oo ni strach a z toho co napsala vím, že plakala a ani to nemohla dopsat celý a já nechci aby byla smutná, protože já pak jsem smutná taky. Napíšu jak to dopadlo, ale já musí jít za ní. Zbytek kafe si dopiju potom.

Miška (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Tak jsem na verandě sama jednou zase úplně jen já a Nikolka po obědě usnula a Klárka spinká s ní a nechci je tedy rušit. Jsem moc ráda za to, že jsem obě holky poznala a poslední týdny jsem toužila po setkání víc a víc. Je mi líto ,že Nikolka musí ležet a v poledne měla už 38 a byla unavená a dostala prášek. Moc se mi tady líbí lesy a houbaření a ty lázně a Labe s parníkama a vláčky. Chodíme společně i čurat venku a je to normální a zjistila jsem,že každá čůráme různě a někdy víc já, někdy Klára a jindy zase Niki a tak asi v tom není žádné pravidlo e a jen do nočníku se mi to zdálo ze začátku divný, ale v noci i ránopo probuzení je to pohodlný. Trochu se mi občas stýská po mamince ,ale jsem tady moc ráda. Já bych taky chtěla kluka, ale asi mám smůlu. Miloš se objevil jako podvodník, Jakub mne zradil a já jen tady koukám jak se Klárka tulí k Liborovi a moc jsem šťastná za ně, ale kdybych mohla, tak bych plakala, protože je mi líto, že mám takovou smůlu. A už zase nemůžu psát a uteču někam na zahradu,protože.

Miško, (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

nebuď smutná. Jsi mladá a určitě krásná dívka a láska a štěstí tě teprve čeká. Lepší si počkat na toho pravého než se spálit s nějakým klukem,co tě nakonec podvede a odejde za jinou. Hele, hlavu vhůru!

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Na základě toho trojnásobného zmatení jsem mnohé věci těžce prožíval, protože jsem si opravdu jistý, že tvůj fiktivní Jakub je zdejší pravý Jakub. Jen mě neseděla ta holčička. On i když měl zkušenosti s holkama tak psal, že se dosud záměrně vyhnul pravému pohlavnímu styku. Chápu proč, jeho matka musela jako samoživitelka vše s ním a jeho sestra sama táhnout, když od nich otec utekl. Nedovedl jsem pochopit, že se z něho stal takový hajzl.

Gita (Čt, 11. 7. 2019 - 11:07)

Hele uložte ji a dejte ji teplý caj a vitamin B,a ť je do neděle v klidu, hlavně ne moc na sluníčku a něco na snížení teploty. Klidně ať čůrá do nočniku u postele i přes den. To častý čůrani je od toho. Bude to dobrý,neboj.

Pavlína (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Klárko, taky pozdravuju. Nebyla jsem tu nějaký čas,no docela jízda za ty dny. Držíme s manželem palečky,to Bad Shandau nás láká poznat. Myslíš pokud budeš na chaloupce, že bychom se mohli sejit třeba na oběd někde poblíž? Nám připadáte holky naprosto úžasný a vaše mamka taky. Procházíme z Klášterce nad Ohří. PS manželovi se mj.líbí jak tu píšete o čuracích chvilkách a on to chce pak i po mně jako tvůj Libor.

co blbneš (Čt, 11. 7. 2019 - 11:07)

je to fikce nebo to nevíš jen ty

Man (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Hele,proč prudíš? Harry Potter byla fikce jsko hrom a sdíleli to miliardy lidí na celým světě! A tady se navážíte do jedno člověka jen za to, že píše vymyšlený příběh, mimochodem velmi suprový.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Kdyby dal padouchovi Jakubovi jiné jméno, například Martin, tak si tu toho pravděpodobně vůbec nevšimnu. Pak Touha jen zírala, jaké to mám najednou zájmy.

Reklama

Přidat komentář