Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Jeny (So, 7. 10. 2006 - 20:10)

Paule, kde jsi na to prisel, ze hodne zen pritahuje slovo "vyprask"? Asi z tech ostatnich diskusi zde na toto tema, tam ale nepisi typicke zeny, ale sadomasochistky a tech je jen malinkata mensina. Neco jineho je spanking, to provozuje vic lidi, jsou uplne normalni a nejde o bolest, ale erotiku. Parkrat jsme to zkusili s mym klukem taky. Zacalo to tim, ze mne jednou neco provedl, ja se zlobila, on mne odprosoval, ze udela cokoliv, jen abych uz nebyla otocena. Tak jsem mu rukou naplacala na holou prdelku a bylo to docela eroticky.

Gypsi (So, 7. 10. 2006 - 17:10)

Paule,
řekl bych, že hodně žen by vzrušovalo ti dát výprask. Věřím, že je hodně takových žen, které by tě s gustem zmlátily do bezvědomí.
Nevzrušuje tě to?

Marek (So, 7. 10. 2006 - 17:10)

Proč se mi neozve žena od 30 let do 40 let,když se pro výprask fotí spousty žen v galeriích výprask? Můj mail ramone"centrum.cz

vochomurek (Čt, 27. 4. 2006 - 12:04)

Zensky ktery od rana do vecera nekoho vedou a sekyrujou tak maji asi nejvetsi touhu byt nekdy na druhem brehu. Myslim ze takovy typy sni o vyprasku nejcasteji. Ale dosud jsem se nepotkal s holkou ktera by to po me chtela a ani nechci..

Paul (Út, 29. 11. 2005 - 12:11)

Někdy mámpocit, že je hodně slečen a žen ,které přitahuje slovo výprask.Přemýšlím ,proč?Touha mít jistotu ,že ač soběstačná přsto mám muže ,který mě koriguje.Nebo ,že by to bylo hodně o zvědavosti?ale jistě o silné osobnosti.Hodně ponikatelek a manažerek..Nebo né? Co si kdo o tom myslíte?

Reklama

Přidat komentář