Reklama

malá pochva

Dája (Po, 25. 3. 2019 - 22:03)

Já mám stejný problém. Jako bych ji měla mít jen na čurání. Chce to najít si kluka s úzkym penisem a toho už naštěstí mám. Ale itak to někdy bolí.

Inka (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

Mám ji malou 4 cm a pri styku mne to dost bolí. Nekdy I při močení. Je mi 17 a jsem drobnejší. 158cm

Míša (Po, 25. 3. 2019 - 09:03)

Jestli myslíš velikost celkově od konce do druhého konce stydkých pysků tak já ji mám 4,5 cm a musí se tam vejít čůrací roura a dírka pro milovâní a taky mne to občas bolí při styku. Při čůrání jen když to mám na poslednì chvíli.

inka (Po, 25. 3. 2019 - 09:03)

Myslím to jako ty, tedy velikost té čárky ke krajům stydkých pysků. Mám kluka a ten když se do mne chce dostat tak ho prosím, aby byl opravdu citlivý a celou pipinu mám našponovanou a často se ani nedostane úplně do mně a už je hotovej ,takže mi ji postříká spíše na kraji. A když se do mne dostane, tak to i bolí. Prý se to dá operativně lehce upravit, ale do toho nechci jít. A při malé potřebě mne to taky někdy bolí jako tebe, když potřebuješ nutně čůrat a nebo, když jsem nastydlá a mám zánět močových cest.

Steve (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

inko - To chce dát správnou polohu - nohy hore a od ssebe a pěkně se uvolnit. Taktéž záleží na řádném rozrušení+provlhčení (kloudné předehře) aby nic nedrhlo.

Vláďa (Po, 25. 3. 2019 - 10:03)

Ono taky záleží jak ho má kluk velkýho a když ji má holka malou a kluk velkyho tak to nemusí být pro holku při styku vůbec příjemný.
Já taky nevlastním velkou pipku ale drobnou a vím ,o čem píšu. Ale při čurání s tím problém nemám. Ten čurací otvor je naštěstí malý a moč si i z mé malé pipky najde cestu ven snadno.

Vláďa (Po, 25. 3. 2019 - 10:03)

Ono taky záleží jak ho má kluk velkýho a když ji má holka malou a kluk velkyho tak to nemusí být pro holku při styku vůbec příjemný.
Já taky nevlastním velkou pipku ale drobnou a vím ,o čem píšu. Ale při čurání s tím problém nemám. Ten čurací otvor je naštěstí malý a moč si i z mé malé pipky najde cestu ven snadno.

skala (Út, 28. 3. 2017 - 14:03)

Myslím si, že je to docela užitočná debata...pri ktorej dúfam mnoho mužov aj žien pochopí, aké sú tie rozmery genitálií relatívne...jak u ženy tak u muža. A zároveň, že je dôležité pre život jednocucho si nájsť partnerku/partnera, ktorí sa k sebe aspoň tak rámcovo po tejto stránke hodia. O poctivosť som prišiel s mladou 16-ročnou baculatou holkou, vysokom možno metrpadesát,m ktorá tam mala takú jaskyňu, že som mesiac chodil po kanáloch, celý zamindrákovaný, a predstavoval som si, že ak každá má takú, tak ja som stratený. Hneď druhá holka, ktorú som zbalil pol roka na to, mala takú úzku, že som sa ledva do nej dostával....a cítil som sa ako majiteľ najväčšieho penisu pod slnkom.... A potom raz...niekedy v roku 1985...som sa na školení v Mariánských Lázních zoznámil s milou, sympatickou zdravotnou sestričkou, asi dvadsaťročnou, ktorá mala krásnu pipinku, ale takú malú a úzku, že ani po troch strávených večeroch sa nám napriek spoločnej snahe nepodarilo "dostať ho tam". Chdák děvče....boh vie, či sa jej nakoniec podarilo nájsť niekoho, kto sa do nej dostal. v jej prípade bol muž s malým vtákom vyslovenou devízou s cenou zlata...

Jarda (St, 22. 3. 2017 - 14:03)

Kupte si nafukovací dildo a spěte se zasunutým a nafouklým. Časem se vchod povolí. Bude to dřív jak porod. Porod vás natrhne nebo vás nastřihnou, ale treningem neztratíte pružnost.

Monča (St, 22. 3. 2017 - 14:03)

Můj muž má žalud...Jsem na tom stejně,jak už je uvnitř tak je vyhráno,jen ho nesmí vytahovat a mít žalud pořád uvnitř a pak se to nechá vydržet!Očekávám,že se to po porodu upraví.

Jarda (St, 22. 3. 2017 - 08:03)

Musíš si pozvat milence a nechat ho zasunout spolu s manželem. oni ti ji protáhnou a roztáhnou i bez operace.

Iveta (St, 22. 3. 2017 - 07:03)

Můj muž má žalud nepřiměřený mojí pochvičce v průměru 5,5 cm ale pak tělo penisu jen 4cm v průměru tak že když ho do mě zassunuje dost mě to bolí pak až je tam tak vevnitř to je uvolněné jenom poševní vchod je nějaký malý tam to jde stěží jde to nějak třeba operativně zvětšit?

Hanka (Čt, 14. 11. 2013 - 18:11)

Ze sve vlastni zkusenosti: holky nebojte se, mela jsem taky uzkou pochvu,ale pritel byl trpelivy a postupne se roztahovala. Po porodu uz je uplne v poho a sex si uzivam plnymi dousky!

marek (Čt, 14. 11. 2013 - 17:11)

Je mi čtrnáct a zkoušela...hned bych se Ti na ní podíval :

Mám přítelkyni (Ne, 10. 11. 2013 - 09:11)

Petr

Jarka (So, 9. 11. 2013 - 17:11)

Neboj,kundička se ti časem...Uvidíš, že se bez problémů vytáhne, jenom to chce trpělivého a šikovného kluka, který ti ho tam nevrazí hned napoprvé. Roztáhne se to nakonec samo, když budeš pracovat i sama, třeba já začínala, jako ty a pak jsem si hrála s okurkou atd. tak dlouho, že se časem úpně přizpůsobila. Hlavně to nepřehnat, abys zase nebyla uvnitř volná. To se ti pak bude špatně hledat kluk, co tě uspokojí. Ale máš spoustu času, tak hlavně nespěchej a v klidu si s ní hraj, jako to dělá každý a uvidíš, že to přijde samo.

neboj.. (So, 9. 11. 2013 - 15:11)

Jsem míšenka táta černoch...Neboj,kundička se ti časem roztáhne. A jestli zůstane trochu menší,tak taky super,každej chlap nemá,,kládu,, a ti s menším budou tebou nadšení! Ale na sexování máš ještě pár roků čas,ne?

jo (So, 9. 11. 2013 - 12:11)

mamka urcite vietnamka ty se tady hodne mnozi

Fatima (So, 9. 11. 2013 - 12:11)

Jsem míšenka táta černoch a mamka asiatka a právě si nejsem jistá jestli ji mám dost velkou,protože jsem slyšela že asiatky ji mají menší je mi čtrnáct.Zkoušela jsem si tam zasunout prst a šlo to dost ztěžka i když jsem si ho natřela lubrikačním krémem.

Leoš (Po, 4. 11. 2013 - 20:11)

Zbyňku taky ji mám menší...5,5 cm dlouhý?

Reklama

Přidat komentář